:ΠΩΛΗΣΗ Musical Fidelity B200x:

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
670
Reaction score
2
Πωλείται ο εν λόγω ενισχυτής λόγω αγοράς καινούριου. Για την ηλικία του είναι σε άψογη κατάσταση. 69479_1688679495697_5159932_n.jpg

Class A / B
Έχει phono MM/MC
Power output per channel at 8 Ohms, <1% THD 60 watts
Phono MC 250V
Phono MM 2.5mV
Line inputs & Sensitivity 150mV
CD, Tuner, Tape, Aux

Και μια ακόμα διεύθυνση που βρήκα με φωτογραφίες και χαρακτηριστικά.
http://xarchiwum.pl/musical-fidelity-b-200-x-i1651955804.html

Σημείωση από το phono λείπει η πράσινη ροδέλα-σφυγκτήρας.Έτσι το είχα αγοράσει και εγω. Ο ενισχυτής αγοράστηκε καθαρισμένος, περιποιημένος και έτσι φροντίστηκε και έμεινε. Πραγματικά μόλις ζεσταθεί λίγο παίζει υπέροχα. Μακάρι να μπορούσα να τον κρατήσω για δεύτερο σύστημα, αλλά χώρος και χρήμα δεν το επιτρέπουν.

Τιμή: 200 ευρώ
 

Μηνύματα
670
Reaction score
2
Απάντηση: :ΠΩΛΗΣΗ Musical Fidelity B200x:

180 ευρώ Δεν πρόκειται να τον ξεφτιλίσσω...100 ευρώ όπως θέλουν μερικοί. Αν δεν δωθεί τον στέλνω για "αναβάθμιση" και τον κρατάω. Κρίμα..μάλλον δεν έχουν ακούσει κάτι αντίστοιχο για να συμπεριφέρονται έτσι.
 

Μηνύματα
3.703
Reaction score
3.083
Απάντηση: :ΠΩΛΗΣΗ Musical Fidelity B200x:

αναγκαζομαι να παρεμβω στη ροη της αγγελιας και ζητω συγνωμη απο τους διαχειριστες αλλα να καταλαβουν μερικοι συνφορουμιτες οτι ΔΕΝ πουλα καποιος απαραιτητα γιατι δεν εχει φαγητο σπιτι του(...και εαν το κανει γι'αυτο ενας λογος παραπανω να μην εξευτελιζουμε τις τιμες) ενω καλο θα ηταν να ζητουνται εκπτωσεις στα ορια της αξιοπρεπειας του πωλητη και του εφικτου.Σημερα πουλω εγω αυριο εσυ...ας κρατησουμε ενα επιπεδο!!!
Ευχαριστω
 

Μηνύματα
162
Reaction score
1
Απάντηση: :ΠΩΛΗΣΗ Musical Fidelity B200x:

αναγκαζομαι να παρεμβω στη ροη της αγγελιας και ζητω συγνωμη απο τους διαχειριστες αλλα να καταλαβουν μερικοι συνφορουμιτες οτι ΔΕΝ πουλα καποιος απαραιτητα γιατι δεν εχει φαγητο σπιτι του(...και εαν το κανει γι'αυτο ενας λογος παραπανω να μην εξευτελιζουμε τις τιμες) ενω καλο θα ηταν να ζητουνται εκπτωσεις στα ορια της αξιοπρεπειας του πωλητη και του εφικτου.Σημερα πουλω εγω αυριο εσυ...ας κρατησουμε ενα επιπεδο!!!
Ευχαριστω
Συνήθως, όσοι θέλουν να εξευτελίσουν την τιμή του περιεχομένου μιας αγγελίας, το κάνουν ή από άγνοια ως προς το προϊόν που πωλείται ή τις περισσότερες φορές με δόλο, για ν' αγοράσουν αυτοί φθηνά και να το μεταπωλήσουν έπειτα για ''χρυσό''!
 

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.678
Reaction score
2.726
Απάντηση: :ΠΩΛΗΣΗ Musical Fidelity B200x:

Κατα τη γνωμη μου ο καθενας εχει τα δικα του κριτηρια τα οποια καθοριζουν την "σωστη" τιμη σε κατι που πουλαει και αγοραζει. Καποιος θα πει οτι ο ενισχυτης ειναι παλιος και εχει χασει τη μεταπωληση του τη στιγμη που υπαρχουν κι αλλα μτχ συγχρονα μηχανηματα στην τιμη, καποιος αλλος θα πει οτι το μηχανημα ειναι all time classic απο την καλυτερη περιοδο της MF οποτε δικαιολογειται μια σχετικα υψηλη τιμη, και καποιος αλλος εχει τη συσκευη και εχει συναισθηματικη αξια γιαυτον, ή εχει κολλημα με τη συσγκεκριμμενη συσκευη. Κανεις απο ολους αυτους ομως δεν μπορει να υποδεικνυει σε τι τιμη θα πουλησει ο οποιοσδηποτε κατι απο την περιουσια του, ασχετα αν συμφωνει ή οχι. Ο πωλητης καθοριζει ανα πασα στιγμη τη ροη της αγγελιας και την αλλαγη τιμης και οι ενδιαφερομενοι πρεπει να παρακολουθουν χωρις κριτικη, παρεμβασεις παζαρεματος κ τετοιων κακογουστων καταστασεων. Εαν ερθει στην τιμη που θελεις ή που δυνασαι να αγορασεις, απλα δηλωνεις ενδιαφερον, τοσο απλα.

Καλη συνεχεια
 

Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.566
Απάντηση: :ΠΩΛΗΣΗ Musical Fidelity B200x:

κανεις ενα βασικο λαθος.......το οτι καποιοι απο αγνοια ή απο δολο ή απο οτι αλλο, σου κανουν προσφορες της ταξης των 100 ευρω, δεν σημαινει οτι εσυ πρεπει να βγεις και να το γραψεις!!!! εσυ κανεις κακο στην αγγελια σου!!!! αυτη την τιμη θελεις σε αυτην θα επιμεινεις,αν βρεθει καποιος καλως ,ον οχι απλα τον κρατας. Τωρα ολοι θα περιμενουν να πεσεις και αλλο.
 

Μηνύματα
2.458
Reaction score
1.718
Απάντηση: :ΠΩΛΗΣΗ Musical Fidelity B200x:

ξέρω, είναι εκνευριστικό, το έχω πάθει κι εγώ, αλλά μη χαλιέσαι.

Σημεία των καιρών...

εγώ απλά δεν απαντάω
 

Μηνύματα
670
Reaction score
2
Σήμερα εγώ αύριο κάποιος άλλος...φιλικά καλό καλοκαίρι σε όλους!

Sent from my MB860 using Tapatalk 2
 




Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top