ΠΕΡΙ Cd Player

Μηνύματα
198
Reaction score
29
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ CD PLAYER
ΜΕΧΡΙ 2500,00E

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. :D
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Καλώς τον!
Για αρχή, ρίξε μια ματιά στο θέμα με το συγκριτικό στην stepcom, όπου τα παιδιά ακούσαν αρκετά μοντέλα και τα ξαναλέμε.
 

Μηνύματα
742
Reaction score
2
Βασικα αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να ακουσεις.Υπαρχουν πολλα καλα μηχανηματα σε αυτο το βαλαντιο που θες να δωσεις γι αυτο μην βιαστεις. Το συνολικο set up του συστηματος στην ουσια ειναι το βασικοτερο στο τελικο ηχητικο αποτελεσμα.Δωσε βαση σε οσο γινεται πιο ουδετερη πηγη γιατι μη ξεχνας πως απο εκει ξεκινα τη διαδρομη του το ηχητικο σημα Απο ποια μηχανηματα απαρτιζεται το υπολοιπο συστημα?
 

Μηνύματα
198
Reaction score
29
Κατ' αρχάς θερμές ευχαριστίες στούς δύο καλούς φίλους που απάντησαν στήν πρόσκλησή μου για βοήθεια. Φίλοι μου να είσαστε πάντα καλά.
Το υπόλοιπο σύστημα απαρτίζεται απο:

Hχεία : ATC 20 PASSIVE
ΚΑΛΩΔΙΑ ΗΧΕΙΩΝ : TRANSPARENT SUPER

Ενισχυτικά : 502 pre .557 power της MERIDIAN

Interconect : TRANSPARENT SUPER. :oops:
 


Μηνύματα
116
Reaction score
1
Αφού έχεις ενισχυτικά Meridian, πρώτο υποψήφιο πρέπει να είναι κάποιο player αυτής της εταιρείας. Έχεις σίγουρο ματσάρισμα και ούτως ή άλλως βγάζει περίφημα ψηφιακά.
Μετά και την εμπειρία του συγκριτικού, είναι αδύνατον να μην σου προτείνω το Primare CD21 ή ακόμη καλύτερα το CD31.
Επίσης εξαιρετικές προτάσεις είναι τα Audionet Art, Hegel (μοντέλο?)
Έχω διαβάσει επίσης μόνο καλές κριτικές για το Marantz SA-11S1 και ίσως παίζει από τιμή και κάποιο Cary.
Αυτά προς το παρόν και καλά ακούσματα (τυχερέ :D )
 

Μηνύματα
198
Reaction score
29
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΦΙΕΡΩΝΕΤΕ ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ. :!:
 

Μηνύματα
6.454
Reaction score
205
Ακουστε, αν είναι δυνατόν, ταυτόχρονα κάποια από τα CD players που ήδη αναφέρθηκαν. Αν υπάρχει η δυνατότητα ακούστε αυτό που σας αρέσει περισσότερο και στο χώρο σας.


Τιμή μας να βοηθάμε τα μέλη του φόρουμ μας.
Να είσαι κι εσύ καλά και σου εύχομαι καλά Χριστούγεννα.
 

Μηνύματα
198
Reaction score
29
Η ευτυχία δεν είναι να κάνεις αυτό που θέλεις, αλλά να θέλεις αυτό που κάνεις.

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!! :D
 

Μηνύματα
6.454
Reaction score
205
Ευτυχία είναι όταν θέλεις να το κάνεις να μπορείς να το κάνεις και όταν δεν θέλεις να το κάνουν οι άλλοι για σένα.

:lol: :lol: :lol:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.667
Μηνύματα
2.869.488
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top