Παγκόσμια Ημέρα....


K

kimon

Guest
Τί έγινε και απουσιάζει οποιαδήποτε αναφορά; Εγώ το έμαθα από ένα ερασιτέχνη στα Μεσαία (ΗΤΑ-ΒΗΤΑ στους 882 χιλιόκυκλους) που κάνει ένα μικρό αφιέρωμα με ωραία παλιά λαϊκά (μερικά τα ακούω για πρώτη φορά).

Ωραίο πράγμα οι αναμνήσεις!

Άντε, χρόνια πολλά και με υγεία σε όλους που αγάπησαν το μέσο!
 

Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
Τί έγινε και απουσιάζει οποιαδήποτε αναφορά; Εγώ το έμαθα από ένα ερασιτέχνη στα Μεσαία (ΗΤΑ-ΒΗΤΑ στους 882 χιλιόκυκλους) που κάνει ένα μικρό αφιέρωμα με ωραία παλιά λαϊκά (μερικά τα ακούω για πρώτη φορά).

Ωραίο πράγμα οι αναμνήσεις!

Άντε, χρόνια πολλά και με υγεία σε όλους που αγάπησαν το μέσο!
Έκανα νήμα για την παγκόσμια ημέρα γενικότερα προ λίγου φίλε μου. Αρχικά με το ραδιόφωνο ....να τα βάζουμε εκεί κάθε φορά.. ;)
 

K

kimon

Guest
Έκανα νήμα για την παγκόσμια ημέρα γενικότερα προ λίγου φίλε μου. Αρχικά με το ραδιόφωνο ....να τα βάζουμε εκεί κάθε φορά.. ;)
Δεν το πρόλαβα! Τί να κάνουμε!
 




Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
Ορίζω από μόνος μου την 4η Μαρτίου Παγκόσμια Ημέρα Γκαντεμιας
(Λόγο Κούλη)

Εκεί που έχω μαριναρει κρέατα έχω κόψει σαλάτα φωτιά αναμμένη και όλα έτοιμα σχεδόν .....μπαίνω για ένα μπάνιο.
Βγαίνοντας λοιπόν από την ντουζιέρα γλιστράω πέφτω και σπάω με το πόδι μου μια σαπουνοθηκη και κόβω από την μεριά της πατουσας τένοντα δαχτύλου.

Να μην τα πολυλογω είμαι από χτες νοσοκομείο και περιμένω να μπω για εγχείρηση. Ο χθεσινος πόνος ήταν κάτι το απερίγραπτο. Ένας νέος γιατρός το είδε εγωιστικά και ήθελε να κάνει αυτό που δεν γίνεται....>:(

Κούλη με 'φαγες
 



spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.340
Reaction score
30.714
Εκεί που έχω μαριναρει κρέατα έχω κόψει σαλάτα φωτιά αναμμένη και όλα έτοιμα σχεδόν
Κανονικα επρεπε να σφιξεις τα δοντια και να κανεις το ΒΒQ πριν το νοσοκομειο :biggrin:
γιατι υπαρχουν και πραγματα που ειναι ιερα......
 



Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Εύχομαι η περιπέτειά σου να έχει αίσιο τέλος, να πάνε όλα καλά. :)
Καλή ανάρρωση .........
 








Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.228
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top