Ποιον Από Τους Έλληνες Τραγουδιστές/τριες Δεν Θέλετε Να Ακούτε Ποτε Και Πουθενα;



Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
μια βόλτα στου Καφάτου το αγρόκτημα στο Μενίδι, και θα σου δανίσει όσες χρειάζεσαι εεεε??
 

HV

Μηνύματα
3.939
Reaction score
0
Εγω δεν θελω να δω κανεναν φλωρο απο famestory και dreamshow καθως και κανενα ξεκ*** απο τα ιδια σοου.
 

Μηνύματα
20.138
Reaction score
14.550
Συμφωνω με τον ΗV και προσθετω και τον Ζαφειρη Μελα....

Οι προσευχες εισακουονται doch!:lol:
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Ειναι πολυ μεγαλη η λιστα.
Θα ηταν πιο ευκολο και γρηγορο να γραψω ποιος /ποια μ αρεσει.

Καποιες που δεν θελω ν ακουσω,θα θελα να τις δω!:happy_9:
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Εγω δεν θελω να δω κανεναν φλωρο απο famestory και dreamshow καθως και κανενα ξεκ*** απο τα ιδια σοου.
Θα συμφωνήσω σχεδόν απόλυτα - με εξαίρεση ένα μεγάλο ταλέντο που μπορεί, ας μου επιτραπεί η έκφραση, να ξεσκίσει κάθε είδος τραγουδιού, από των Black Sabbath μέχρι του Πάνου Γαβαλά, δίνοντάς του ένα μοναδικό χαρακτήρα: Το Γιώργο Βάνα, που εξαφανίστηκε νωρίς, και προφανώς δεν το έκανε για επικοινωνιακό κόλπο, γιατί αν ήταν έτσι θα είχε επανεμφανιστεί για να δρέψει τους καρπούς της δημοσιότητάς του όσο ήταν ακόμα "φρέσκος".
 

Μηνύματα
3.263
Reaction score
8
Θα συμφωνήσω σχεδόν απόλυτα - με εξαίρεση ένα μεγάλο ταλέντο που μπορεί, ας μου επιτραπεί η έκφραση, να ξεσκίσει κάθε είδος τραγουδιού, από των Black Sabbath μέχρι του Πάνου Γαβαλά, δίνοντάς του ένα μοναδικό χαρακτήρα: Το Γιώργο Βάνα, που εξαφανίστηκε νωρίς, και προφανώς δεν το έκανε για επικοινωνιακό κόλπο, γιατί αν ήταν έτσι θα είχε επανεμφανιστεί για να δρέψει τους καρπούς της δημοσιότητάς του όσο ήταν ακόμα "φρέσκος".
Καλός ο Βάνας, μόνο που για να κάνει δίσκο, βασικός όρος ήταν να μπεί εκεί μέσα. Τώρα θα κάνει δίσκο και θα πάει και καλά.
 

Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
Συμφωνω με τον ΗV και προσθετω και τον Ζαφειρη Μελα....

Οι προσευχες εισακουονται doch!:lol:
Τι εχει ο Ζαφειρης ρε Χριστινα ? :-(
Original ειναι ο ανθρωπος με original φωνη!!! :oops:
Και εχει πει και το "ενα απογευμα θλιμμενο ".
 

Μηνύματα
5.115
Reaction score
7
Εκτός από τον Νταλάρα που δεν τον συμπαθώ σε κανένα επίπεδο,Γονίδης,Τερλέγκας και τα υπόλοιπα τετράποδα δεν τους αντέχω με την καμμία...

Αυτό που ακούστηκε για τα παιδιά από τηλεπαιχνίδια τύπου Fame Story,εμένα προσωπικά μερικοί μου είναι συμπαθείς (δεν μιλάω για Νίνο,Νότη κ σία).
Φλωρινιώτη θα πήγαινα για τον χαβαλέ...

Επίσης δεν θα πήγαινα σε τριαντάφυλλα,βοκαμβίλιες,μαργαρίτες και άλλα λουλουδικά. Δεν θα πήγαινα στην Μαντάμ "You're just too good to be true".
Ούτε και στις περισσότερες φωνές-κορμάρες...
 



HV

Μηνύματα
3.939
Reaction score
0
Μαριε δεν θα δεχτω ποτε να σεβαστω εναν ανθρωπο που επειδη δεν ειχε τα @@ ουτε την φωνη για να σκαρφαλωσει τα σκαλια της επιτυχιας απο μονος του οπως κορυφαιοι τραγουδιστες ( Απο παπακωνσταντινου μεχρι βοσκοπουλο και πλουταρχο ) αποφασισε να μπει σε ενα παιχνιδι για αγαπηθει κυριως απο τα 13χρονα και ετσι να κανει καριερα....Ο κοσμος θα ηταν καλυτερος χωρις τετοιους εξευτελισμους.
 

Μηνύματα
5.115
Reaction score
7
Μισό λεπτό...Ο Ησαίας Ματιάμπα και η Ραλλία βγήκαν από τηλεοπτικά φυτώρια οπότε δεν έχουν ούτε φωνή ούτε cojones...Ο Τριαντάφυλος και η Κελεκίδου που δεν βγήκαν από την τηλεόραση έχουν και φωνή και cojones...Καταλαβαίνεις το λάθος ή να το συνεχίσω?
 



Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
894
Απάντηση: Re: Ποιον Από Τους Έλληνες Τραγουδιστές/τριες Δεν Θέλετε Να Ακούτε Ποτε Και

Μαριε και οι 2 που λες εχουν χαθει απο προσωπου γης.......
To ότι έχουν χαθεί (aka δεν τους τρώμε 24242 φορές τη μέρα στη μάπα μέσω TV, ραδιοφώνου κοκ. αλλά όποιος θέλει ξέρει που να τους βρει) δε λέει κάτι. Όταν η Έφη Θώδη και άλλα μαργαριτάρια έχουν "βρεθεί" ίσως θα πρέπει να το θεωρούμε και δείγμα ποιότητας το να έχεις "χαθεί".
 

Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
Tον τραγουδιστη της εμμηνοπαυσης ΑΚΑ Γ.Παριο και τον Ακατονομαστο ΑΚΑ Γ.Νταλαρα . :mad_2:
Ολοι οι αλλοι για μενα ειναι μια χαρα .
Τωρα αν ειναι η δεν ειναι απο reallity δεν εχει καμμια σημασια.
Εγω δεν βλεπω tv εδω και ποοοολυ καιρο οποτε αν εχει καποιος καλη φωνη η οχι μπορω μονο να χρησιμοποιησω το αυτι μου
και οχι να θυμηθω αν στο ταδε επεισοδιο του reality πηδηχτηκε στο κοτετσι με την δασκαλα φωνητικης
οποτε ειναι και καλος τραγουδιστης. "happy_1"
To mtv μας εκανε να ακουμε μουσικη απο την τηλεοραση .
Δεν χρειαζεται να συνεχιζουμε να το κανουμε αυτο. :happy_2:

Ααααα ξεχασα και τον Τερλεγκα.
Αυτο το ενρινο μου χτυπαει το νευρικο συστημα. :crazy_1:
 

KATERINAKI

Belly Dancer
Μηνύματα
1.307
Reaction score
4
Ααααα ξεχασα και τον Τερλεγκα.
Αυτο το ενρινο μου χτυπαει το νευρικο συστημα. :crazy_1:
Συμφωνώ απόλυτα προσθέτοντας Βαζαίο και Γιαννούλη "αγαπώ μια πιτσιρίκα":mad_1: :crazy_1:
και τον Soti Volani
 

Μηνύματα
20.138
Reaction score
14.550
Δεν υπαρχει τιποτα κακο στο ν αγαπας μια πιτσιρικα,εαν το αισθημα ειναι αμοιβαιο!
Βαζαίο και Γιαννούλη "αγαπώ μια πιτσιρίκα

Αλλα στον καθρεπτη κοιταχτηκες μιστερ?:dancing:
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.677
Μηνύματα
2.869.798
Members
37.945
Νεότερο μέλος
MORPH
Top