ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

Μηνύματα
2.868
Reaction score
250
Έχω μείνει άναυδος ! ΑΝΑΥΔΟΣ !!! :111:

Μετά από πολύχρονη διαρκή εκτόξευση βαρύτατων βολών ένθεν και ένθεν ! Μετά από απίστευτες κατηγορίες και βαρύτατους χαρακτηρισμούς προσωπικούς . Μετά από ακραίες κατηγορίες από την μια πλευρά εναντίον της ψηφιακής "λογικής" και από την άλλη εναντίον της κλασικής αναλογικής βινυλιακής προσέγγισης .Φτάσαμε εδώ!!!!!!!!


http://www.avsite.gr/vb/showthread.php?t=73437


Αν αυτό δεν λέγεται "η επιτομή του ιστορικού συμβιβασμού στο Ελληνικό audio" ή εναλλακτικά " η ομαδική κωλοτούμπα" τότε δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να σημαίνουν οι σχετικοί όροι ........

Πλέον είμαι έτοιμος να τα δεχτώ και να τα περιμένω όλα ....

Τον Κωτσή να κάνει διάλεξη στην AUDIO ENGINEERING SOCIETY για τις τελευταίες ανακαλύψεις στα ψηφιακά φίλτρα και τις εφαρμογές τους σε πολύδρομα ενεργά ηχεία !!!

Τον Καφάτο να κάνει εγγραφή στο σωματείο του avclub και να αναλαμβάνει διαχειριστικά καθήκοντα !!!!!

Τον Βλάση να κλείνεται σε μοναστήρι !!!!

Τον Dolfon να παντρεύεται τον gkar !!!!!

Τον zonepress κρατώντας πανό , που γράφει " Ζίτω ο Θρίλως", παρέα με τον argi να πορώνονται παρακολουθώντας τον Ολυμπιακό στην θύρα 7 δίπλα στον Τσουκαλά !!!!!.

Τον incognito να γίνεται επίτιμο μέλος του KKE !!!!!!!!!!....... .........
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

Πράγματι, είναι η ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ!!!

(το edit με το τελευταίο τι το ήθελες? :138: )
 

Μηνύματα
4.854
Reaction score
3
Απάντηση: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

Το τζίτερ φταίει.. :132: ....(δεν είναι τίποτα)
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Απάντηση: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

Τον zonepress κρατώντας πανό , που γράφει " Ζίτω ο Θρίλως", παρέα με τον argi να πορώνονται παρακολουθώντας τον Ολυμπιακό στην θύρα 7 δίπλα στον Τσουκαλά !!!!!.

.
Αν το κανει αυτο τον εχω αποκληρωσει:136:
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Εγινε κι αυτό!!!

Είστε οι πρώτοι που το μαθαίνετε...



Obama, after visiting Michael Jackson's Doctor...
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.047
Reaction score
20.452
Απάντηση: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

Έχω μείνει άναυδος ! ΑΝΑΥΔΟΣ !!! :111:...
Αμ εγώ που έχω μείνει Σόλωνος; Ο Τσαρουχάς μου υποσχέθηκε ότι θα τρώγαμε κόκκορα κρασάτο και θα ακούγαμε Frank Zappa. Τελικά, βολεύτηκα με μπύρα και πιροσκάκια, κι εδώ που τα λέμε, σωστά. Κόκκορας κρασάτος με Στοκόφσκι δεν πάει με τίποτα. Ρώτα και το δολοφονάκη άμα δε με πιστεύεις!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Απάντηση: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

Μια διευκρινηση περικαλω......στο μοναστηρι που με ετοιμαζεται να με κλεισετε.....θα εχει καλογριες?????.....φανταστειτε οπτικη κεντα....ρασα με ζαρτιερα κοκκινη εσωτερικως και παντοφλακι με μπορντω φουντα,κομποσκοινι με ροζ πετρες Swarofski και φυσικα φωτο της Pamella στον τοιχο με το γνωστο της θεληματικο μπουστο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ωχ Παναια μου.......σχωρα με!!!!!!!!!!!!!!!!!!






Μηπως θα ηθελε να ερθει κανενας αλλος φιλος μαζι μου????????????
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Απάντηση: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

Βασίλη ξέχασες και το χειρότερο! τον Σκαφάτο να πουλάει CRT προβολείς!!!!!:142:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.096
Reaction score
124.650
Απάντηση: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

να δω τον Dolfon να παντρεύεται τον gkar και να πιτάνω....
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

Μια διευκρινηση περικαλω......στο μοναστηρι που με ετοιμαζεται να με κλεισετε.....θα εχει καλογριες?????.....φανταστειτε οπτικη κεντα....ρασα με ζαρτιερα κοκκινη εσωτερικως και παντοφλακι με μπορντω φουντα,κομποσκοινι με ροζ πετρες Swarofski και φυσικα φωτο της Pamella στον τοιχο με το γνωστο της θεληματικο μπουστο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ωχ Παναια μου.......σχωρα με!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Καλα μην κανεις ετσι εισαι ηδη εξαγνισμενος και θα σου αρεσει να σε περιποιουνται 100 μοναχές. Αυτες δεν γκρινιαζουν οπως οι γυναικες μας , ουτε βριζουν, ουτε σπανε δισκους, ουτε κοβουν κεφαλες πικαπ, ουτε χρεωνουν τις πιστωτικες καρτες τους/μας, δεν παραγγελνουν πιτσες, δεν ζητανε δωρα, ουτε ξερουνν ποσο κανει το ηχειο, ο ενισχυτης, ουτε ο ΣΚΛΗΡΟΣ.

ΣΕ ΚΑΛΗΜΕΡΙΖΟΥΝ ΜΕ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, σου ετοιμαζουν πρωινο, μεσημεριανο και βραδυνο σε συγκεκριμενες ωρες, σου στρωνουν το κρεβατι στο τακα τακα, αεριζουν το δωματιο, δεν βλεπουν τηλεοραση και πολλα αλλα καλα.

Ενα πλυντηριο δισκων LP να παρεις οταν μεινεις μαζι τους για να σου πλυνουν ολα τα βινυλια σου, να τα αερισουν και να τα περιποιηθουν με στοργη και ...προδέρμ.

Μετα απο αυτο βλεπω τον INCOGNITO να φερει και τα δικα του για να μην του κανει σχολια περι σκονης και παραμελημενης καταστασης ο Λ.Σ

Πως βλεπεις τα κινητρα ??
 

Μηνύματα
1.696
Reaction score
23
Απάντηση: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

να δω τον Dolfon να παντρεύεται τον gkar και να πιτάνω....
'Κι εσύ, Βρούτε, ανάμεσα στους προδότες; Δεν το περίμενα!" ...
 

Μηνύματα
1.696
Reaction score
23
Απάντηση: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

Αμ εγώ που έχω μείνει Σόλωνος; Ο Τσαρουχάς μου υποσχέθηκε ότι θα τρώγαμε κόκκορα κρασάτο και θα ακούγαμε Frank Zappa. Τελικά, βολεύτηκα με μπύρα και πιροσκάκια, κι εδώ που τα λέμε, σωστά. Κόκκορας κρασάτος με Στοκόφσκι δεν πάει με τίποτα. Ρώτα και το δολοφονάκη άμα δε με πιστεύεις!
Μπράβο, τέκνον μου.
Αρχίσεις να γίνεσαι αποδεκτός στην κοινότητα του Super Ultra Hi-End…
 


Μηνύματα
1.696
Reaction score
23
Απάντηση: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

Έχω μείνει άναυδος ! ΑΝΑΥΔΟΣ !!! :111:
............
Τον Βλάση να κλείνεται σε μοναστήρι !!!!
Τον Dolfon να παντρεύεται τον gkar !!!!!
Μισό γιατί θα έχουμε ξεμαλλιάσματα…
Βιογραφικό αγαμίας:
Είμαι ανύπανδρος. Eχω επίσημο δεσμό με το Βλάση το γνωρίζει και η γυναίκα του. Ανεπίσημο επίσης με το Βλάση. Έχουν και οι δυο καταγωγή από την Κόρινθο. Ο ένας μένει στη Γλυφάδα και έχει κόρες.. Ο άλλος τροχάει χαυλιόδοντες στη Κόρινθο και έχει γιους.

Υ.Γ. Ότι ιδρύσαμε μια εταιρία ήχου με τον g.Kar, δεν σημαίνει ότι κάναμε και γάμο. Εκτός, αν υποθέσουμε ότι μια εταιρεία Α.Ε. είναι ένα είδος γάμου…
 


Μηνύματα
4.252
Reaction score
11
Απάντηση: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

Μπράβο, τέκνον μου.
Αρχίσεις να γίνεσαι αποδεκτός στην κοινότητα του Super Ultra Hi-End…

Αποκλείεται όμως να γίνει δεκτός στην κοινότητα του SUPER-DUPER Ultra Hi-End !!!

:107:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Απάντηση: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

Έχω μείνει άναυδος ! ΑΝΑΥΔΟΣ !!! :111:
Μετά από πολύχρονη διαρκή εκτόξευση βαρύτατων βολών ένθεν και ένθεν ! Μετά από απίστευτες κατηγορίες και βαρύτατους χαρακτηρισμούς προσωπικούς . Μετά από ακραίες κατηγορίες από την μια πλευρά εναντίον της ψηφιακής "λογικής" και από την άλλη εναντίον της κλασικής αναλογικής βινυλιακής προσέγγισης .Φτάσαμε εδώ!!!!!!!!
http://www.avsite.gr/vb/showthread.php?t=73437
Αν αυτό δεν λέγεται "η επιτομή του ιστορικού συμβιβασμού στο Ελληνικό audio" ή εναλλακτικά " η ομαδική κωλοτούμπα" τότε δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να σημαίνουν οι σχετικοί όροι ........
Πλέον είμαι έτοιμος να τα δεχτώ και να τα περιμένω όλα ....
Τον Κωτσή να κάνει διάλεξη στην AUDIO ENGINEERING SOCIETY για τις τελευταίες ανακαλύψεις στα ψηφιακά φίλτρα και τις εφαρμογές τους σε πολύδρομα ενεργά ηχεία !!!
Τον Καφάτο να κάνει εγγραφή στο σωματείο του avclub και να αναλαμβάνει διαχειριστικά καθήκοντα !!!!!
Τον Βλάση να κλείνεται σε μοναστήρι !!!!
Τον Dolfon να παντρεύεται τον gkar !!!!!
Τον zonepress κρατώντας πανό , που γράφει " Ζίτω ο Θρίλως", παρέα με τον argi να πορώνονται παρακολουθώντας τον Ολυμπιακό στην θύρα 7 δίπλα στον Τσουκαλά !!!!!.
Τον incognito να γίνεται επίτιμο μέλος του KKE !!!!!!!!!!....... .........
[youtube]Bmxyj6iInMc[/youtube]
;612:
 

Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.377
Τον zonepress κρατώντας πανό , που γράφει " Ζίτω ο Θρίλως", παρέα με τον argi να πορώνονται παρακολουθώντας τον Ολυμπιακό στην θύρα 7 δίπλα στον Τσουκαλά !!!!!.

.
Αν το κανει αυτο τον εχω αποκληρωσει

Πες μου πως βρισκεται κι ο Ζοnepress αναμεσα μας, incognito...:144:


 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Απάντηση: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

Σαν δεν νρεπεσαι . Κιατανος ειμαι οχι Κορινθιος ....
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: Re: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΦΩΝΟΣ...ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ

Πες μου πως βρισκεται κι ο Ζοnepress αναμεσα μας, incognito...:144:
Εγώ δεν ξέρω αν βρίσκομαι εγώ εδώ μέσα (αφού είμαι ινγκογνιτο...) θα ξέρω για τον zonepress?

Αλήθεια, ποιος είναι ο zonepress? :139:
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.049
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top