Ο θάνατος του δικάναλου σετάπ, και γιατί



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Τη μπομπινόφωνα και άλλες αράχνες ρε παιδιά.

ΕΛΕΟΣ.

2020 πάμε.

Μπομπίνα έχω να περάσω σε κεφαλή από το 2004 - 2005 που τα πετάξαμε γιατί δεν είχε νόημα.

Σε λίγο θα μας βγάλετε ξανά τα U-Matic και τα Beta Max.

ΕΛΕΟΣ.

Ακόμα και οι παππούδες των Studios τα πέταξαν γιατί τα ProTools είναι 100 φορές ανώτερα. Δικά τους λόγια όχι δικά μου.

ΕΛΕΟΣ.
Ta Pro Tools δεν είναι τόσο...sexy όσο τα μπομπινόφωνα όμως.Και ο βινυλιακός δίσκος ως αναλογικό μέσον χωράει μικρότερο ποσό πληροφορίας σε σχέση με τα μαγνητικά σωματίδια της μπομπίνας.
Του λέει ο άλλος κόψε την πρωινή και ο άλλος του απαντάει έχω γυναίκα.
Τι να κατάλαβε αραγε και τι κανει της ερμης της γυναίκας κάθε πρωι. Ερωτηματικα.
Εδώ είναι που χρειαζόταν ένας trigyrum να μας τα επεξηγούσε όλα αναλυτικά χωρίς ν'άφηνε γκρίζες ζώνες...:D
 

PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Εδώ είναι που χρειαζόταν ένας trigyrum να μας τα επεξηγούσε όλα αναλυτικά χωρίς ν'άφηνε γκρίζες ζώνες...:D
Του λέει ο άλλος κόψε την πρωινή και ο άλλος του απαντάει έχω γυναίκα.
Τι να κατάλαβε αραγε και τι κανει της ερμης της γυναίκας κάθε πρωι.
Πολυ καλα τα λεει ο kkaram αλλα φαινεται οτι τα ......... πολυκαναλα επιδρουν αρνητικα στο...........μονοκαναλο.
Κοψτε 1-2 καναλια μερικοι και θα δειτε τι μπορει να γινει το πρωι.................:tongue:
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Του λέει ο άλλος κόψε την πρωινή και ο άλλος του απαντάει έχω γυναίκα.
Τι να κατάλαβε αραγε και τι κανει της ερμης της γυναίκας κάθε πρωι. Ερωτηματικα.
Εδώ είναι που χρειαζόταν ένας trigyrum να μας τα επεξηγούσε όλα αναλυτικά χωρίς ν'άφηνε γκρίζες ζώνες...:D
Μα είναι ηλίου φαεινότερον πως εγώ μιλούσα για την πρωινή προσευχή ,καθότι ο συμπαθής κουκαράμ τυγχάνει άνθρωπος της εκκλησίας!

Και δέχτηκα και γουόρνινγκ από τη μπλε λατρεία μου για ιναπρόπριεϊτ λάνγκουετζ...:(
 


PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Μα είναι ηλίου φαεινότερον πως εγώ μιλούσα για την πρωινή προσευχή ,καθότι ο συμπαθής κουκαράμ τυγχάνει άνθρωπος της εκκλησίας!

Και δέχτηκα και γουόρνινγκ από τη μπλε λατρεία μου για ιναπρόπριεϊτ λάνγκουετζ...:(
Αντε τωρα να μας πεισεις........................αδελφε Χαρη.......... Χαραλαμπε εννοουσα :roflmao:
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.923
όπου λόγου χάριν ο ντιμιφουτ λέει να σταματήσει να αγοράζει απλά πολυκαναλα SACD, και να εστιάσει μόνον σε immersive κυκλοφορίες, κοίτα κατάντια δηλαδή...:o
Οι αγορές του μήνα παρελήφθησαν, μόνο immersive ;) :

IMG_0262.jpg
 





Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.923
Atmos λέμε, immersive...
Πιστεύω πως και παλαιότερα απλούστερα φορμάτ, όπως το 5κάναλο PCM HiRes, μπορούν να προσφέρουν ένα μεγάλο ποσοστό της ικανοποίησης.
Να μην είμαστε κολλημένοι στο immersive.

:lolsign:
 







Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.280
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top