Πικαπ Symphonic Line RG6 με βραχιονα Pluto 9A

Μηνύματα
1.115
Reaction score
677
Απάντηση: Πικαπ Symphonic Line RG6 με βραχιονα Pluto 9A

Δεν μπορεί καποιος συμφορουμιτης που ειναι κοντά να σε βοηθήσει με το ebay; Είναι κριμα να πανε κοψοχρονιά...
+1
Μεγάλη αμαρτία.
Ολο και κάποιος θα έχει διασυνδέσεις έξω.Και 3 φορές η τελευταία τιμή,πάλι χάρισμα είναι.
 

Μηνύματα
109
Reaction score
32
Απάντηση: Πικαπ Symphonic Line RG6 με βραχιονα Pluto 9A

Επίσης να τονίσω πως με την τιμή που θα πωληθούν ενδεχομένως να μπορείς να τα στείλεις με DHL με δικά σου έξοδα. Αν πιάσεις τιμή 3 φορές πάνω από αυτή που τα "σκοτώνεις" στην ελλάδα μπορείς να δώσεις κι ένα 500ρικο ας πούμε για να τα στείλεις με ασφαλή τρόπο. Το μόνο "κακό" είναι το μηδενικό feedback, και για αυτό λέω αν μπορεί να σε βοηθήσει κάποιος συμφορουμίτης εκεί κοντά σου...

Και ξανά συγγνώμη για την "πειρατεία" της αγγελίας...
 

Μηνύματα
45
Reaction score
22
Απάντηση: Πικαπ Symphonic Line RG6 με βραχιονα Pluto 9A

ρε παιδιά πώς να βοηθήσει; θα χρεωθεί διαδικτυακή συναλλαγή πχ 15.000ευρω; τι είναι αυτά που γράφετε; αν θέλει ο, τω όντι, ευγενέστατος αυτός άνθρωπος ας κάνει την προσπάθειά του τη αρωγή των εμπείρων, και ό,τι πιάσει. Απλά πράγματα.
 

SEF

Μηνύματα
73
Reaction score
0
Απάντηση: Πικαπ Symphonic Line RG6 με βραχιονα Pluto 9A

Μια προσπαθεια στο audiomarkt.de ισως.Και εγω με 0 feedback ξεκινησα εκει.Για την συσκευασια και μεταφορα ,μπορει να γινει και απο εταιρια,ενα paypal βοηθαει επισης.Αν ειχα βινυλια ,και ανεση εννοειται οτι θα το ειχα παρει ηδη,αλλα προς το παρον παιρνω το συστηματακι μου και παω στην αραπια...Θα ηθελα να βοηθησω ,το να ανεβασω ομως μηχανηματα αλλου στον
δικο μου audiomarkt λογαριασμο δεν ειναι και η πιο σωστη λυση ,και για τους δυο.Συγνωμη ,για την παρεμβαση ,αν χρειαστεις πληροφοριες για audiomarkt στην διαθεση σου.
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.687
Μηνύματα
2.869.961
Members
37.945
Νεότερο μέλος
konstantinos2k
Top