Παντοφλα

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.918
Reaction score
12.572
Κάτι μου μουρμούρισε ότι δε φταίει εκείνη, κι ότι στενοχωρήθηκε και κάτι άλλα που δεν έδωσα σημασία γιατί τα έλεγε όσο μου κρατούσε τη σκάλα για να τον ξεβιδώσω από τη βάση του ταβανιού...

Για να είμαι ειλικρινής, τα άλλα δεν τα άκουσα γιατί τα έκρυψε η δική μου μουρμούρα (εν μέσω γρυλισμάτων).
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.566
Reaction score
37.866
SMS πριν πολλααα χρονια.. "... this is not a booty call...αλλα μπορεις να μου πεις τι πικάπ να παρω?" 🐒
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.311
Reaction score
93.863
Τι εννοείς "δε θα το πω"? Ήδη από χθες γκαντομόσαυρο την ανεβάζω, γρουσουζόφατσα την κατεβάζω.

Ευχαριστώ!
Βάλ' την να πληρώσει τον καινούριο και πες της ότι για το χατήρι της θα πάρεις άσπρο.

Και στείλε pm σε ποιο νοσοκομείο θα είσαι, να φέρουμε λουλούδια. :roflmao:
 


n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.918
Reaction score
12.572
Βάλ' την να πληρώσει τον καινούριο και πες της ότι για το χατήρι της θα πάρεις άσπρο.

Και στείπε pm σε ποιο νοσοκομείο θα είσαι, να φέρουμε λουλούδια. :roflmao:
Θα τσοντάρει σίγουρα αν χρειαστεί. Χωρίς νοσοκομεία. :biggrin:
 

Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
Για να δω τι σοβαρό έχω να πω για το θέμα "παντόφλα".

Λοιπόν αυτά τα έχει λύσει η αναλυτική ψυχολογία και απαντήσει ο Γιούνγκ ήδη απο το 1930 και oφείλεται στο Anima της ανδρικής προσωπικότητας και στο Animus της γυναικείας προσωπικότητας, σε αντίθεση με τον Φρόυντ και την εξουσιαστική ιεραρχικά δομημένη ταξική , πατριαρχική ανάλυσή και προσέγγισή του στο θέμα, που αποτέλεσε και εδραιωμένη άποψη της Μαρξιστικής κοινωνίας και αριστερή πεποίθηση μέχρι σήμερα για τον ρόλο της γυναίκας μέσα σε αυτήν. Ακόμα το θέμα να ξεκαθαριστεί στους πολιτικούς και κοινωνικούς κύκλους, εξ ου και τα γνωστά movements. :D
 
Last edited:


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.566
Reaction score
37.866
Ναι, είναι ουσιώδης..
Ωστόσο στην δική μου περίπτωση αυτό που άλλαξε το παιχνίδι κυρίως ήταν η δουλειά γραφείου καθώς παντρεύτηκα πριν 30 χρόνια. :roflmao:
Έπαιζα μπαλίτσα και ήμουν σε κίνηση γενικώς μέχρι και πριν 10-12 χρόνια.
Μετά ξεκίνησα καθιστική εργασία όπως είπα και σταδιακά έκοψα όλα τα άλλα.
Εκεί άρχισα να χάνω την πιθηκίσια ευελιξία μου :p και πήρα κάποια κιλάκια..
πες μου λιγο τα ζωδια του ζευγους σπεντοριους... να δουμε τι μπορουμε να κανουμε... 🐒
πριν 30 χρονια ειχαμε πασοκ, και δραχμες, χρειαζεται αλλαγη, εκτως και αν το κανεις επιτηδες να εχεις παρει λιγο παραπανω κιλα για να την αποφευγεις ...χιχιχιχι... :smoke:
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.136
Reaction score
18.946
πες μου λιγο τα ζωδια του ζευγους σπεντοριους... να δουμε τι μπορουμε να κανουμε... 🐒
πριν 30 χρονια ειχαμε πασοκ, και δραχμες, χρειαζεται αλλαγη, εκτως και αν το κανεις επιτηδες να εχεις παρει λιγο παραπανω κιλα για να την αποφευγεις ...χιχιχιχι... :smoke:
1654458547083.jpg


:roflmao: :roflmao: :roflmao:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.566
Reaction score
37.866




Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.566
Reaction score
37.866
...ε ναι βρε μαεστρο μας, ενα κληρονομικο χαριζμα εχω , τι νομιζεις απο τα λεφτα του σαιτ βιοποριζομαι, ουτε για δισκους δεν φτανουν... 🐒
...μετα απο αυτο το νημα, θα ανοικσω και θεμα " ζωδια, χαρτοριχτρες, βουντου -και πως να ξαναφερετε πισω την παντοφλα σας (αφου καταφεραμε και τη διωξαμε στο ομοτιτλο νημα)"
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Ωραια: 22 Σεπ 1956 ωρα 23:15 πρεπει να Ασημωσω ;) για να πιανει;) δεν γινεται Δωρεαν:dance2:
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.136
Reaction score
18.946
Ωραια: 22 Σεπ 1956 ωρα 23:15 πρεπει να Ασημωσω ;) για να πιανει;) δεν γινεται Δωρεαν:dance2:
Λοιπόν..

22
(2+2) 4
----- (το κρατάμε)
1956
(1+9) 10
(5+6) 11

(10+11) 21

23 : 15
(2+3) 5
(1+5) 6

(6+5) 11

(21+11) 32

32
(3+2) 5

(5 - το αρχικό 4) 1

Μονάδα κύριε Χρήστο, τσάμπα το ταξίδι.. :roflmao: :roflmao: :roflmao:


:lolsign:

(δώσε 1 ευρώ) :p
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.723
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top