Ποδήλατο

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.867
Reaction score
20.359
Πάντως, δεν ξέρω ποιο τσιπάκι είχε το εμβόλιο που κάνατε εσείς, αυτό που έκανα εγώ έχει σίγουρα το τσιπάκι του @Sotos65...

Δεν εξηγείται αλλιώς το γεγονός ότι μόλις τελειώσω την προπόνηση κι "ανέβει" στο Strava, τσααααακ! το kudos από τον @Sotos65 μπαίνει σε κλάσματα δευτερολέπτου! Με παρακολουθεί, δεν εξηγείται αλλιώς... :roflmao: :roflmao:
 




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.867
Reaction score
20.359
Δεν βάζω ρε, σε κανέναν. Ούτε εδώ στο forum, ούτε στο Strava, ούτε πουθενά (λογαριασμούς στα social media δεν έχω). Οπότε, μην παρεξηγιέστε. Προτιμώ να γράφω posts και να επαινώ (τον άνθρωπο, την προσπάθεια κτλ), παρά να πατάω το κουμπάκι. :)
 

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
2.957
Reaction score
6.679
ΥΓ. Βάλε κι εσύ κανένα, δεν είν κακό... :p:dance2:
Επειδή κι εμένα πάντα μου στέλνει kudos ο Sotos (και όχι μόνο αυτός) και τον ευχαριστώ πολύ, να κάνω το παρακάτω disclaimer:

Σιχαίνομαι τα social παντός είδους, δεν έχω FB, Twitter, Insta, τίποτα. Αρχικά δεν ήθελα να βάλω καν το Strava λόγω της social κατεύθυνσης και είχα βάλει το MapMyRide. Επειδή όμως είδα πως το Strava ήταν καλύτερο σε διάφορα πράγματα το έβαλα, όμως έκλεισα τα πάντα, ήμουν ουσιαστικά αόρατος.

Επειδή όμως προσεκλήθην να μπω στην ομάδα του avsite, είπα ναι, why not, οπότε "εμφανίστηκα" και δέχτηκα κάποια αιτήματα να με ακολουθήσουν. Τα αποδέχτηκα (δεν ήθελα να φανώ σνομπ ή κάτι τέτοιο) όμως τώρα υπάρχει το παραπάνω πρόβλημα. Εγώ εξακολουθώ να μην χρησιμοποιώ το Strava "socially" και φαίνεται πως σνομπάρω αυτούς που με ακολουθούν.

Υ.Γ. Με πρόλαβε και ο @wizzy. Είπε τα ίδια, με πιο λίγα λόγια 😀
 

Μηνύματα
18.923
Reaction score
13.302
Καλά εγώ κάνω πλάκα, επειδή ο wizzy το είπε λίγο από το πουθενά αυτό με τα like. Απλά τυχαίνει να βάζω σε πολλούς πολύ γρήγορα, μιας και το έχω πολλές ώρες ανοιχτό, όσο είμαι σχεδόν στο pc. Επίσης (άλλο κόλπο εδώ) επειδή έχω και πολλούς, το αυτοματοποιώ το σύστημα (αμ πως) :laugh:

Για firefox

ή για chrome

:gamer::drinks:
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.867
Reaction score
20.359
Καλά εγώ κάνω πλάκα, επειδή ο wizzy το είπε λίγο από το πουθενά αυτό με τα like.
Καλά, κοίτα, έχει πολύ καιρό που παρατήρησα το φαινόμενο που περιέγραψα στο αρχικό post (άμεση "αντίδραση" μετά την ανάρτηση της προπόνησης) κι ήθελα να γράψω κάτι αστειευόμενος - όπως κι έκανα, σήμερα που βρήκα την ευκαιρία και το θυμήθηκα.

Σε παρόμοιο "πνεύμα" με τον @symos, ούτε κι εγώ χρησιμοποιώ το Strava "socially". Το ότι "ακολουθώ" κάποιους και με "ακολουθούν" κάποιοι είναι συνεπακόλουθο της ύπαρξης του λογαριασμού κι επειδή, όπως κι ο @symos, δεν ήθελα να φανώ snob.

Σας ευχαριστώ όλους για τα kudos, είναι τρόπος αναγνώρισης της προσπάθειάς μου.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.037
Reaction score
41.307
Σας ευχαριστώ όλους για τα kudos, είναι τρόπος αναγνώρισης της προσπάθειάς μου.

Παρακαλούμε, 50€ :biggrin:

Μία από τα ίδια και εγώ, έχω μαναχά strava & avsite :)

Σήμερα ήταν ημέρα έντασης, πήγα στη δλειά με το ποδηλατάκι και μόλις σχόλασα έφυγα σφαίρα.
Ο λόγος που γουστάρω τη Σαλαμίνα είναι γιατί καθημερινές δεν έχει ντίπ κίνηση εκτός κέντρου. Λίγο καλύτερους δρόμους να είχε και θα ήταν ποδηλατικός παράδεισος!

IMG_20211103_180056.jpg
IMG_20211103_180147.jpg


IMG_20211103_161334.jpg
 
Last edited:


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
Από ένα gran fondo στην Κολομβία. Έλαβαν μέρος εκατοντάδες ποδηλάτες διαφόρων ικανοτήτων.
Ανάμεσα σε αυτούς και δύο pro, o Sergio Higuita (EF Education–Nippo) και ο Daniel Martinez (Ineos Grenadiers), οι οποίοι αποφάσισαν να πάνε κόντρα. Ένα βιντεάκι με τη διαφορά ταχύτητας...

 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Από ένα gran fondo στην Κολομβία. Έλαβαν μέρος εκατοντάδες ποδηλάτες διαφόρων ικανοτήτων.
Ανάμεσα σε αυτούς και δύο pro, o Sergio Higuita (EF Education–Nippo) και ο Daniel Martinez (Ineos Grenadiers), οι οποίοι αποφάσισαν να πάνε κόντρα. Ένα βιντεάκι με τη διαφορά ταχύτητας...

Με έχει περάσει κόκκινο canyon από Χολαργό έτσι, σε ανάβαση Υμηττού....
 

Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.413
Από ένα gran fondo στην Κολομβία. Έλαβαν μέρος εκατοντάδες ποδηλάτες διαφόρων ικανοτήτων.
Ανάμεσα σε αυτούς και δύο pro, o Sergio Higuita (EF Education–Nippo) και ο Daniel Martinez (Ineos Grenadiers), οι οποίοι αποφάσισαν να πάνε κόντρα. Ένα βιντεάκι με τη διαφορά ταχύτητας...

Δέος...
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.867
Reaction score
20.359
Ήρθαν οι Lamborghini να "διαγωνιστούν" σε ανάβαση με τα Yugo (και πολύ βάζω...)... Ε, ΟΚ, τι περιμένατε; 8-)
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Τώρα αυτούς τι τους πήγαν εκεί; Έχουν φιλαράκια ψυχολόγους και θέλησαν να τους ανεβάσουν τη δουλειά;
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.149
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top