Ποδήλατο

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.871
Reaction score
20.362
Όχι Γιώργο κρατάει ιδρώτα, πρέπει όμως να είναι και από σωστό υλικό ώστε να στεγνώνει, και ο γεισος σε εμένα κάνει δουλειά!
Τι να πω ρε φίλε, εμένα, τόσα χρόνια εδώ, με μεγαλύτερες περιόδους ηλιοφάνειας και με περισσότερη ζέστη, δεν το χρειάστηκα. Περί ορέξεως... :)
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.628
Reaction score
83.107

 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.320
Είναι που δεν έχεις γυαλιστερές καταβολές, αλλιώς τα 3,5 θα ήταν πολύ σημαντικά... 🤣
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.320
Τι είναι 2600 ψωρο λίρες μπροστά στη δόξα? :lolsign:
Με τους bora ultra να δεις τι έγινε όταν είχαν πρωτοβγεί, σφάζονταν τα παλικάρια στη ποδιά της campagnolo, στις ίδιες παράδες πάντα!
 






Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Εγώ m@lakizomai και εσείς βαράτε χιλιόμετρα.... Πτανα κοινωνία... Ο άλλος θα έχει ανέβει κεραίες τώρα....
 

Μηνύματα
18.923
Reaction score
13.302
Εγώ πάντως fitting δεν έχω κάνει... είμαι της πρακτικής δοκιμής (και των βοηθητικών youtube video)... 8-);)

(το πρώτο δίμηνο που είχα πάρει το road - Άύγουστος 2017 - είχαν πιαστεί για τα καλά τα χέρια μου, μέχρι να συνηθίσω από το τρέκινγκ στο τιμόνι του road)
 


Μηνύματα
18.923
Reaction score
13.302
Και στο πετάλ το ίδιο έκανα... βρήκα βασικές οδηγίες και τις χρησιμοποίησα. Δεν ξέρω αν στα spd-sl έχει κάποια διαφορά που να χρειάζεται μεγαλύτερη προσοχή όμως.
 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Κατά γενική ομολογία με λάθος τοποθέτηση sl μπορεί να πάθεις εύκολα ζημιά... Και επειδή δεν είμαστε σε ηλικία για ζημιές, περιμένω....
 


Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
Εγώ m@lakizomai και εσείς βαράτε χιλιόμετρα.... Πτανα κοινωνία... Ο άλλος θα έχει ανέβει κεραίες τώρα....
Check out my activity on Strava: https://strava.app.link/7v4iCgmDTbb

Με τα γαντάκια μου , το σκούφοκαπελάκι μου, με 4 βαθμούς στην κορυφή , με τον μακρύ λαιμό μου με τα όλα μου.
Μου φάνηκε ότι ανέβηκα πολύ πιο γρήγορα από όσο βλέπω .
Τα μισά νεκροταφεία τα ανέβηκα όρθιος, γενικά σηκώθηκα σε πολλά σημεία όρθιος αντί να κατεβάσω.
Στη κατηφόρα φάνηκε η διαφορά του λαιμού. Μιλάμε θήκιασα κάτω , η σέλα ήρθε και εφάρμοσε ( με την καλή έννοια ) και γενικά ότι είχε περισσέψει από τη μέρα το έδινα στο πετάλι.
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.198
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top