Περι Συλλογών....HD





Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
μωρη κουφαλιτσα το παραγγειλες??? περασε την εξωπορτα κ το τελωνειο χωρις να παθεις τιποτα?? :)
 


Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Περι συλλογών.... HD

Σόρρυ αλλά γιατί βγάλανε κράνος και όχι σφυρί ; Αφού στην ταινία δεν το φορούσε καθόλου !!!! και είχε και μούσι !!!!!! μας δουλεύουνε μου φαίνεται...
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Απάντηση: Περι συλλογών.... HD

Μπράβο βρε Cine Gear νομίζω ότι είσαι από τους λίγους που μπορούν να λένε ότι έχουν HOME CINEMA και ταινιοθήκη! ξέρω ανθρώπους, που ισχυρίζονται κάτι τέτοιο, με 10 blue ray και 20 DVD ταινίες στα
ράφια τους! και έχουν και ''άποψη'' περί σινεμά στο σπίτι! οι δε προβολείς τους έχουν γράψει 1000
ώρες στα 5 χρόνια!!! :116::116::116:
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
αστααα MAD και που να τον εβλεπες πριν παντρευτει!!!! τωρα ησυχασε αυτος κ οι τσεπη μας μαζι χαχαχαααααα
 


Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Περι συλλογών.... HD

Τα μικυμάΟΥ μέσα...:141::141:

Κρίμα το μπόϊ σου ρε :204::204:
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
ρε το φουστη απο διπλωματια γιοκ!!!!

βρε παπαρα καθε 25 σιδερα πρεπει να περνω κ ενα της γυναικας για να μη μουγριζει!!!! αφου ανοιγεις τα 24 συστημενα εκει πανω που παει να κανει μπουμμμ........

τσααααααααααακ μωρακι μου κοιτα τι εχω για σενα!!!!! :204:
 




Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Περι συλλογών.... HD

ρε το φουστη απο διπλωματια γιοκ!!!!

βρε παπαρα καθε 25 σιδερα πρεπει να περνω κ ενα της γυναικας για να μη μουγριζει!!!! αφου ανοιγεις τα 24 συστημενα εκει πανω που παει να κανει μπουμμμ........

τσααααααααααακ μωρακι μου κοιτα τι εχω για σενα!!!!! :204:

Τι διπλωματία και μώβ αρκούδες ρε ; Ο ΑΝΤΡΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ...ΤΕΛΟΣ ! :204::204:


Νταξ με το Ironclad παρακάτω το 'σωσες :116:
 


Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
Re: Απάντηση: Re: Περι συλλογών.... HD

και για να χει να παραπονιεται ο καπτανικολας που γιορταζε κιολας να του βαλω ακομα ειναι ντισνευ..... :)



Uploaded with ImageShack.us
 

Μηνύματα
51
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Απάντηση: Περι συλλογών.... HD

παρτε λιγο σπανιο σιδεροοο μερα που ειναι......



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
ποσο πηγε; ειναι απο τα καλυτερα π εχω δει αλλα μου την σπαει που ειναι μεγεθος dvd (και η τιμη φυσικα) :p
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Περι συλλογών.... HD

ποσο πηγε; ειναι απο τα καλυτερα π εχω δει αλλα μου την σπαει που ειναι μεγεθος dvd (και η τιμη φυσικα) :p
ελα ρε γειτονα μαζι σου συμφωνω κ γω. Ακριβουτσικο το πηρα ειπα να κανω την υπερβαση αλλα τοσο λεπτομερεια που εχει κ σκαλισμα στη προσοψη δε το μετανιωσα. Κ που να το δειξω κ στη γυναικα εκτος αν ερθει ο νικολας κ μου το προλαβει χαχαχαχχαχαχααααα
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.606
Μηνύματα
2.867.586
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top