Περί λειτουργίας του φόρουμ

Μηνύματα
4.830
Reaction score
1
Με αφορμή λοιπόν τα τεκταινόμενα στο θέμα για το εφάπαξ των ΔΥ, θα ήθελα να μάθω το εξής:
Πως στελεχώνεται η ηγεσία του AVSite;
(π.χ. τοποθέτηση διαχειριστών, supermoderators, συντονιστές, με ποιά κριτήρια).
Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Απάντηση: Περί λειτουργίας του φόρουμ

ωχ δύσκολη ερώτηση θα βγεί το Ε9 τώρα στην φόρα...:102:
 



Μηνύματα
4.830
Reaction score
1
Απάντηση: Περί λειτουργίας του φόρουμ

Αντρέα, η παραπομπή σου είναι ένα πάρα πολύ ωραίο αστείο.
Δεν το είχα προσέξει, πραγματικά γέλασα.
Αλλά η δικιά μου ερώτηση όμως έγινε στα σοβαρά.
Και γι αυτό ρωτάω.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Απάντηση: Περί λειτουργίας του φόρουμ

Με αφορμή λοιπόν τα τεκταινόμενα στο θέμα για το εφάπαξ των ΔΥ, θα ήθελα να μάθω το εξής:
Πως στελεχώνεται η ηγεσία του AVSite;
(π.χ. τοποθέτηση διαχειριστών, supermoderators, συντονιστές, με ποιά κριτήρια).
Ευχαριστώ.
Φτανει να εισαι στην κλικα του Τσαρουχα.
Δεν χρειαζεται τπτ αλλο.
 


Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Απάντηση: Περί λειτουργίας του φόρουμ

Εσυ να πάς ΣΧΩΛΟΙΩ να μάθεις να γράφι σοστά
 



Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Re: Απάντηση: Re: Περί λειτουργίας του φόρουμ

Εγώ θα ήθελα να ξέρω με ποιά λογική επιλέγεται κάποιος για να γίνει "μέλος" στο AVSite. Δηλαδή πως τον δεχόμαστε, με ποιά κριτήρια;

...
 


Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Απάντηση: Re: Περί λειτουργίας του φόρουμ

Για παράδειγμα, γιατί να επιτρέπουμε τους ΔΥ να μπαίνουν εδώ μέσα;

...
Χμ... Ως εργοδότης των ΔΥ, δεν θα ήθελα την ώρα της, υποτιθέμενης, δουλειάς, να μπαίνουν και να σουλατσάρουν στο internet με έξοδα δικά μου...
 

Μηνύματα
4.830
Reaction score
1
Απάντηση: Περί λειτουργίας του φόρουμ

Για παράδειγμα, γιατί να επιτρέπουμε τους ΔΥ να μπαίνουν εδώ μέσα;
...
Αν και προσπαθείς να αποφύγεις την απάντηση στο ερώτημά μου, θα σου απαντήσω στο ερώτημά σου.
Γιατί ουσιαστικά, αν απαγορέψεις να μπαίνουν οι ΔΥ στο AVSite θα χάσεις την πλειοψηφία των μελών !
Ήδη έχε γίνει αισθητή απουσία μέλους.....
Χώρια που μερικά καλά θέματα θα υπολειτουργήσουν ή θα πάψουν και τελείως.

Χμ... Ως εργοδότης των ΔΥ, δεν θα ήθελα την ώρα της, υποτιθέμενης, δουλειάς, να μπαίνουν και να σουλατσάρουν στο internet με έξοδα δικά μου...
Παρομοίως, ούτε εγώ θα ήθελα να μπαίνουν οι ιδιώτες που λένε ότι σκοτώνονται στη δουλειά αλλά παρόλαυτά βολτάρουν συνέχεια την ώρα της υποτιθέμενης δουλειάς τους, μαινόμενοι κατά των ΔΥ!
Ε, ψιτ, όχι κι έξοδα δικά σου μόνο, γιατί κι εγώ έχω κρατήσεις για να πληρώνω χασομέρηδες ιδιωτικούς υπαλλήλους.....
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Απάντηση: Περί λειτουργίας του φόρουμ

Παρομοίως, ούτε εγώ θα ήθελα να μπαίνουν οι ιδιώτες που λένε ότι σκοτώνονται στη δουλειά αλλά παρόλαυτά βολτάρουν συνέχεια την ώρα της υποτιθέμενης δουλειάς τους, μαινόμενοι κατά των ΔΥ!
Ε, ψιτ, όχι κι έξοδα δικά σου μόνο, γιατί κι εγώ έχω κρατήσεις για να πληρώνω χασομέρηδες ιδιωτικούς υπαλλήλους.....
Πρώτον: Ψιτ κάνουν στις γάτες.
Δεύτερον: Ένας ιδιωτικός υπάλληλος τρώει τα λεφτά του αφεντικού του. Οπότε δεν πειράζει και κανέναν, πέρα ίσως από το αφεντικό του.
Αλλά αν βόλταρε συνέχεια στο Internet χωρίς να αποδίδει, θα τον είχε σουτάρει το αφεντικό πολύ καιρό.

Εμένα προσωπικά δεν με αγγίζεις γιατί είμαι Ελεύθερος επαγγελματίας, οπότε είμαι αφεντικό του εαυτού μου, και μου επιτρέπω το χαζολόγημα. Οκ; Αρκετά λεφτά έβγαλα, ας βγάλει και κανένας συνάδελφος.

Οι κρατήσεις οι δικές σου είναι για άλλους ΔΥ, όχι για να χαζολογάς εσύ. Άντε, βγάλε καμία φωτοτυπία.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Απάντηση: Περί λειτουργίας του φόρουμ

Αν και προσπαθείς να αποφύγεις την απάντηση στο ερώτημά μου, θα σου απαντήσω στο ερώτημά σου.
Γιατί ουσιαστικά, αν απαγορέψεις να μπαίνουν οι ΔΥ στο AVSite θα χάσεις την πλειοψηφία των μελών !
Ήδη έχε γίνει αισθητή απουσία μέλους.....
Χώρια που μερικά καλά θέματα θα υπολειτουργήσουν ή θα πάψουν και τελείως.



Παρομοίως, ούτε εγώ θα ήθελα να μπαίνουν οι ιδιώτες που λένε ότι σκοτώνονται στη δουλειά αλλά παρόλαυτά βολτάρουν συνέχεια την ώρα της υποτιθέμενης δουλειάς τους, μαινόμενοι κατά των ΔΥ!
Ε, ψιτ, όχι κι έξοδα δικά σου μόνο, γιατί κι εγώ έχω κρατήσεις για να πληρώνω χασομέρηδες ιδιωτικούς υπαλλήλους.....

Αισθητη απουσια?
Πηρε συνταξη ?

Oι κρατησεις οι δικες σου δεν πληρωνουν κανεναν ιδιωτικο υπαλληλο.Μη λεμε και τρελλες τωρα.
 



Μηνύματα
4.830
Reaction score
1
Απάντηση: Περί λειτουργίας του φόρουμ

Πρώτον: Ψιτ κάνουν στις γάτες.
Δεύτερον: Ένας ιδιωτικός υπάλληλος τρώει τα λεφτά του αφεντικού του. Οπότε δεν πειράζει και κανέναν, πέρα ίσως από το αφεντικό του.
Αλλά αν βόλταρε συνέχεια στο Internet χωρίς να αποδίδει, θα τον είχε σουτάρει το αφεντικό πολύ καιρό.

Εμένα προσωπικά δεν με αγγίζεις γιατί είμαι Ελεύθερος επαγγελματίας, οπότε είμαι αφεντικό του εαυτού μου, και μου επιτρέπω το χαζολόγημα. Οκ; Αρκετά λεφτά έβγαλα, ας βγάλει και κανένας συνάδελφος.

Οι κρατήσεις οι δικές σου είναι για άλλους ΔΥ, όχι για να χαζολογάς εσύ. Άντε, βγάλε καμία φωτοτυπία.
Αντιπρώτον: "ψιτ" κάνουν και στους ανθρώπους. Δεν σου έχει τύχει στο δρόμο καμιά φορά;
Αντιδεύτερον: Αφού είσαι ελεύθερος επαγγελματίας, γιατί κόπτεσαι για τους υπαλλήλους και τους υπερασπίζεσαι;
Τώρα καταλαβαίνει κανείς γιατί φέρονται έτσι ορισμένοι εδώ μέσα. Είναι αφεντικά και δήθεν ενδιαφέρονται για τους υπαλλήλους....

Οι κρατησεις είναι για όλους το ίδιο.

Όσο για το "Άντε, βγάλε καμία φωτοτυπία" απαιτώ να ανακαλέσεις διότι το θεωρώ προσβλητικό, όχι το να βγάλεις μια φωτοτυπία, αλλά το νόημα που κρύβει από κάτω η φράση σου.
Και να προσέχεις και τι γράφεις....................... ................:126:
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Απάντηση: Περί λειτουργίας του φόρουμ

Αντιπρώτον: "ψιτ" κάνουν και στους ανθρώπους. Δεν σου έχει τύχει στο δρόμο καμιά φορά;
Αντιδεύτερον: Αφού είσαι ελεύθερος επαγγελματίας, γιατί κόπτεσαι για τους υπαλλήλους και τους υπερασπίζεσαι;
Τώρα καταλαβαίνει κανείς γιατί φέρονται έτσι ορισμένοι εδώ μέσα. Είναι αφεντικά και δήθεν ενδιαφέρονται για τους υπαλλήλους....

Οι κρατησεις είναι για όλους το ίδιο.

Όσο για το "Άντε, βγάλε καμία φωτοτυπία" απαιτώ να ανακαλέσεις διότι το θεωρώ προσβλητικό, όχι το να βγάλεις μια φωτοτυπία, αλλά το νόημα που κρύβει από κάτω η φράση σου.
Και να προσέχεις και τι γράφεις....................... ................:126:
Όχι, κανένας δεν μου φωνάζει "ψιτ" στο δρόμο. Δεν είμαι τόσο όμορφος ώστε να με πειράζουν τα κορίτσια! :142:
Ποτέ δεν έκρυψα ότι είμαι αφεντικό, ως ελεύθερος επαγγελματίας. Αλλά είμαι αφεντικό του εαυτού μου και μόνο. Κανενός άλλου.

Οι κρατήσεις είναι για όλους τους ΔΥ ίδιες, αλλά με τις δικές σου κρατήσεις δεν πληρώνεσαι εσύ. Αν είναι έτσι, να με προσλάβουν και εμένα με 15000 μισθό, αφού θα πληρώνομαι από τις κρατήσεις μου, τι τους πειράζει! :142:
Ανακαλώ τις φωτοτυπίες. Άντε να κάνεις καμία δουλειά, γιατί εγώ δεν έχω τι να κάνω (έχω σχολάσει) και θα σε πηγαίνω έτσι μέχρι τις 2 που σχολάς και εσύ.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.373
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top