Πιστευεις στα αληθεια οτι θα προσεγγεισεις (εστω) την αναπαραγωγη απο πικαπ με αλλη πηγη?

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Στα αεροπλάνα πάντως που είχε εφαρμοστεί δεν κράτησε πολύ.
Εννοώ ότι απέτυχε , κυρίως λόγω της αδυναμίας των μικροφώνων να συλλέξουν τους προς ακύρωση ήχους .
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.418
Reaction score
27.705
Γνωστός Youtuber ήταν με το Model S του στο εργοστάσιο τις Tesla. Έξω στο parking που καθόταν είχε βγάλει camera και έκανε vlog. To parking γεμάτο Tesla εργατών και επισκεπτών. Κάποια στιγμή μπαίνει μπροστά μια μίζα από ένα φορτηγό 🚛. Πέθαναν στα γέλια.
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.417
Reaction score
94.030


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Τι μου θύμησες τώρα.. Όταν ήμουν μικρός ( πήγαινα δημοτικό ), ο πατέρας μου είχε ένα Austin 1100, το οποίο ακουγόταν απο την αρχή ενός στενού, περί τα 300 μέτρα μακριά. Όταν λοιπόν έβαζα στη ζούλα μουσική στο καλό σύστημα του father, είχα το νου μου και όταν άκουγα το Οστενάκι, τα έσβηνα όλα, τα σκέπαζα ( σημάδευα πάντα πως έβαζε τα καλύμματα που και αυτός σημάδευε με τη σειρά του ) και όλα μέλι γάλα. Μόνο μια φορά με τσάκωσε, που είχα γκαζώσει και όταν μπήκε στο σπίτι, είδε όλο το σύστημα αναμμένο, το πλατό να γυρίζει και τον βραχίονα σηκωμένο... Τότε ήταν που μου αγόρασε το πρώτο μου ηχοσύστημα με ένα Nikko NA300. Αααααααχ, εποχές!!!
Πόσοι και πόσοι να έχουν πιαστεί με βραχίονα...σηκωμένο.:wink:
Ελπίζω να είχες τουλάχιστον...αντίβαρα να το αντιμετωπίσεις.

-
Γιάννης ....
Eσύ είσαι " άρρωστος " . :lolsign: ( δεν συμφωνώ )

-
Γιάννη ,
Ό - όποιος - άνθρωπος , είναι πολύ πιο μπροστά από εμάς .....πάει γιά ηλεκτροκίνητο αυτοκίνητο ....και καλά κάνει .
Απλά δεν ξέρω τι θα λένε γιά εμάς το 2100 οι εικοσάχρονοι που θα έχουν ιπτάμενα ηλεκτροκίνητα αυτοκίνητα και θα εξαφανίσουν .....όλα τα πτηνά - και έντομα ( μέλισσες ) - του πλανήτη μας .
-
......διαθέσιμα στο κοινό το 2026 και μπορείτε να προ παραγγείλετε ......ένα τώρα ,


-
View attachment 210137

-
Δεν έχει και τόση σημασία,αφού δεν αναμένεται να ζούμε για να μας πείραζε...;)
 

Μηνύματα
7.238
Reaction score
11.775
Πόσοι και πόσοι να έχουν πιαστεί με βραχίονα...σηκωμένο.Ελπίζω να είχες τουλάχιστον...αντίβαρα να το αντιμετωπίσεις.
Εεεεεε, ένα αντίβαρο έχει όλο κι όλο!
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Εεεεεε, ένα αντίβαρο έχει όλο κι όλο!
Καλά,δεν χρειάζεται να δημοσιεύονταν και...προσωπικά δεδομένα.:gotcha:
Πλέον έχουν εμφανιστεί κάποια σύγχρονα ev που διαθέτουν πολλαπλά ηχεία (22 το Τεσλα) τα οποία παίζουν αντίθετης φάσης ήχο με τη φασαρία που φτάνει μέσα στο αυτοκίνητο, ώστε να μην ακούς ούτε τα λάστιχα ούτε το μλκα που κορναρει, και πολύ σημαντικό, ούτε το μανάβη μπακάλη γύφτο κλπ με τη ντουντούκα.

Noise cancelation τεχνικές για απόλυτη ησυχία στον ήρεμο χώρο του αυτοκινήτου σου.
Φαντάζομαι να συνοδεύονται και από σύστημα έγκαιρης προειδοποίησης για προσέγγιση άλλων οχημάτων.Αναφέρεται αυτό διότι πολλές φορές κατά την οδήγηση έχουν αποφευχθεί ατυχήματα χάρη στην ακουστική επαφή εξωτερικών ερεθισμάτων,αντί της οπτικής.
 
Last edited:





Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
ετος 2021, αυτο το θεμα θα μπορουσε να ειχε γραφτει πριν καμποσα χρονια. θα μπορουσε να ειναι η αυθορμητη αντιδραση ενος χαιεντα που αναγκαζεται να ξεβολευτει με την ελευση του σιντι.
ακομη και η τηλεμεταφορα ατομων απο το ενα σημειο στο αλλο που πιθανον να γινει πραξη στο μελλον σιγουρα θα βρει πολεμιους, θα θελουν ρε παιδι μου να μπουν στο αμαξι, να κορναρουν ,να ιδρωσουν ,να ριξουν χριστοπαναγιες μεχρι επιτελους να φθασουν στον προορισμο τους.
1619195764074.png


ριχτους σε μια σπηλια, πετα τους ενα κερι και θα δεις ενα χαμογελο ικανοποιησης να ζωγραφιζεται αμεσως στο πρόσωπό τους.
 

Μηνύματα
12.831
Reaction score
10.048
Είναι 4 χρόνια τώρα που περιμένω να εφευρεθεί η τηλεμεταφορά, αλλά ακόμα τίποτα...>:(
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.528
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top