Που βλεπετε το χειροτερο rainbow?

Μηνύματα
2.791
Reaction score
1
Το κόλπο είναι να μην κουνάς τα μάτια. Γι αυτό στα συγκριτικά που κάνουμε δε βάζουμε υπότιτλους :mrgreen:

Ε, τώρα αν πέσει και καμια φλασιά (γιατί περί αυτού πρόκειται), σφυρίζουμε αδιάφορα :rolleyes:

Παλιά, τα πράγματα ήταν χειρότερα :crazy_2:
 



Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Εγώ βλέπω μόνο στον Μονομάχο, και αυτό γιατί:
-Είμαι πολύ αυαίσθητος στο θέμα και έχω LCD.
-Προσέχω τις παρέες μου και δεν πάω σε σπίτια με "τροχό του θανάτου".
-DLP βλέπω μόνο στη Ηχοέκφραση
-Ο σΚαφάτος μας έχει πρήξει με τον Μονομάχο σε κάθε παρουσίαση. :happy_9:

Σοβαρά τώρα, βλέπω σχεδόν παντού. Και αν δεν μου είναι άμεσα αντιληπτό ύστερα από λίγο με πιάνει δυσφορία και ελαφρύς πονοκέφαλος, ανεξάρτητα από το ποιός DLP παίζει.

(Τώρα που το ξανασκέφτομαι, λέτε να φταίνε οι πορτοκαλάδες του Αντρέα που ξέμειναν από την παρουσίαση του πρώτου φορητού ραδιοφώνου; :happy_8: :happy_9: )
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Παντως,ασχετως που εμεις εχουμε συνηθισει την ιδεα,το προβλημα με το ρεινμποου ειναι πολυ σοβαρο για την τεχνολογια αυτη.Παει ο καθε ανυποψιαστος που μπορει να υποφερει απ'αυτο και αγοραζει χωρις να του λενε τιποτα.Πιστευω οτι επρεπε να αναγραφετεαι καπου και να προειδοποιει τον υποψηφιο πελατη οτι υπαρχει πιθανοτητα να αντιμετωπισει αυτο το προβλημα.
 

Μηνύματα
31
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Απάντηση: Που βλεπετε το χειροτερο rainbow?

δεν καταλαβαινω Βαγγελη πως ειναι δυνατον να βλεπεις ρεινμποου την ωρα που βλεπεις μια ταινια και να μην σ'ενοχλει.........????????

Δημητρη απλα το ...αντεχω ... το βλεπω και το προσπερναω !! αλλα το βλεπω ......

αλλα αν υπηρχε καποιος απο την Οικογενεια μου με το ιδιο προβλημα απλα θα σπαζομουνα ....
 


Μηνύματα
125
Reaction score
0
Παντού ρε γαμώτο.. ότι και να δοκιμάω ειναι πάντα εκεί.. Και μ'αρεσουν τοσο οι DLP ρε γαμωτο!!!!!!!:crazy_1::crazy_1::crazy_1::crazy_1:

Κι εχω κολλησει τωρα...
 

Μηνύματα
1.574
Reaction score
1
Απάντηση: Που βλεπετε το χειροτερο rainbow?

Σημερα αξιωθηκα και ειδα πρωτη φορα dlp , εβλεπα rainbow απο λιγο εως καθολου , μου δημιουργησε ομως εναν ελαφρυ πονοκεφαλο και με κουρασε στα ματια . Ολα αυτα μεχρι που ειδα το SIN CITY δεν μπορω να καταλαβω ποιος λεει οτι αυτο το εργο ειναι ασπρομαυρο:crazy_1:Ειναι εγχρωμο και μαλιστα τα χρωματα του κρατανε και οταν παρεις τα ματια του απο την οθονη:happy_5: Δεν μπορω να καταλαβω πως καποιοι βλεπουν και αλλοι δεν βλεπουν , δεχομαι ομως οτι μπορει να το συνηθισεις μετα απο λιγο καιρο .
 

Μηνύματα
1.219
Reaction score
7
Παιδιά, εσείς που το βλέπετε για πείτε μου κάτι.
Αυτό το πράγμα πόση ώρα διαρκεί όταν το βλέπετε; Είναι κάτι σαν την αστραπή στιγμιαίο; Το βλέπετε όλη την ώρα κατά τη διάρκεια της ταινίας; Δυο τρεις φορές μέσα σε μια ταινία; Τί γίνεται ακριβώς.
Εγώ που είδα μόνο μιά φορά σε προβολέα DLP (συγκεκριμένα στον infocus in74) σκηνές από star wars για κανένα 20λεπτο περίπου και δεν είδα τίποτα απολύτως μπορώ να ελπίζω οτι δεν βλέπω καθόλου rainbow;
 

Μηνύματα
125
Reaction score
0
Παιδιά, εσείς που το βλέπετε για πείτε μου κάτι.
Αυτό το πράγμα πόση ώρα διαρκεί όταν το βλέπετε; Είναι κάτι σαν την αστραπή στιγμιαίο; Το βλέπετε όλη την ώρα κατά τη διάρκεια της ταινίας; Δυο τρεις φορές μέσα σε μια ταινία; Τί γίνεται ακριβώς.
Εγώ που είδα μόνο μιά φορά σε προβολέα DLP (συγκεκριμένα στον infocus in74) σκηνές από star wars για κανένα 20λεπτο περίπου και δεν είδα τίποτα απολύτως μπορώ να ελπίζω οτι δεν βλέπω καθόλου rainbow;
Κοιτα.. αν ηξερες περι rainbow και επι 20 λεπτα το εψαξες και δεν το ειδες μπορεις να τριβεις τα χερακια σου, εισαι απ'τους τυχερους.
Αν δεν ειχες ιδεα.. ισως τωρα που θα εχεις να το ανακαλυψεις. Νομιζω οτι οπως και αλλα τετοια ειναι και παιχνιδι του μυαλου. Να που τα fora τελικα εκτος απο την τσεπη μας κανουν και σε αλλα θεματα κακο.. μακρια:cool_1::cool_1::cool_1:
 

Μηνύματα
1.219
Reaction score
7
Ήξερα για το rainbow και πήγα επι τούτου να δω αν βλέπω ή δεν βλέπω για να ξέρω αν μπορώ να προχωρήσω σε αγορά DLP προβολέα.
Δεν ξέρω όμως αν ο χρόνος που μου διατέθηκε (20 λεπτά) ήταν αρκετός για να εξακριβωθεί αυτό.
Επίσης η ταινία μήπως είναι από αυτες που δύσκολα βλέπεις rainbow;
 

Μηνύματα
11
Reaction score
0
Sini8os to RBE einai pio entono se skines me megales anti8eseis. Diladi se skoteines skines me entones enalages fotos.Opos se BW tenies pou einai pio eukolo na to paratiriseis. Elpizo otan ginetai epidei3i DLP na ginetai me tetiou eidous tenies gia na
iparxei i sigouria oti den vlepei kapoios RBE. To an sini8izetai argotera den 3ero akoma...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.734
Μηνύματα
2.874.178
Members
37.940
Νεότερο μέλος
greemlin
Top