Ποδήλατο

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.389
Reaction score
93.969
Μπάμιες και ρεβίθια σου δίνουν στο νοσοκομείο; :p

Καλή ανάρρωση φίλε...
 


Μηνύματα
2.668
Reaction score
1.386
Κουράγιο, υπομονή και ευτυχώς είναι περαστικά. Παντου θα μπορούσε να συμβεί πιστεύω όμως οτι το να κυκλοφορείς στην Αθήνα με ποδήλατο πολλαπλασιάζει τις πιθανότητες ατυχήματος. Καλη ανάρρωση !
 




Μηνύματα
254
Reaction score
219
Έσπασα όλος...το χειρότερο είναι πως τρυπησα πνεύμονα... View attachment 136550
Με πάτησε καθοδόν αυτοκίνητο από πίσω
περαςτικα σου φιλε και καλη ανάρρωση ......πάνω που ξεκινάω για φράγμα Τριαδιου !!!! γεμίσαμε βλαμμενους !!!!!
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.872
Reaction score
20.364
@bretsos
Εάν η αποκατάστασή σου περιλαμβάνει φυσιοθεραπείες, οι οποίες θα εμπλέκουν προπόνηση σε trainer ή roller, στείλε μου σε pm το email σου. Θα σου δώσω ένα (1) μήνα δωρεάν συνδρομή στο TrainerRoad.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
@bretsos
Πώς πήγε σήμερα το χειρουργείο;
Σήμερα έγινε το δεύτερο χειρουργείο, πήγε πάρα πολύ καλά, μπήκαν λαμες, βίδες στη κλειδα και ήδη νιώθω πως ήρθε όλο το σύστημα της πλάτης στα ίσια.
Πονάω λίγο λιγότερο αλλά γενικώς πάρα πολύ, όπως μου είπαν ο συνδυασμός σπασμένα πλευρά, συντριπτικό κάταγμα ομωπλατης και σπάσιμο κλειδα είναι το τρίπτυχο του απόλυτου πόνου, αυτό ένιωσα και εγώ...
Τεσπα όλα πλέον και μετά σχεδόν μιας εβδομάδας από το ατύχημα βαίνουν ανέλπιστα καλά, ελπίζω και στη γρήγορη αποκατάσταση μιας και ο φυσιοθεραπευτής που θα με αναλάβει αργότερα είναι κολλητός.
Post automatically merged:

Μπάμιες και ρεβίθια σου δίνουν στο νοσοκομείο; :p

Καλή ανάρρωση φίλε...
Μπάμιες με κοτόπουλο είχε εχθές :roflmao:
Επειδή όμως είμαι σε αυστηρή δίαιτα λόγο χειτουργειων εμένα μου φέρνουν νερό με λάδι ανάλατο (σούπα το λένε αυτοι) πουρέ τυποποιημένο άνοστο, και φρυγανιές.
Αυτό το μενου παίζει μεσημέρι και βράδυ, πρωινό εμένα δεν μου δίνουν >:(
Πάντως και μόνο που τις είδα και τις μυρισα τις μπάμιες ένιωσα κάπως καλύτερα!!
 
Last edited:

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Μια ελπίδα είχαμε τώρα για απεξάρτηση από τις μπάμιες, πάει κι αυτή... :tongue: :biggrin:

Σου εύχομαι γρήγορη ανάρρωση! :drinks:
 



Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.717
Reaction score
10.524
Τι είναι αυτό;
Παρθενορραφή;
Ποτέ παίρνεις εξιτήριο;
Με τον εγκληματία που σε χτύπησε τι γίνεται, υπάρχει περίπτωση να σε αποζημιώσει;
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Είναι η τομή που μπήκε το buelau, είναι σαν μια τρόμπα που βγάζει τον αέρα από το αριστερό τραυματισμένο πνεύμονα.
Με έκανε τσαχπινιά ο ντοκτορ να μη δείχνει λέει άσχημα... :roflmao:
Όσο για το πιτσιρικά που με πάτησε, αφού πρώτα μου αγοράσει trek madone slr 9 dura ace 9100 di2...Και έχουμε δρόμο ακόμα.
Το μουν@κι ούτε ένα τηλ. δεν πήρε να δει αν ζω ή πέθανα, απλά ένα τηλέφωνο...
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
σου ευχομαι περαστικά και γρήγορη ανάρρωση.
Ευχαριστώ, θα πάρει δυστυχώς πολύ καιρό, 4-5 μήνες σίγουρα.
Ευτυχώς έπεσα σε καλά χέρια τις πρώτες δύσκολες ώρες και ελπίζω σε πλήρη αποκατάσταση.
Τώρα ακόμα είναι πολύ νωρίς αλλά οι γιατροί είναι πολύ αισιόδοξοι με τη περίπτωση μου.
5 ημέρες ήμουν κολλημένος και ακίνητος σε ένα σημείο και τη έκτη μέρα σηκώθηκε ο Λάζαρος από μόνος του....πήρε το καρότσι με όλα τα αξεσουάρ που με συνοδεύουν και βγήκα βολτα.
 




Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.228
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top