Ο κακός μας ο καιρός

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.458
Reaction score
50.623
- οπότε στον Πειραιά θα ''τραβάνε'' και καλύτερα οι κινητήρες :smg:
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Οποτε με τετοιες θερμοκρασιες κυριοι και κατι λιγες κυριες μιας και θα δουλευουν ανεμιστηρια και αρκουδισια στο φουλ κλειστε τα sterea για να μην νομιζετε οτι κατι χαλασε η κατι επαθε το εναν καναλι και βουρ για μπανακια.............
 

Μηνύματα
4.365
Reaction score
4.234
Οποτε με τετοιες θερμοκρασιες κυριοι και κατι λιγες κυριες μιας και θα δουλευουν ανεμιστηρια και αρκουδισια στο φουλ κλειστε τα sterea για να μην νομιζετε οτι κατι χαλασε η κατι επαθε το εναν καναλι και βουρ για μπανακια.............
 





abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.625
Νέα ρεκόρ:

Η κόκκινη στήλη θερμοκρασία τώρα

και η πράσινη η υψηλότερη.

2017-06-30 17_54_52-meteo.gr _ Ο καιρός τώρα_ Τελευταίες παρατηρήσεις (όλοι οι ενεργοί σταθμοί).jpg
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.625
Και οι σημερινές θερμοκρασίες:

2017-07-01 20_58_15-meteo.gr _ Ο καιρός τώρα_ Τελευταίες παρατηρήσεις (όλοι οι ενεργοί σταθμοί).jpg
 


Μηνύματα
4.365
Reaction score
4.234
υπομονη απο το βραδυ ατα δυτικα θα καταλαβουν αισθητη μειωση λογω κρυας μαζας ανεμων το ιδιο και για Αθηνα αλλα απο αυριο το απογευμα!!!
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.324
Reaction score
93.901




xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.592
Έλιωσα.
Εδώ σήμερα είχαμε καμιά 55 οC υπό σκιά.

Να ήταν η ιδέα μου; :confused:

Κι εγώ σήμερα ένιωσα πολύ χειρότερα τη ζέστη συγκριτικά με τον καύσωνα των προηγούμενων ημερών.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.230
Reaction score
27.825
Παιδιά εδώ που τα λέμε, χωρίς κλιματιστικό δεν ζεις πια.
Δεν ξέρω τι θα κάναμε αν δεν τα είχαμε.
Το κακό είναι ότι το συνηθίζουμε τόσο πολύ (σπίτι, μαγαζί, αμάξι) και δεν έχει γυρισμό μετά.
 

Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
Μπα μην το λές εγώ κάνω γυμνάσια στον εαυτό μου και βγάζω όλη την εθνική μετά την έξοδο της αττικής οδού , χωρίς κλιματισμό για να στεγνώσει το στοιχείο ,κ αι τρώω στην μάπα και την μπίχλα που βγάζει όταν στεγνώνει. Επιβιώνω όμως .
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.340
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top