Ποια από τα 2 ηχεία παίρνουμε;

αφήστε μια ψήφο


  • Total voters
    19
Μηνύματα
319
Reaction score
128
καλησπέρα καλησπέρα σκεπτόμενος να αλλαξω από Vulkan quadral mk2 σε audio spectrum athena είπα να ρωτήσω την γνώμη τον σοφότερων.... γιατί θα δώσω τα Vulkan quadral mk2 για τα audio spectrum athena..

παρακαλώ δώστε μας τα φώτα σας σε αυτήν την δύσκολη στιγμή ποια είναι η γνώμη σας ευχαριστώ
 

Attachments



Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.787
Reaction score
28.221
Καλή σου μέρα .
Θά εκφέρω μιά προσωπική άποψη .
- Τό Vulkan quadral mk2 , καλό αλλά " φωνάζει πολύ " γιά εμένα . ( θά άντεχα μιά ώρα το πολύ κοντά του )
Μέ τό audio spectrum athena , θά ακούs " μουσική " από το πρωί ώs το βράδυ . Ξεκούραστα ! :beach: ,
Ακόμα καλύτερα με audio spectrum artemis . ( Υπάρχει ενα καλό ζεύγοs στίs αγγελίεs μαs ) . ;)

-
Καλέs επιλογέs . :drinks:
 

Μηνύματα
319
Reaction score
128
άλλη επιλογή δε παίζει ?
δυστυχώς για της καταστάσεις μας όχι μετά είναι κάτι Energy CF 70
[DOUBLEPOST=1520765766][/DOUBLEPOST]
Καλή σου μέρα .
Θά εκφέρω μιά προσωπική άποψη .
- Τό Vulkan quadral mk2 , καλό αλλά " φωνάζει πολύ " γιά εμένα . ( θά άντεχα μιά ώρα το πολύ κοντά του )
Μέ τό audio spectrum athena , θά ακούs " μουσική " από το πρωί ώs το βράδυ . Ξεκούραστα ! :beach: ,
Ακόμα καλύτερα με audio spectrum artemis . ( Υπάρχει ενα καλό ζεύγοs στίs αγγελίεs μαs ) . ;)

-
Καλέs επιλογέs . :drinks:
χμμμ κατάλαβα ευχαριστώ για την γνώμη σου
 

Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.566
Εχεις τα vulkan.... σε τι χωρο,τι μουσικη ακους,τι ενισχυτικα εχεις και βασικο τι σου λειπει για να θελεις να τα αλλαξεις? Τα athena ειναι πιο καλα ηχεια,αλλα μεχρι εκει που μπορουν,δηλαδη αν εχεις μεγαλο χωρο,ακους δυνατα και μουσικη με μπασο,ντραμς (ροκιες κλπ), δεν θα σε καλυψουν. Φυσικα μονο μια δοκιμη στο χωρο σου θα σε πεισει,αν υπαρχει η δυνατοτητα καντο.
 

Μηνύματα
319
Reaction score
128
Εχεις τα vulkan.... σε τι χωρο,τι μουσικη ακους,τι ενισχυτικα εχεις και βασικο τι σου λειπει για να θελεις να τα αλλαξεις? Τα athena ειναι πιο καλα ηχεια,αλλα μεχρι εκει που μπορουν,δηλαδη αν εχεις μεγαλο χωρο,ακους δυνατα και μουσικη με μπασο,ντραμς (ροκιες κλπ), δεν θα σε καλυψουν. Φυσικα μονο μια δοκιμη στο χωρο σου θα σε πεισει,αν υπαρχει η δυνατοτητα καντο.
ο χώρος είναι απελπιστικά μικρός για τα Vulkan ο λόγος που θα αλλαξω είναι γιατί δεν έχω την καταληλη ενίσχυση για να δώσουν τα καημένα και γενικά λέω να πάω για κάτι που μπορεί να δούλεψή ο καημένος ο denon 2200 και τώρα που ακούσατε ότι έχω πολυκάναλο μπορείτε ελευθερα να ξεκινήσετε το δούλεμα :(:oops:
[DOUBLEPOST=1520766604][/DOUBLEPOST]
ο χώρος είναι απελπιστικά μικρός για τα Vulkan ο λόγος που θα αλλαξω είναι γιατί δεν έχω την καταληλη ενίσχυση για να δώσουν τα καημένα και γενικά λέω να πάω για κάτι που μπορεί να δούλεψή ο καημένος ο denon 2200 και τώρα που ακούσατε ότι έχω πολυκάναλο μπορείτε ελευθερα να ξεκινήσετε το δούλεμα :(:oops:
όσο για μουσική τι ακούει η νεολαία.... Hdmi in και φουλλ τον ήχο από διάφορα τραγούδια
[DOUBLEPOST=1520766743][/DOUBLEPOST]
ο χώρος είναι απελπιστικά μικρός για τα Vulkan ο λόγος που θα αλλαξω είναι γιατί δεν έχω την καταληλη ενίσχυση για να δώσουν τα καημένα και γενικά λέω να πάω για κάτι που μπορεί να δούλεψή ο καημένος ο denon 2200 και τώρα που ακούσατε ότι έχω πολυκάναλο μπορείτε ελευθερα να ξεκινήσετε το δούλεμα :(:oops:
[DOUBLEPOST=1520766604][/DOUBLEPOST]

όσο για μουσική τι ακούει η νεολαία.... Hdmi in και φουλλ τον ήχο από διάφορα τραγούδια
για αυτό σκέφτηκα και αυτοενισχυόμενα......
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.787
Reaction score
28.221
Κάποια στιγμή τα είχεs βάλει γιά πούλημα τα Vulkan quadral mk2 .

#1 AnestisMania, 25 Μαϊου 2017
Δέν δόθηκαν ?

* ........πολυκάναλο !!!!!
Μιά χαρά είσαι !
........κάποιοι ακούν με ........αυτοενισχυόμενα......:party: καί έχουν ήχο χάλι έντ !
Καί γιά να μην μου την πούνε ,
Γιά εμένα ,
αυτοενισχυόμενα...... είναι τό τελευταιό στάδιο του " πρεζάκια του ήχου " ή του χόμπυ μαs .
Όσοι ,
Έχουν κουραστεί από το ψάξιμο και τό ταίριασμα ( φτάνει γιά αυτούs ) φτάνει ή στιγμή πού λένε ........basta ! ΏS εδώ !
Καί προκειμένου να ακούν απο το κομπιούτερ τουs ακούν από αυτοενισχυόμενα !

Είναι νωρίs τά αυτοενισχυόμενα γιά σαs
AnestisMania !

:drinks:

-
 

Μηνύματα
319
Reaction score
128
ναι αυτά είναι αλλά επειδή η τιμή ήταν ξεφτίλα για να τα ξεφορτωθώ το ακύρωσα όπως ήταν και τα έβαλα αλλού τώρα αφού λες αυτοενισχυνόμενα δεν... καλώς θα το τη θα κάνω με τελικούς και άμα βρω κανένα καλό για να παίξουν τα καημένα

η και κανένα pionner με "150" wat που έχει από την σειρά Elite
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.787
Reaction score
28.221
ναι αυτά είναι αλλά επειδή η τιμή ήταν ξεφτίλα για να τα ξεφορτωθώ το ακύρωσα όπως ήταν και τα έβαλα αλλού τώρα αφού λες αυτοενισχυνόμενα δεν... καλώς θα το τη θα κάνω με τελικούς και άμα βρω κανένα καλό για να παίξουν τα καημένα

η και κανένα pionner με "150" wat που έχει από την σειρά Elite
-
¨Ολα είναι συνάρτηση του " τί χρήματα θέλω - μπορώ - να διαθέσω γιά τό χομπυ μου , ΧΩΡΙΣ να μου λείψουν από κατι άλλο που είναι περισσότερο αναγκαίο " .
Καί φυσικά .......Υπομονή !

-
 

Μηνύματα
319
Reaction score
128
-
¨Ολα είναι συνάρτηση του " τί χρήματα θέλω - μπορώ - να διαθέσω γιά τό χομπυ μου , ΧΩΡΙΣ να μου λείψουν από κατι άλλο που είναι περισσότερο αναγκαίο " .
Καί φυσικά .......Υπομονή !

-
εεε φυσικά τώρα ένα 500 και που να το κολλησεις για αυτό φτιάχνω τώρα που δεν έχω ευθύνες πολλές για να έχω μετά ευχαριστώ για την συμβουλή φίλτατε
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Για μας με το περιορισμενο μπατζετ η λυση ειναι το μεταχειρισμενο, ομως ειναι ενα αθλημα που θελει υπομονη (και λιγη δουλεια).
:drinks:
 

Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.566
τα audio spectrum λοιπον (ειναι και συντριπτικο το αποτελεσμα στην ψηφοφορια) και αμεσως μετα αναζητηση για σοβαρο δικαναλο ενισχυτη, γιατι με τον denon......απλα "δεν".
 

Μηνύματα
319
Reaction score
128
τα audio spectrum λοιπον (ειναι και συντριπτικο το αποτελεσμα στην ψηφοφορια) και αμεσως μετα αναζητηση για σοβαρο δικαναλο ενισχυτη, γιατι με τον denon......απλα "δεν".
αχαχαχαχ καταλαβαίνω φίλε μου κάτι θα κάνω
 


Μηνύματα
319
Reaction score
128
Ερώτηση τώρα θα φάω ξύλο.... είδα και κατι Energy cf 70... καμία σχέση αλλά κάποια γνώμη

αα και μήπως να πήγαινα για Άρτεμης... αν και δύσκολα λεμε
 

Μηνύματα
455
Reaction score
572
AV με αυτά που έχεις και αυτά που θέλεις θα πέσει κλάμα,συγνώμη, πάντως τα vulkan αν είχα χρήματα-καταραμένη φτώχια-θα τα αγόραζα,καλό ξεμπέρδεμα λοιπόν......
 

Μηνύματα
319
Reaction score
128
AV με αυτά που έχεις και αυτά που θέλεις θα πέσει κλάμα,συγνώμη, πάντως τα vulkan αν είχα χρήματα-καταραμένη φτώχια-θα τα αγόραζα,καλό ξεμπέρδεμα λοιπόν......
να τώρα αυτήν την εβδομάδα θα τα δώσω για 500 ευρωπουλα..
 

Μηνύματα
319
Reaction score
128
Κάποια στιγμή τα είχεs βάλει γιά πούλημα τα Vulkan quadral mk2 .

#1 AnestisMania, 25 Μαϊου 2017
Δέν δόθηκαν ?

* ........πολυκάναλο !!!!!
Μιά χαρά είσαι !
........κάποιοι ακούν με ........αυτοενισχυόμενα......:party: καί έχουν ήχο χάλι έντ !
Καί γιά να μην μου την πούνε ,
Γιά εμένα ,
αυτοενισχυόμενα...... είναι τό τελευταιό στάδιο του " πρεζάκια του ήχου " ή του χόμπυ μαs .
Όσοι ,
Έχουν κουραστεί από το ψάξιμο και τό ταίριασμα ( φτάνει γιά αυτούs ) φτάνει ή στιγμή πού λένε ........basta ! ΏS εδώ !
Καί προκειμένου να ακούν απο το κομπιούτερ τουs ακούν από αυτοενισχυόμενα !

Είναι νωρίs τά αυτοενισχυόμενα γιά σαs
AnestisMania !

:drinks:

-
-
¨Ολα είναι συνάρτηση του " τί χρήματα θέλω - μπορώ - να διαθέσω γιά τό χομπυ μου , ΧΩΡΙΣ να μου λείψουν από κατι άλλο που είναι περισσότερο αναγκαίο " .
Καί φυσικά .......Υπομονή !

-
εεε φυσικά τώρα ένα 500 και που να το κολλησεις για αυτό φτιάχνω τώρα που δεν έχω ευθύνες πολλές για να έχω μετά ευχαριστώ για την συμβουλή φίλτατε
Για μας με το περιορισμενο μπατζετ η λυση ειναι το μεταχειρισμενο, ομως ειναι ενα αθλημα που θελει υπομονη (και λιγη δουλεια).
:drinks:
τα audio spectrum λοιπον (ειναι και συντριπτικο το αποτελεσμα στην ψηφοφορια) και αμεσως μετα αναζητηση για σοβαρο δικαναλο ενισχυτη, γιατι με τον denon......απλα "δεν".
αχαχαχαχ καταλαβαίνω φίλε μου κάτι θα κάνω
Τα A. Spectrum θα τα λατρέψεις (ειδικά αν τους τα δώσεις...)
Ερώτηση τώρα θα φάω ξύλο.... είδα και κατι Energy cf 70... καμία σχέση αλλά κάποια γνώμη

αα και μήπως να πήγαινα για Άρτεμης... αν και δύσκολα λεμε
AV με αυτά που έχεις και αυτά που θέλεις θα πέσει κλάμα,συγνώμη, πάντως τα vulkan αν είχα χρήματα-καταραμένη φτώχια-θα τα αγόραζα,καλό ξεμπέρδεμα λοιπόν......
να τώρα αυτήν την εβδομάδα θα τα δώσω για 500 ευρωπουλα..

ναααααα ρωτήσω κάτι ακόμα... τι εμπειρία έχετε απο Kef γιατί έβλεπα τα kef q500 και μπήκα στον πειρασμό
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.160
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top