Παραγωγές Dvd 2 μηνών με 5 μόλις ευρό!!!

V

VIDEOMIX

Guest
Το πολύ καλό βιντεοκλάμπ της περιοχής μου, αφού κρατάει 2 κόπιες απο κάθε ταινία, τις υπόλοιπες τις πουλάει προς 5 ευρό.
Για παράδειγμα, είδα το ALEXANDER, ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΩΝ ΟΥΡΑΝΩΝ κλπ, με 5 ευρό.
Και απ'ότι είδα, ειναι αγρατζούνιστα.
Εαν θέλει κανείς κάποιο τίτλο, ας μου πεί να δω εαν τον έχει. 8)
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Θάνο θέλω και το Alexander Και το Βασίλειο των ουρανών. Αν υπάρχει κάποια λίστα θα μπορούσα να σου πω κι άλλα...
 

Μηνύματα
1.494
Reaction score
0
Πρίν ψωνίσετε:
To Alexander το διπλό με DTS έχει παντού 13 ευρώ καινούργιο...

Πρόλαβα έτσι έναν που πήγε να αγοράσει έναν μεταχειρισμένο single-disk Αλέξανδρο για 9 ευρώ, λίγο πριν το ταμείο του dvd-club!

Όποιος το πάρει το διπλό ας μας πει και τι ποιότητας είναι!
 


Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Το κάνουν κι άλλα video club αυτό, αλλά δεν τα έχουν όλα με 5 Ευρώ. Στην περιοχή μου υπάρχουν δύο, που είναι μέλη αλυσίδων.
Να αναφέρω κιόλας ότι το ένα από αυτά πουλάει σε εξαιρετικά χαμηλές τιμές και καινούργια (εταιρείας, υποτιτλισμένα, ακριβώς τα ίδια με αυτά που πωλούνται αλλού). Όταν είχε πρωτοβγεί η τριλογία του David Lynch την είχα πάρει με 30 Ευρώ ενώ παραδίπλα είχε 43.
 

V

VIDEOMIX

Guest
Λοιπόν. Μόλις γύρισα.
Έχουμε και λέμε.
ALEXANDER, πάπαλα. Μας τελείωσε. Πήρα υπόσχεση πάντως οτι θα μου κρατήσουν κόπια εαν θα πουλήσουν κανα 2 κόπιες ακόμη απο αυτό.

Και μια επισύμανση.
Ειναι πολλά τα 5 ευρό βρε παιδιά, απο την στιγμή που άδειο να πάρεις το dual layer δισκάκι που γράφωνται τα έργα, θέλεις περίπου 5 ευρό. Βάλε και 2 η ενοικίαση, σκεφτείτε και οτι πολλά απο τα έργα έχουν δύο δίσκους στην συσκευασία, + οτι το βίντεο κλάμπ αυτό, ειναι αυστηρό με τις ενοικιάσεις και το ξέρουν αυτό οι πελάτες. Μιλάω για το θέμα γρατζουνιών και μεταχείρισης.

Σας γράφω τώρα μια μικρή λίστα απο κάποιους τίτλους που είδα.

ANACONDA2
KILL BILL
THE GRUDGE
THE AVIATOR
THE RING II
ARSEN LUPEN
MAN ON FIRE
BLADE TRINITY
ELECTRA
CONSTANTINE
FLIGHT OF THE PHOENIX
INSOMNIA

ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ
Ο ΓΥΟΣ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙ
ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ
ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ
ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ
ΑΡΑΧΝΟΦΟΒΙΑ
ΚΑΡΑΟΚΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ VOL.1

160 TITΛΟΥΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ.
 


V

VIDEOMIX

Guest
Θα πάρω παραγγελίες και σε 2-3 μέρρες θα τα πάρω όλα μαζί. Στην μοιρασιά θα δυσκολευτούμε λίγο. Συνήθως ο γκρουπιέρης ειναι ο Αντρέας. :)
 


V

VIDEOMIX

Guest
Nαι Γιώργο. Επίσης ξέχασα να αναφέρω οτι εαν μαζέψουμε καλή παραγγελία, θα υπάρξει ειδική έκπτωση για το AVsite.
 


V

VIDEOMIX

Guest
Μαζί με το βιβλίο συντγών η στην απλή έκδοση; Εαν ειναι η σπέσιαλ, θα το αγοράσω.
 

Μηνύματα
1.494
Reaction score
0
Δεν νομίζω ότι υπάρχουν παραπάνω από μια εκδόσεις.

Το χάρτινο κουτί είδα, τώρα αν έχει βιβλίο με συνταγές της Βέφας ή του Μαμαλάκη δεν ξέρω, την ταινία υποτίθεται αγοράζεις!!
 


V

VIDEOMIX

Guest
Αυτόν τον ΤΣΑΚΙ δεν τον πουλάνε σε τίποτα τζάμπο; Θέλω να τον κάνω δώρο σε ενα εκνευριστικό ανηψάκι πού'χω.
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Αυτόν τον ΤΣΑΚΙ δεν τον πουλάνε σε τίποτα τζάμπο; Θέλω να τον κάνω δώρο σε ενα εκνευριστικό ανηψάκι πού'χω.
Χριστουγεννιάτικη κάρτα:
"Πολυαγαπημενε μου ανηψιέ σου πήρα δώρο μία ωραία ταινία με κούκλες. Το βράδυ που θα εισαι μόνος σου σπίτι κλείσε όλα τα φώτα και βάλε να την δεις.

Καλή διασκέδαση

Ο θείος Videomix"
 

VG

Μηνύματα
5.157
Reaction score
0
Αυτόν τον ΤΣΑΚΙ δεν τον πουλάνε σε τίποτα τζάμπο; Θέλω να τον κάνω δώρο σε ενα εκνευριστικό ανηψάκι πού'χω.
Τον εχω δει σε ενα μικρο κατάστημα επι της Υμηττου στο Παγκρατι,μαζι με αλλους τηλεοπτικους ήρωες.Ειναι όλα τα λεφτα!
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Αυτόν τον ΤΣΑΚΙ δεν τον πουλάνε σε τίποτα τζάμπο; Θέλω να τον κάνω δώρο σε ενα εκνευριστικό ανηψάκι πού'χω.
Τον εχω δει σε ενα μικρο κατάστημα επι της Υμηττου στο Παγκρατι,μαζι με αλλους τηλεοπτικους ήρωες.Ειναι όλα τα λεφτα!
Όλα τα λεφτά είναι όμως και η πρωταγωνίστρια της ταινίας "Ο Γιος του Τσάκι" Jennifer Tilly, που έχει ψηφιστεί ως μια από τις πιο sexy ηθοποιούς και ως κάτοχος της πιο sexy φωνής του Χόλιγουντ, οπότε αν πάρεις την ταινία αντί για το κουκλάκι έχεις ξεμπερδέψει με δύο δώρα (ανιψάκι και ο μπαμπάς του)..
 


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Όλα τα λεφτά είναι όμως και η πρωταγωνίστρια της ταινίας "Ο Γιος του Τσάκι" Jennifer Tilly, που έχει ψηφιστεί ως μια από τις πιο sexy ηθοποιούς και ως κάτοχος της πιο sexy φωνής του Χόλιγουντ, οπότε αν πάρεις την ταινία αντί για το κουκλάκι έχεις ξεμπερδέψει με δύο δώρα (ανιψάκι και ο μπαμπάς του)..














Eεε....όχι και sexy φωνή η Tilly!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.663
Μηνύματα
2.869.210
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top