Ολοκληρωμένος ενισχυτής Primare I30 πωλείται.

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
49
Reaction score
42
Ο Ιός των αναβαθμίσεων χτυπάει ανεξαιρέτως όλες τις πόρτες και εγώ δεν θα μπορούσα να είμαι η εξαίρεση.
Πωλείται λοιπόν ο ολοκληρωμένος ενισχυτής του τίτλου 2x100wpc χρώματος ασημί σε άριστη λειτουργική κατάσταση 10/10 και σε πάρα πολύ καλή εξωτερική κατάσταση επίσης 9/10 λόγω ενός μικρού σημαδιού στο πάνω μέρος του μπροστά πάνελ.(δεύτερο χέρι, δεν υπάρχει το εργοστασιακό κουτί χαρτιά κλπ)
Για τη μουσικότητα και την αναλυτικότητα του έχουν γραφτεί πάρα πολλά και τα οποία μπορείτε να διαβάσετε στις παρακάτω κριτικές:
https://www.whathifi.com/primare/i30/review
http://www.hifi-review.net/310-primare-i30.html

Δεν ενδιαφέρομαι για ανταλλαγές παρά μόνο για μετρητά διότι η αναβάθμιση έχει γίνει.
Προτιμώ συναλλαγή χέρι με χέρι αλλά δεν θα πω όχι σε αποστολή με αντικαταβολή.

Υ.Γ Οι Φωτό είναι από τον προηγούμενο ιδιοκτήτη
[DOUBLEPOST=1509087454][/DOUBLEPOST]Εκ παραδρομή ξέχασα να γράψω τιμή, η οποία είναι 1.100€. Αν θέλουν οι διαχειριστές ας την ενσωματώσουν στο κυρίως ποστ. Ευχαριστώ.
 

Attachments


Μηνύματα
49
Reaction score
42
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

Η αγγελία ισχύει. Έχω ανεβάσει δικές μου φωτογραφίες για να διαπιστώσετε την εξαιρετική εξωτερική κατάσταση του Σουηδού Primare I30.
Πληροφορίες ενταύθα και μόνο με inbox message.
Τιμή 1.100€.
 

Attachments


Μηνύματα
49
Reaction score
42
Ο ολοκληρωμένος ενισχυτής είναι διαθέσιμος.
Πραγματικά ένα πολύ αξιόλογο ενισχυτικό κομμάτι σε ασημί χρώμα.
Για περισσότερες λεπτομέρειες ανατρέξτε στις παραπάνω δημοσιεύσεις.
 

Μηνύματα
49
Reaction score
42
Ο ενισχυτής θα ταξιδέψει προς Βέροια μεριά σε μέλος του AVsite.
Εύχομαι ο γλυκός και μουσικότατος ήχος του να χαϊδεύει τα αυτιά τα δικά σου φίλε Πάρη αλλά και των γειτόνων σου...
Παρακαλώ να κλείσει η αγγελία και ευχαριστώ το AVsite για τη φιλοξενία.
 

Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.095
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top