Πιστευεις στα αληθεια οτι θα προσεγγεισεις (εστω) την αναπαραγωγη απο πικαπ με αλλη πηγη?










daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Και από σκλιάκια και από πικάπ είμαστε κομπλέ. 8-)
ναι αλλά κάποιοι δεν έχουν.... :biggrin:
και εμείς έχουμε άλλα 2 για να φεύγουν
πες μας λοιπόν...πόσο απογειώθηκε το πικαποσύστημα με το που πήρες την κουταβάρα :laugh:
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
ναι αλλά κάποιοι δεν έχουν.... :biggrin:
και εμείς έχουμε άλλα 2 για να φεύγουν
πες μας λοιπόν...πόσο απογειώθηκε το πικαποσύστημα με το που πήρες την κουταβάρα :laugh:
Έλα ρε, μη με κοροϊδεύεις επειδή μου αρέσει το πικάπ. Τι να κάνουμε τώρα.
Ας έχω και ένα ελάττωμα...
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Έλα ρε, μη με κοροϊδεύεις επειδή μου αρέσει το πικάπ. Τι να κάνουμε τώρα.
Ας έχω και ένα ελάττωμα...
βρε δεν το λέω γι αυτό....για προμόσιον σε θέλω...μπας και πειστεί ο μπακάλης και πάρει τα τελευταία 2 :biggrin:
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
βρε δεν το λέω γι αυτό....για προμόσιον σε θέλω...μπας και πειστεί ο μπακάλης και πάρει τα τελευταία 2 :biggrin:
Ααααα!!
Εντάξει δεν φαντάζεσαι πως ακούω σαν live μέχρι και όταν κάθομαι στη βεράντα και παίζω με το κουταβάκι. :D
Μόνο δύο έμειναν;
Όντως;
Τρέξτε να προλάβετε!
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
τελειώσαμε νομίζω...έχεις τίποτα άλλο τελευταίο να μας πεις μπακάλη?
 


Μηνύματα
10
Reaction score
19
Mεγαλύτερο ελλάττωμα απο το να πηγαίνει κάποιος αντίθετα απο τα διεθνώς και επανειλλημένα tests και μάλιστα με "χαβαλετζίδικο" λογο, βεβαίως δεν υπάρχει, πόσο μαλλον οταν οποιοσδήποτε "τεστάρει" ένα πικάπ των 500 ευρώ "εναντίον" οποιασδήποτε ψηφιακης πηγής, ακόμα και πεναψήφιου κοστους και βρεί την ψηφιακή πηγή "εντελώς για τα σκουπίδια" όπως ακριβώς άλλωστε της αξίζει!

Καλό το streamming, δεν λέω... για να επιλέξουμε ποιά βινύλια θα δώσουμε προτεραιώτητα να αγοράσουμε όμως αφού τα ακούσουμε για να προσθέσουμε στη συλλογή μας ανάλογα με τα οικονομικά μας... Τίποτε περισσότερο!
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Mεγαλύτερο ελλάττωμα απο το να πηγαίνει κάποιος αντίθετα απο τα διεθνώς και επανειλλημένα tests και μάλιστα με "χαβαλετζίδικο" λογο, βεβαίως δεν υπάρχει, πόσο μαλλον οταν οποιοσδήποτε "τεστάρει" ένα πικάπ των 500 ευρώ "εναντίον" οποιασδήποτε ψηφιακης πηγής, ακόμα και πεναψήφιου κοστους και βρεί την ψηφιακή πηγή "εντελώς για τα σκουπίδια" όπως ακριβώς άλλωστε της αξίζει!

Καλό το streamming, δεν λέω... για να επιλέξουμε ποιά βινύλια θα δώσουμε προτεραιώτητα να αγοράσουμε όμως αφού τα ακούσουμε για να προσθέσουμε στη συλλογή μας ανάλογα με τα οικονομικά μας... Τίποτε περισσότερο!
το ξέρεις φαντάζομαι ότι ο διπλός λογαριασμός επιφέρει εκ του κανονισμού οριστική παύση και τον 2 λογαριασμών σου έτσι?
τα πράματα που έχεις απούλητα δεν τα σκέφτεσαι?
πως θα επικοινωνήσουν τα εκλεκτά μέλη μαζί σου?
ούτε αυτά τα σκέφτηκες? :biggrin:
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Διακρίνω συνομωτικη βινυλιακή φράξια στο φόρουμ. Μην τα βάλεις ποτέ με ένα βλάκα θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει. Είχε δεν είχε μας έβαλε να γράφουμε πάλι. Εγώ προτείνω απλά αγνοήση.
 
Last edited:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.062
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top