Περι Συλλογών....HD

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Μα τι άνθρωπος είσαι? Θα τον τρελλάνεις!:116:

Ντεταρι, μη μασάς! :114:
 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Απάντηση: Re: Περι συλλογών.... HD

να σε πω το χεις προς πωληση το σετ ή το εβαλες για να με τσιτωσεις?
παντως εχω πληροφορια οτι αν ξανααγορασεις περαν του ενος bluray το μηνα η γυναικα σου ετοιμαζεται να παραγγειλει αυτο εδω !!!:137::143:



 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Απάντηση: Περι συλλογών.... HD

ΑΛΛΑ αν της αρεσουν τα αρωματα για να την καλοπιασεις της παραγγελνεις αυτο εδω !!





 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
ευτυχως που οι παραγγελιες ερχονται στο γραφειο και οχι στο σπιτι δε λες!!!! ασε ασε γιατι σημερα την ωρα που εφυγα απτο γραφειο μετα απο κανα 20λεπτο με πηρε ο σεκιουριτας να μου πει οτι παρελαβε δεμα απο HMV !!!!! ΕΦΤΑΣΕ ΤΟ ΑΛΙΕΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΥΥΣΣΣΣΣ!!!! :137: (και ο σεκιουριτας στο κολπο ειναι!! του φτιαξα το λαπτοπ μια φορα κ απο τοτε του ειπα οταν θα βλεπεις τη γυναικα να ερχεται στο γραφειο δε με ξερεις δε ξερω χααχαχααααα οτι ερχεται ειναι μονο για τα ματια μου χαχαχαααα :142: )
 




abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.386
Reaction score
93.959
ευτυχως που οι παραγγελιες ερχονται στο γραφειο και οχι στο σπιτι δε λες!!!! ασε ασε γιατι σημερα την ωρα που εφυγα απτο γραφειο μετα απο κανα 20λεπτο με πηρε ο σεκιουριτας να μου πει οτι παρελαβε δεμα απο HMV !!!!! ΕΦΤΑΣΕ ΤΟ ΑΛΙΕΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΥΥΣΣΣΣΣ!!!! :137: (και ο σεκιουριτας στο κολπο ειναι!! του φτιαξα το λαπτοπ μια φορα κ απο τοτε του ειπα οταν θα βλεπεις τη γυναικα να ερχεται στο γραφειο δε με ξερεις δε ξερω χααχαχααααα οτι ερχεται ειναι μονο για τα ματια μου χαχαχαααα :142: )
Αυτές τις συλλογές που θα μου έκανες δώρο, πότε θα μου τις στείλεις;

Αν αργήσεις ξέρεις ποια θα πάρω τηλέφωνο!:136:
 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Απάντηση: Περι συλλογών.... HD

Και προσοχη αν παραλαβει αυτη κανενα δεματακι που μοιαζει με κουτι δωρου κατι ετοιμαζει !!!





 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Δημήτρη σταμάτα! :114::114: Κλαίω από τα γέλια!


Αστεία αστεία, το Αρωμα είναι φοβερό! Αλλά DVD μόνο... Από το Hong Kong το έφερα το BD!

Και το Vengeance, πάλι DVD μόνο...
 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Απάντηση: Re: Περι συλλογών.... HD

Δημήτρη σταμάτα! :114::114: Κλαίω από τα γέλια!


Αστεία αστεία, το Αρωμα είναι φοβερό! Αλλά DVD μόνο... Από το Hong Kong το έφερα το BD!

Και το Vengeance, πάλι DVD μόνο...
χεχε λες να αρχισει με αυτα που ειδε και συλλογες dvd special editions o ντεταρις ???:143:

ωχ τοτε θα παρει πιο δραστικα μετρα η συζηγος μου φαινεται !!!!

THE TEXAS CHAINSAW MASSACRE: The Beginning Box Set (Neca)





 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
Λοιπον καποιος να κανει BAN το JD.... Δεν ειναι κατασταση αυτη μου καταστρεφει το image στο φορουμ χαχαχαχαχαχααααααα !!!!! Μπα σε καλο σας με βρηκατε ευαισθητο και με ταλαιπωρειτε ολοι σας!!!!! :142: :138: :143:

ps... Ρε ΖΙΖΙΚ θυμασαι τη διευθυνση για εκεινη τη κατασκευη που λεγαμε? στην ειχα στειλει για επιβεβαιωση αλλα τωρα δε μπορω να τη βρω την ατιμη ουτε στα σταλμενα... αν την εχεις για στειλε μπας κ το φτιαξω ποτε μου ..... :127:
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Μα που στο διάολο τα βρίσκεις αυτά? :143::143::143:



Ntetari, pm sent!

Μήπως τα φτιάξεις και βάλεις φωτό!
 



Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Απάντηση: Περι συλλογών.... HD

ntetari αν μου το κανεις δωρο υποσχομαι για 5 μερες να μην βαλω νεες special editions !!!:137::143:





 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
πω τι μου εκανες τωρα μανα μου θα αμαρτησω σου λεω!!!!!! που διαολο βρεθηκε αυτη η εκδοση ? παιδες με σωσατε! η γυναικα οταν βλεπει indy παθαινει κατι!!!! οποτε με αυτη την εκδοση ΙΣΩΣ καταφερω να περασω μαζι και του χαριλαου ποττερ!!!! για δωσε λεπτομερειες!! απτο αμαζον του αμαζονιου ειναι αυτο?? :142:
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
oπως καταλαβατε ψαχνομαι για διαστασεις!!!! με τον ορο ανασκελα εχει φυγει σας λεω ...... :142::142:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.119
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top