Ουρές στην Ελλάδα για το νέο iPad!


Μηνύματα
698
Reaction score
10
Απάντηση: Ουρές στην Ελλάδα για το νέο iPad!

καμμια i-patata ποτε και ζαμε.προσβαλουμε και τα αληθινα βοοειδη.αλλοι ψαχνουν τα σκουπιδια για να φανε και αλλοι τα πετανε..
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.883
Reaction score
34.285
Κι εγω το μουσσκαααρρ θα ηθελα ανετα το νεο ipad αλλα στην ουρα δε θελω να περιμενω... Θ στελνα κανεναν αλλο, να το γουσταρει κιολας κ μετα θα μου το δινε!
 



Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Απάντηση: Ουρές στην Ελλάδα για το νέο iPad!

Και μια καλύτερη φωτογραφία από τις ουρές στην Αθήνα:

 

Μηνύματα
13.645
Reaction score
6.614
Απάντηση: Ουρές στην Ελλάδα για το νέο iPad!

δεν μου κανει εντυπωση το οτι αρκετοι στηθηκαν στην ουρα για να το αποκτησουν.Η κριση και τα σκληρα μετρα στη χωρα μας εχουν πληξει αστικη και μικροαστικη ταξη (σαν κνιτης μιλαω.....) αλλα πολυ λιγοτερο την μεγαλοαστικη ταξη.Με απλα λογια αυτοι που ειχαν πολλα χρηματα μπορει να εχασαν αλλα και παλι εχουν πολλα,δυστυχως αυτοι που ειχαν κανονικα ή λιγα τωρα εχουν απο λιγα ως τιποτα. Το οτι κατεβηκαν τα κηφισιωτακια και οι κολωνακιωτες να το αγορασουν δεν λεει τιποτα την ιδια ωρα που σε κοντινους καδους στα καταστηματα καποιοι εψαχναν για αποφαγια.
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Πλάκα κάνεις ρε Τάσο, ποιά μεγαλοαστική τάξη; Ας είναι καλά οι πιστωτικές (όσο λειτουργούν ακόμα).
Εκτός από φάν μπόυς είχε και κάου μπόυς στα μαγαζιά; :137:

...
 


Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Απάντηση: Ουρές στην Ελλάδα για το νέο iPad!

Και ένα στιγμιότυπο από τη Νέα Ζηλανδία,που επίσης χθές ήταν 1η μέρα κυκλοφορίας για το νέο iPad:

 

Μηνύματα
272
Reaction score
92
Απάντηση: Ουρές στην Ελλάδα για το νέο iPad!

Αυτό είναι πολιτισμός!!! Περιμένουν κάνοντας ουρά!!!! Αντίθετα στην Ελλάδα ενώ λέμε "ουρά", εγώ βλέπω μπουλούκι στην είσοδο και δε νομίζω να σεβαστεί κανένας του άλλους όταν μπούν στο κατάστημα!!!
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Απάντηση: Ουρές στην Ελλάδα για το νέο iPad!

Αυτό είναι πολιτισμός!!! Περιμένουν κάνοντας ουρά!!!! Αντίθετα στην Ελλάδα ενώ λέμε "ουρά", εγώ βλέπω μπουλούκι στην είσοδο και δε νομίζω να σεβαστεί κανένας του άλλους όταν μπούν στο κατάστημα!!!
Υπήρχαν και κάποιοι μικροδιαπληκτισμοί σ'εμάς είναι η αλήθεια.Στο iStorm του Κολωνακίου ήταν 2 τύποι 50-55 περίπου που παραλίγο να έρθουν στα χέρια!:116:
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.614
Μηνύματα
2.868.103
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top