Ο κακός μας ο καιρός


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.628
Reaction score
83.106
Αυτοί νευρίασαν κι από πάνω! :roflmao:

 

Ndis

Titika
Μηνύματα
1.849
Reaction score
4.594
Επειδή (και) στην συντήρηση υποδομών είμαστε για γέλια (κλάματα) σε κάθε υποψία "ακραίου" φαινομένου, η συνταγή θα ειναι η ίδια. Πρακτικά πάντως κάλα κάνουν, απο τη στιγμή που δεν είναι σε θέση να κάνουν οτιδήποτε αλλο.
 

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.450
Reaction score
5.549
Προσωπικά αν είχα κάποιο event θα τους έκανα μήνυση για διαφύγοντα κέρδη.
Τρόμαζαν τον κόσμο ότι το ΣΚ θα ερχόταν ο Αρμαγεδδών.
Αντ' αυτού παραλίγο να είχαμε μόνο δύο ψιχάλες στην Αττική.

Και το χειρότερο όλων; υπάρχουν site που διέγραψαν τα άρθρα τους που προειδοποιούσαν για χαλασμό από την κακοκαιρία.
Τόσο υποκριτές.
 


Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.050
Reaction score
20.462
Η αδερφή μου μου είπε πως έριξε εχθές κάτι καρεκλοπόδαρα για κανα μισάωρο κι αυτό ήταν όλο (μένουν στη Ν. Σμύρνη). Δεν συνέβη και κάτι το συνταρακτικό δηλαδή. Αλλά παλιότερα μου έτυχε περίπτωση να περνάω μπροστά από το Καλλιμάρμαρο υπό μέτρια βροχή, και έψαχνα να δω πού είναι οι υπόνομοι των ομβρίων, που δεν υπάρχουν εκεί. Σωστά θυμάμαι;
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.965
παλιότερα μου έτυχε περίπτωση να περνάω μπροστά από το Καλλιμάρμαρο υπό μέτρια βροχή, και έψαχνα να δω πού είναι οι υπόνομοι των ομβρίων, που δεν υπάρχουν εκεί. Σωστά θυμάμαι;
Φρεάτιο έξω ακριβώς απ' το Καλλιμάρμαρο τουλάχιστον απ' το 2009:



Πολλά φρεάτια λίγο πιο πριν, τουλάχιστον απ' το 2009:

 
Last edited:



Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.135
Reaction score
26.694
Γκρινιάζετε για τις προειδοποιήσεις, όμως έχουν καεί στον χυλό, γι αυτό φυσάν και το γιαούρτι.
Η Εύα χώρισε με τον Αδάμ και δεν είχε πολλά κέφια. Ξεφόρτωσε τα πολλά εδώ στα μέρη μας (ιδίως η Κέρκυρα έφαγε πράμα, 2η φορά σε λίγες μέρες) και δεν τής απόμεινε πολύ εμπόρευμα, άλλη φορά εσείς.

 




abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.965
Ιταλία:

Εικόνα

Εικόνα


 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.965
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
 

Μηνύματα
19
Reaction score
12
Προσωπικά αν είχα κάποιο event θα τους έκανα μήνυση για διαφύγοντα κέρδη.
Τρόμαζαν τον κόσμο ότι το ΣΚ θα ερχόταν ο Αρμαγεδδών.
Αντ' αυτού παραλίγο να είχαμε μόνο δύο ψιχάλες στην Αττική.

Και το χειρότερο όλων; υπάρχουν site που διέγραψαν τα άρθρα τους που προειδοποιούσαν για χαλασμό από την κακοκαιρία.
Τόσο υποκριτές.
Κανεις δεν προκειται να ασχοληθει αν ζημειωνει αλλους ειδικα αν κανει το κεφι του με τα λεφτα των αλλων και μαλιστα απο μονιμη θεση.Προχθες με καλεσαν στην εφορια Βολου δια υποθεσην μου και απ την ζεστη με ανοιχτα τα παραθυρα μου ερχοταν να μεινω με το σωβρακο.Αν και μαλλον θα μεινω για αλλο λογο.
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.177
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top