Πολλαπλο Συγκριτικο

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Αφου πολλοι φιλοι στο θεμα για το επομενο συγκριτικο του avsite ζητησαν ηχο, αλλα επειδη εμενα με τρωει και για εικονα, τι θα λεγατε για ενα...πολλαπλο?
 





ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Εχω προχωρησει αρκετα με τις λεπτομερειες της διεξαγωγης.
Θα κανουμε κατι πραγματικα μεγαλο.Κατι που δεν εχει ξαναγινει ποτε!

Απο εσας θελω ιδεες τις οποιες και θα προσπαθησουμε να ικανοποιησουμε ολες.

Καθως θα ειναι μια συντονισμενη προσπαθεια πολλων κατηγοριων θα παρακαλουσα τον κ.Ανδρεαδη, τον κ.Ακρατοπουλο, τον κ.Αντωνη Κ. , τον κ.Μπλατσιο και τον κ. Τσαρουχα να βρισκονται σε συνεχη επαφη μεταξυ τους αλλα και μαζι μου για τα της διεξαγωγης.

Επισης να συνεχισουν και αυτοι να προσφερουν τις ιδεες τους.

Καθως πολλα απο τα παιδια μενουν εκτος Αττικης, να δουμε κατα ποσο θα μπορουν να ειναι παροντες την ημερα της εκδηλωσης.

Παρακαλω συνεχιστε...
 


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Για να λες εσύ κάτι μεγάλο προβλέπονται πολλαπλοί οργασμοί (εκ του πολλαπλού συγκριτικού) :lol:
Υπόσχομαι ότι θα είμαι εκεί!

Δώσ καμιά λεπτομέρεια :wink:
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Η προταση μου ειναι για διεξαγωγη του συγκριτικου αμεσως μετα την Hi End εκθεση(απο 1-5 ημερες μετα)

Τρεις διαφορετικοι χωροι οπου θα στηθουν οι αναλογες συσκευες.
Μερη της αλυσιδας θα μενουν σταθερα(αναφορας) καθως θα αλλαζουμε τα υπολοιπα.

Ηδη μετα απο επικοινωνια με τον Σπυρο Μπλατσιο εχει σχεδον κανονιστει το Hi Fi τμημα της αντιπαραθεσης.

Αυριο θα προσπαθησω να μιλησω με οσους συντονιστες προλαβω(προεχει το Hi End Νικο) για να κανονισουμε τα υπολοιπα.

Οπως το εχω σχηματισει στο μυαλο μου το δυσκολοτερο μερος θα ειναι αυτο του Home Cinema-Projectors-HDTV-DVD players καθως θα λαβει μερος σε εναν χωρο, αρα θα ειναι και το πλεον επιπονο και διαδικαστικο.

Περιμενω τις αποψεις και ιδεες σας , ειδικα για αυτο το τελευταιο...
 




ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Θα σε call αυριο και θα γινει Σ/Κ μαλλον αλλα θελω και καμμια ιδεα.
Αν ηταν να το οργανωσω και να το κανω μονος μου θα το ονομαζα 1ο συγκριτικο Ανδρεα Κ. :wink:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.357
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top