Περι JBL


susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.565
Reaction score
5.120
Δε χρειάζεται πραγματικά.
:laugh::laugh::laugh: Έτσι και εγώ λέω ότι θέλω!!!τσίμπησες.............
Αυτην την ερώτηση θα έκανα και στον Κεφαλά με το που μού έλεγε καποια ηχεία, αλλα δεν τσίμπησε ο Κώστας. το θέμα είναι να μιλάμε αφού εχουμε ακούσει και τα δύο.
Το πρώτο ηχείο που ανέφερες πιο πάνω δεν το βλέπω καν, είναι για μουσική που σημαίνει είναι οτι είναι ακατάλληλο για ταινίες, τα jtr είναι για ταινίες τα γουστάρω, έχουν 15" μεγάφωνα και χαμηλή ευαισθησία για τον όγκο τους 96db, αλλά δεν τα εχω ακούσει για να εκφέρω γνώμη,
Screenshot_2018-06-15-00-19-26.png
το τριδρομο tri-amp ηχείο της jbl της σειράς: hi power impact , το δεύτερο τοπ ηχείο της jbl με ευαισθησία 115db :laugh::laugh: στα 5000€ το τεμάχιο
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
:laugh::laugh::laugh: Έτσι και εγώ λέω ότι θέλω!!!τσίμπησες.............
Αυτην την ερώτηση θα έκανα και στον Κεφαλά με το που μού έλεγε καποια ηχεία, αλλα δεν τσίμπησε ο Κώστας. το θέμα είναι να μιλάμε αφού εχουμε ακούσει και τα δύο.
Το πρώτο ηχείο που ανέφερες πιο πάνω δεν το βλέπω καν, είναι για μουσική που σημαίνει είναι οτι είναι ακατάλληλο για ταινίες, τα jtr είναι για ταινίες τα γουστάρω, έχουν 15" μεγάφωνα και χαμηλή ευαισθησία για τον όγκο τους 96db, αλλά δεν τα εχω ακούσει για να εκφέρω γνώμη, View attachment 98946 το τριδρομο tri-amp ηχείο της jbl της σειράς: hi impact , το δεύτερο τοπ ηχείο της jbl με ευαισθησία 115db :laugh::laugh: στα 5000€ το τεμάχιο
νταξ...είπαμε λίγο παραπάνω..
συ ξέφυγες:p:D
 


Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
H ευαισθησια οριζεται απο τις μοναδες χαμηλων.
Η ευαισθησια που αρχικα ανακοινωνει η jbl για το 5732 ειναι προ ισοσταθμισης , η πραγματικη ειναι στα 103 που επισης ειναι εντυπωσιακο νουμερο .
Ανοιχτε ενα jbl club μιας και υπαρχει ενδιαφερον για την εταιρια τι μονο η κλιπς θα το εχει μονοπωλιο? ;)
 

Μηνύματα
3.667
Reaction score
5.504
H ευαισθησια οριζεται απο τις μοναδες χαμηλων.
Η ευαισθησια που αρχικα ανακοινωνει η jbl για το 5732 ειναι προ ισοσταθμισης , η πραγματικη ειναι στα 103 που επισης ειναι εντυπωσιακο νουμερο .
Ανοιχτε ενα jbl club μιας και υπαρχει ενδιαφερον για την εταιρια τι μονο η κλιπς θα το εχει μονοπωλιο? ;)
Και όχι τιποτα άλλο η jbl είναι καλύτερη.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.707
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top