ΠΡΟΒΛΗΜΑ.. ΜΕ SONY BRAVIA : (

Μηνύματα
39
Reaction score
5
ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΤΗΝ SONY BRAVIA KLV-V40A10, ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΗΣ, ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ, ΕΝΩ ΕΒΛΕΠΑ FORMULA 1, ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΕΛΟΣ!!! ΕΣΒΗΣΕ ΤΕΛΕΙΟΣ!!, ΜΟΝΗ ΤΗΣ!!! ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!!
ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΙΖΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΒΑΓΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!!ΔΕΝ ΑΝΑΒΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΟΥΤΕ ΜΥΡΙΣΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΑ ΤΟ OFF ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...
ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ??
ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ SERVICE..... :(

ΚΑΘΕ ΣΧΟΛΙΟ ΧΡΗΣΙΜΟ....
 

Μηνύματα
276
Reaction score
1
Υπάρχει ενα ενδεχόμενο με την συνεχή βύθιση και απότομη αύξηση της τάσης του ρεύματος , να έκαψε τροφοδοτικό......η ΔΕΗ πολλά κάνει στις μέρες μας ....!!!!!!
 

Μηνύματα
39
Reaction score
5
ΚΑΤΙ ΜΕ ΔΕΗ ΚΑΙ ΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.....
ΑΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ SERVICE KAI ΠΕΡΙΠΟΥ 300€.... :(
ΔΕΗ....
ΘΑ ΠΑΡΩ 2 ΠΟΛΥΠΡΙΖΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ.....
 

Μηνύματα
14
Reaction score
0
Απάντηση: ΠΡΟΒΛΗΜΑ.. ΜΕ SONY BRAVIA : (

Επρεπε να το είχες κάνει μαζί με την αγορά της τηλεόρασης....
 



Μηνύματα
39
Reaction score
5
ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ SERVICE!!!!KAI????
ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΚΑΜΕΝΟ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ, ΟΚ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ..
ΠΟΣΟ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΤΗΣ SONY KLV-V40A10?? ΞΕΡΕΤΕ??
ΣΤΟ SERVICE ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 700 €!!!!!!!! ΕΜΕΙΝΑ!!!! 700 € ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ????

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΛΥΣΗ?? : (

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΗ, ΡΩΤΗΣΤΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑΝ ΧΑΛΑΣΟΥΝ......
 


Μηνύματα
497
Reaction score
0
Oταν αγοράζουμε LCD ή γενικά ακριβά καταναλωτικά ηλεκτρονικά, είναι απαραίτητο να παιρνουμε ενα καλό σταθεροποιητή τάσης ή UPS..

Το φθηνότερο που θα αγόραζα (και εχω αγοράσει ) ειναι αυτό

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=843&product=461946

και με εχει σώσει δεκάδες φορές.. Με το ρεύμσ στην Ελλάδα δεν παίζουμε


Όσο για τις τιμες της Sony και το Service της ... τα έχουμε πει δεκάδες φορές, αλλά δυστυχώς δεν ειναι η μόνη )()(
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
άλλαξα τηλεόραση γιατί η λάμπα και το συνοδευόμενο τροφοδοτικό που πάει πακέτο με κάθε αλλαγή λάμπας εχει 800 Ευρώ + 200 Εργασία μινιμουμ. Μιλάμε για τηλεόραση 2 ετών που θέλει 1000 Ευρώ για να ξαναγίνει τηλεοραση!!!!
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.138
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top