Περί vpn ο λόγος

Μηνύματα
778
Reaction score
375
Γεια σε ολους,

Ειχα κανει nba league pass μεσω Ινδιας και περυσι εβλεπα κανονικα τους αγωνες στην τηλεοραση μου, δια μεσω airplay κινητου τηλεφωνου, με την βοηθεια ενος δωρεαν vpn στο κινητο. Φετος ομως τα πραγματα δυσκολεψαν και διαβαζω σε διαφορα φορα του εξωτερικου, πως πλεον το nba app αναγνωριζει που βρισκεσαι. Βεβαια εγω, θυμηθειτε το, χρησιμοποιω διαφορα δωρεαν app και οχι καποιο επι πληρωμη.
Να συμπληρωσω, πως με αυτα τα δωρεαν app, ουτε περυσι, ουτε φετος μπορω να δω ξενο περιεχομενο netflix/amazon prime video.
Γνωριζει καποιος αν με καποιο συγκεκριμενο vpn app επι πληρωμη, θα μπορεσω να ξεμπλοκαρω nba league pass, netflix και prime video ή μηπως ακομη και τα επι πληρωμη app δεν θα μπορουν να με κρυψουν/μεταφερουν σε αλλες χωρες?
 
Last edited by a moderator:


Μηνύματα
778
Reaction score
375
Εγώ με surfshark βλέπω αμερικανικό netflix , για τα υπόλοιπα δεν γνωρίζω. Μην σε πάρω στο λαιμό μου
Ευχαριστω για την απαντηση. Βλεπω πως στα 2 ετη βγαινει 2 ευρω ο μηνας στο sorfshark. Αν κανω την δοκιμαστικη περιοδο (γραφει full refundable for 30 days) δηλωνοντας τα στοιχεια της καρτας μου και δεν ικανοποιηθω, ξερεις αν μετα ειναι ευκολος ο τροπος ακυρωσης της συνδρομης και επιστροφης των χρηματων?
 

Μηνύματα
366
Reaction score
1.416
Όσα προβλήματα είχα για την παρακολούθηση του αμερικανικού netflix με πήγαν βήμα βήμα μέχρι να το φτιάξω. Εσύ θες περισσότερα ίσως να είναι πιο ευέλικτοι στο να επιστρέψουν τα χρήματα.
 

Μηνύματα
778
Reaction score
375
Όσα προβλήματα είχα για την παρακολούθηση του αμερικανικού netflix με πήγαν βήμα βήμα μέχρι να το φτιάξω. Εσύ θες περισσότερα ίσως να είναι πιο ευέλικτοι στο να επιστρέψουν τα χρήματα.
Ευχαριστω και παλι. Δηλαδη πες οτι ειμαι ευχαριστημενος αλλα θελω τα λεφτα μου πισω, δεν τα δινουν?
 

Μηνύματα
366
Reaction score
1.416
Νομίζω πως είναι δύσκολο να τα πάρεις πίσω αν υπάρχει customer satisfaction. Θετικό πώς είναι για αρκετές συσκευές, οπότε μπορεί να σου βγει και πιο φθηνά ;)
 

Μηνύματα
2.668
Reaction score
1.386
Είμαι στον 6ο χρόνο που χρησιμοποιώ το nordvp σε όλες μου σχεδόν τις συσκευές και είμαι σουπερ ευχαριστημένος. Δεν έχει δωρεάν δοκιμαστική περίοδο αλλα κάνεις cancel ότι ώρα θέλεις no questions asked...
 

Μηνύματα
43
Reaction score
52
Είμαι στον 6ο χρόνο που χρησιμοποιώ το nordvp σε όλες μου σχεδόν τις συσκευές και είμαι σουπερ ευχαριστημένος. Δεν έχει δωρεάν δοκιμαστική περίοδο αλλα κάνεις cancel ότι ώρα θέλεις no questions asked...
+1 για το nordvpn, κι εγώ πολύ ευχαριστημένος
 

Μηνύματα
227
Reaction score
274
Εγώ με surfshark βλέπω αμερικανικό netflix , για τα υπόλοιπα δεν γνωρίζω. Μην σε πάρω στο λαιμό μου
αν θες εξηγησε μου και μενα...εχω κανονικο λογαριασμο νετφλιξ, το αμερικανικο εχει πιο πολλες σειρες και εργα? Εαν ναι πως μπορω να βλεπω...δεν εχω σχεση με vpn πολυ.ευχαριστω .Αν θες στειλε μου και πμ
πιο πολυ πως γινεται τεχνικα....δλδ εχω smart tv οποτε βλεπω μεσω της εφαρμογης νετφλιξ της τηλεορασης και οχι μεσω κινητου και chromecast....το vpn που θα το εχω/? οεο
 

gid

Μηνύματα
7.316
Reaction score
8.540
αν θες εξηγησε μου και μενα...εχω κανονικο λογαριασμο νετφλιξ, το αμερικανικο εχει πιο πολλες σειρες και εργα? Εαν ναι πως μπορω να βλεπω...δεν εχω σχεση με vpn πολυ.ευχαριστω .Αν θες στειλε μου και πμ
πιο πολυ πως γινεται τεχνικα....δλδ εχω smart tv οποτε βλεπω μεσω της εφαρμογης νετφλιξ της τηλεορασης και οχι μεσω κινητου και chromecast....το vpn που θα το εχω/? οεο
Μετά από ψάξιμο ενός λεπτού:

 

Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.377
Είμαι στον 6ο χρόνο που χρησιμοποιώ το nordvp σε όλες μου σχεδόν τις συσκευές και είμαι σουπερ ευχαριστημένος. Δεν έχει δωρεάν δοκιμαστική περίοδο αλλα κάνεις cancel ότι ώρα θέλεις no questions asked...
Κι αν προπληρώσεις για μερικά χρόνια έχεις έκπτωση +- 30%.:biggrin:
 


Μηνύματα
366
Reaction score
1.416
αν θες εξηγησε μου και μενα...εχω κανονικο λογαριασμο νετφλιξ, το αμερικανικο εχει πιο πολλες σειρες και εργα? Εαν ναι πως μπορω να βλεπω...δεν εχω σχεση με vpn πολυ.ευχαριστω .Αν θες στειλε μου και πμ
πιο πολυ πως γινεται τεχνικα....δλδ εχω smart tv οποτε βλεπω μεσω της εφαρμογης νετφλιξ της τηλεορασης και οχι μεσω κινητου και chromecast....το vpn που θα το εχω/? οεο
Το περιεχόμενο είναι μεγαλύτερο απλά όπως καταλαβαίνεις δεν θα υπάρχουν υπότιτλοι ελληνικοί για κάθε τι.
Δυστυχώς εγώ βλέπω netflix από υπολογιστή και το στέλνω στην τηλεόραση μέσω καλωδίου hdmi.
Ίσως κάποιο παλικάρι μπορεί να βοηθήσει στο κομμάτι αυτό της εγκατάστασης vpn σε smart tv.
 




Μηνύματα
43
Reaction score
52
Ίσως κάποιο παλικάρι μπορεί να βοηθήσει στο κομμάτι αυτό της εγκατάστασης vpn σε smart tv.
Eδώ περιγράφονται κάποιοι τρόποι για να εγκαταστήσεις vpn σε smart tv:
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.228
Reaction score
8.106
Ποιο vpn έχετε /προτείνετε (πχ για χρήση kodi λέμε τώρα…)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.097
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top