Ο κακός μας ο καιρός




Μηνύματα
12.400
Reaction score
14.601
6...
και οι ουοκαμπουτζ προσθετουν 3..
One for your sorrow, two
For your sweat
Three for the strange
Things we never forget
Δε ξέρω σίγουρα μπορεί να μιλάει για κάτι άλλο τελικά, μιας και γυρίστηκε στο :


It has a promotional video featuring the band playing live in a former building of the Central Committee of the Communist Party of Kazakhstan, with people dancing around, some of which are famous musicians such as Jarvis Cocker of Pulp, Jason Donovan, Noah Taylor and several others.[1]
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.552
Reaction score
37.801
βασικα ειναι ο Γουορεν Ελις με μαλλια και χωρις μουσια και ο Μπλιξα χωρις κοιλια... 🐒
ο Τσαρβις μου ειναι συμπαθης, αλλα μεχρι εκει....δεν ειμαι 20χρονη να μου αρεσουν ακομα οι παλπ... το ντεκαντανζ και το μεμφις εχουν κλεισει... (το ντεκαντανς ξανανοιξε, ειχα περασει τυχαια/συμπτωματικα πριν 5 χρονια -κουτσομπολιο συνοδευα αρκετα νεοτερη φιλη-, τοσα μαστουρωμενα πιτσιρικια ειχα να δω μαζεμενα πολλα χρονια)🐒
 
Last edited:

Μηνύματα
12.400
Reaction score
14.601
βασικα ειναι ο Γουορεν Ελις με μαλλια και χωρις μουσια και ο Μπλιξα χωρις κοιλια... 🐒
ο Τσαρβις μου ειναι συμπαθης, αλλα μεχρι εκει....δεν ειμαι 20χρονη να μου αρεσουν ακομα οι παλπ... το ντεκαντανζ και το μεμφις εχουν κλεισει... (το ντεκαντανς ξανανοιξε, ειχα περασει τυχαια/συμπτωματικα πριν 5 χρονια -κουτσομπολιο συνοδευα αρκετα νεοτερη φιλη-, τοσα μαστουρωμενα πιτσιρικια ειχα να δω μαζεμενα πολλα χρονια)🐒
Μπα λάθος έκανα. Βλέπω βιβλικά ονόματα, τον τελευταιο προεδρο του Κατζακσταν φωτογραφία , αναφορές ατο Θεό κλπ ..... δε μιλα για ναρκωτικά αλλά για το κομμουνιστικό καθεστως συν τη αθεία, που του οδηγησε σε ακρότητες.

Ειδες ο Κέιβ ? χα χα δε το ειχα διαβασει ποτέ , η μουσική όμως ωραία.
 


Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.218
Reaction score
27.780
Που να δείς να πηγαίνουν γαι ανακύκλωση scrap metal και να χτυπάνε οι σειρήνες της πύλης λόγω ανίχνευσης ραδιενεργού υλικού.... χα χα. Που να το μάθει ο Μελίδης αυτό χα χα.

Που να ξέρω τι εννοεί ο Αυσ.....χος χα χα
Λάθος!
Όλα τα μαθαίνω.
Και από τους φίλους μου τους αστυνομικούς και από τις σχετικές ιστοσελίδες, αλλά και από τους ίδιους τους γύφτους που "έχω την τιμή" να είμαι γείτονας και φίλος τους.
Οι ίδιοι μου λένε διάφορα γι' αυτούς και οι ίδιοι αυτοαποκαλούνται γύφτοι.
Δεν είναι μειωτικός ο όρος, αλλά προσδιορισμός.
Ένας μου έφερε να αγοράσω σε χαμηλή τιμή, σετ εργαλείων που "τα βρήκε τυχαία" :biggrin:
Ξεκίνησε με 500 ευρώ και έφτασε στα 30.
Δεν τα πήρα όμως.
Και πάλι φίλοι.
 





Μηνύματα
2.796
Reaction score
202
Τρίτη έως Τετάρτη πρωι έχουμε θέμα με τον καιρό ξανά. Με τα εως τώρα προγνωστικά το χιόνι θα κατέβει στα 300 μέτρα στην Αττικη και χαμηλότερα θα έχει μπόλικο νερό βροχής. Ο βορειας θα είναι λιγακι δυνατός. 9 με 10 μποφόρ στο Αιγαίο και τοπικά λίγο παραπάνω. Και στην Αθήνα γενικότερα θα έχει πολύ αέρα οπότε ένας έλεγχος στα δέντρα που σπάνε...... κατά λάθος.......
καλό είναι να τον κάνουν οι αρμόδιοι. Ελπίζω να αγοράσανε αλυσίδες οι βόρειοι ώστε να μην κολλήσουν ξανά τα αυτοκίνητα τους.
 


ika

News
Μηνύματα
13.982
Reaction score
12.969

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.714
Reaction score
83.430

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.606
Reaction score
27.948
Εντάξει, μάλλον έκαναν αιτήσεις και οι επιβάτες, δηλαδή 4 άτομα ανά όχημα, αλλά για την ώρα αυτοί δεν παίρνουν τίποτα.
 





Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.617
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top