Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
@xfader (και όποιος ενδιαφέρεται)

Μου είχες πεί να σε ενοχλήσω εαν χρειαστώ κάτι.

Είχα κάποια προβλήματα με΄χρι τώρα, δεν έβλεπα φώτο παρά μόνο σχετικά λίγες, μια έβλεπα ιμότζι για να βάλω μιά δεν έβλεπα ή χάνονται μερικά απο την βιβλιοθήκη (μου). Αυτά ήταν σχετικά μικρά θέματα που δεν ενοχλούσαν τόσο πολύ την συμμετοχή μου παρά μόνο ότι δεν μπορούσα να απαντήσω καμμιά φορά σε κακοήθους πρόθεσης πείραγμα (και καλύτερα ίσως χα χα).

Από χθές όμως το site σταμάτησε να ανταποκρίνεται α) κάνει πάρα πολύ ώρα να φορτώσει μια σελίδα, και εάν την φορτώσει αλλιώς με 'πετάει" στο google (περίεργο). Τόσο που δεν μπορώ να συμμετέχω. Το κάνει μόνο όταν είμαι συνδεδεμένος log in. Όταν μπαίνω χωρίς log in .... κανένα απολύτως πρόβλημα , μάλιστα ούτε κάν τα παλιά προβλήματα που σου ανέφερα. Δεν το είχα δοκιμάσει και ποτέ. β) Επίσης δεν μπορώ να σου στείλω μήνυμα ή και σε κανέναν. Οπότε αναγκάζομαι να σου γράφω εδώ στο site του Κου Χρήστου. Μη μου στείλεις και μήνυμα εάν θες να με ενημερώσεις για κάτι δεν μπορώ να τα δώ. Στο προφίλ μου με βάζει δύσκολα αλλά και να με βάλει δεν μπορώ να κάνω κάποια αλλαγή ή γενικά τίποτε (μόνο να το βλέπω και εάν). γ) Δεν το κάνει σε άλλα site αλλά ούτε και στο avsite όπως σου είπα εάν δεν είμαι λογκαρισμένος. δ) Είχα προσπαθήσει να φτιάξω έχτω και τα παλιά προβλήματα σε περίπτωση που κάτι έφταιγε το δικό μου κομπιούτερ και οι ρυθμίσεις του (ή και cache, history, privacy, κλπ στο Safari) ... τα είχα κάνει όλα ... καμιά βελτίωση ή αλλαγή. ε) Και όταν καταφέρνω να "κατεβάσει" τις σελίδες η "κεντρική" μοιάζει με αυτή που βλέπει κάποιος όταν δεν είναι log in αλλά έχει το thva. ζ) κάνει και άλλα τρελά όπως όταν δείχνω με το mouse ένα όνομα δεν μου δείχνει πληροφορίες. Τα τελευταία τα λέω περισσότερο μ΄πως κάποιος καταλάβει την "φύση" του προβλήματος.

Πές σε παρακαλώ, σε κάποιον "μάγο" (δεν ξέρω εξάλλου ποιός θα ήταν υπεύθυνος για να βρεί κάποια λύση ώστε να του έστελνα μήνυμα και να μπορούσα χα χα) ... εάν μπορεί να κάνει κάτι.

Ότι θέλει κάποιος να μου πεί ή κάτι να κάνω ή να δοκιμάσω, εδώ στο νήμα του Κου Χρήστου να μου γράψει. Και να μην περιμένει και γρήγορη απάντηση χα χα καθώς αυτό έχει ένα mind of his own, μια μου δείχνει σελίδες μια όχι, πάντως σίγουρα μην περιμένει real time γρήγορη ανταπόκριση.

Ξέρεις όλα αυτά τα έπαθα γιατί λέω κακά λόγια για τον Μάσκ. Με σαμποτάρει ο άτιμος. Μάτια και αυτιά παντού έχει. :D:D

Κάνε κάτι, μην χάσει το site ένα διαμάντι, πνεύμα αντιλογίας σαν εμένα. :D

εδιτ: Μια ώρα να το ποστάρω κάνει χα χα. Να δούμε θα το ποστάρει ; χα χα

Βασικά το μεγάλο πρόβλημα είναι ότι για εμένα είναι ότι το site "σέρνεται" εντελώς. Αργεί πάρα πάρα πολύ να ανοίξει σελίδες ,να ποστάρω κάτι ή και πάνω απο τις μισες φορές "ακυρώνει" κιόλας ή πετάγοντας με στο google ή μπλοκάροντας ενετελώς (λευκή σελίδα) Warnings δεν έχω, να πείς ότι είναι αυτό.
 
Last edited:




Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Φω-νάρα

Αυτή (η Anastacia) οσυ είχα πεί οτι μου αρέσει, όχι η Σουίφτ που με πειράζεις χα χα.

Η Anastacia, η Joss Stone και η Jessie J. Και η Florence είναι καλή.

:)
 
  • Haha
Reactions: jag


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
θα βγάλω τα ..εσώψυχα μου :p με αναμνήσεις....

μουσική αυτοκινήτου για βραδυνές καλοκαιρινές βόλτες:


στο "καπάκι" έπαιζε το:


και η ...morning patrol έκλεινε με ανατολή ηλίου από τις κορυφές του Κόζιακα:


επιστροφή στο σπίτι με:


 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Bonnie Tyler Cover από τσι κοπελιές με τα μυστήρια μαλλιά :biggrin:

Αυτή είχε αυτήν την χροιά γιατί είχε έναν όγκο ... που δεν το έφτιαχνε.

Κάπου πρόσφατα εγχειρίστηκε και την έχασε την χροιά χα χα.

¨Αλλη τότε ήταν αυτή και ήταν ο "υμνος" των γυναικών της γενιάς μου χα χα.

Τι τραβήξαμε και εμείς σαν νέοι γυμνασίου -λυκείου στις ντισκοτέκ. :D Εάν έλεγες τίποτε ειρωνεύτικό έστω και υπόνοια για αυτό το τραγούδι you didn't get laid.


Μετά το γυρίσαμε στα "ψαγμένα". :D


Με "έφτιαξε" ο Xfader θα σας ταράξω στα αστεία. Να δώ θα κρατήσει το "φτάξιμο". 😍
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Τι wow βρε Marlboro ; Διαφωνείς με τα ιστορικά γεγονότα ;

Μη δώσουμε λάθος πληροφορίες στον jag (το νέο) χα χα. Είναι καλό παιδί , δεν λέμε ψέμματα στα καλά παιδιά ΠΟΤΕ.

:D 😍
 
  • Haha
Reactions: jag



Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Κάνε κάτι γιατί είμαι ντεφορμέ :D 🍔 :lazy:
Σε λίγο, κάνω και δουλειά παράλληλα χα χα

Να βάλω χέβι μέταλ ; της εποχής μου ; ή κάνενα πόπ χαρούμενο τραλαλι τραλαλό ; :D 😍
 





Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Βάλε από όλα
Sorry σε ξέχασα, έβλεπα το video του Σώτου απο Ρέθυμνο μπας και δώ καμιά τουρίστρια , αλλά νάντα , τίποτε. χα χα

Να σου βάλω μια που είναι και τζερτζελές και καλή φωνή.

 

jag

Μηνύματα
9.160
Reaction score
27.395
Α δεν παίζω, το έβαλες πρόσφατα. Mέχρι να αποφασίσεις let's hear this :tongue:

 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Α δεν παίζω, το έβαλες πρόσφατα. Mέχρι να αποφασίσεις let's hear this :tongue:

Το έβαλα ; ... δεν θυμάμαι , σίγουρα δεν με μπερδεύεις με τον Marlboro ? xa xa

Άντε να σε βάλω Waterboys που έχρονται για live, να θυμηθώ και λίγο τα νιάτα μου.

Να πας εάν δεν τους έχεις δεί ποτέ live (και δεν είσαι διακοπές τότε).

Απο τα λίγα ποπιουλαρ στυλ εγγραφές που αξίζει να έχεις καλό σύστημα για να τα ακούσεις και να ατ ευχαριστηθείς. Αλλίως είναι λίγο απογοήτευση.


 
Last edited:


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.138
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top