Που επιτρεπεται να βγαλω τον σκυλο μου βολτα?

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Λάβε υπόψη σου οτι ....αυτή είναι η φύση, εμείς ζούμε μέσα της και όλο το υπόλοιπο που περιγράφει η Irene
είναι ο παραλογισμός κάποιου "λογικού" ψυχοπαθούς.
:cool_4:
 

Μηνύματα
7.704
Reaction score
4
Λευτέρη κάνει μπαμ ότι δεν είχες ποτέ επαφή με κατοικίδιο.

Γιατί αν είχες θα το αντιμετώπιζες...ως άνθρωπο.
Και σε έναν άνθρωπο που αγαπάς μάλλον δεν θα έβαζες ποτέ φίμωτρο.
Ούτε θα τον ανάγκαζες να μην κάνει....το πιο φυσιολογικό πράγμα στον κόσμο. Να κατουράει και να χέζει δηλαδή.

Λάβε υπόψη σου οτι ....αυτή είναι η φύση, εμείς ζούμε μέσα της και όλο το υπόλοιπο που περιγράφει η Irene
είναι ο παραλογισμός κάποιου "λογικού" ψυχοπαθούς.
Ο οποίος δεν το ξέρει μάλιστα. :happy_6:

Να ξέρεις οτι τα ...τετράποδα είναι, πολλές φορές, πολύ πιο ...ανθρώπινα από τα δίποδα υποχόνδρια τέρατα.

ΜΠΟΥΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ειχα 5 σκυλια και μια γατα μεχρι τωρα..
Τα λατρευω τα ζωα!

Ειδες οτι κανεις λαθος?

Παντα το σκυλι οταν το εβγαζα εξω και βρισκομουν μεσα σε κοσμο του εβαζα φιμωτρο.
Οταν εφτανα σε καποιο δημοσιο κηπο και δεν ειχε κοσμο κοντα τοτε του το εβγαζα και το αφηνα να τρεξει και να παιξει..
Τις ακαθαρσιες του δεν τις μαζευα απο τους κηπους να πω την αμαρτια μου αφου θεωρω οτι εκει θα γινει λιπασμα..
Αλλα αν τυχαινε να θεσει το ατιμο σε πεζοδρομιο τα μαζευα ...

Που καταλαβες οτι δεν ειχα ζωα ποτε η οτι δεν τα αγαπω?
Απο την στειρωση που ανεφερα?
Ειναι η μονη λυση βρε preve! Aν τα αγαπαμε πραγματικα!
Εκτος και αν τα θελουμε εξω στους δρομους να τυρανινονται να τα πατανε τα αυτοκινητα και δεν ξερω και εγω αλλο τι...

Κανεις λαθος!
 

Μηνύματα
5.087
Reaction score
14
ΜΠΟΥΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ειχα 5 σκυλια και μια γατα μεχρι τωρα..
Τα λατρευω τα ζωα!

Ειδες οτι κανεις λαθος?

Καλά ντε ένα λάθος κάναμε! :happy_8:

Πάσο.


Που καταλαβες οτι δεν ειχα ζωα ποτε η οτι δεν τα αγαπω?

Από αυτό.

Τώρα όσο αφορά τα δικα μας ζωα το σωστό είναι να τους βάζουμε φίμωτρο


Προτιμώ να δω με φίμωτρο κάποιους ανθρώπους....

(Xfader σκάσε! ) :happy_5: :happy_5: :happy_5:
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Δηλ. το διάστημα απ τις 7 μέχρι τις 18 αν ο τύπος ενοχλείται απ την όποια μυρωδιά είναι παράξενος και κομπλεξικός?
Aν καταλαβα καλα στις 7 ο φιλος μας μαζευει καθετι που μυριζει.
Και ,τοσο λεπτη μυτη εχει ο τυπος ενω οι αλλοι γειτονες δεν διαθετουν?
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
ερωτηξη μιας και εχω ξαδερφη κτηνιατρο στο πασαλιμανι,φιλο εκπαιδευτη στην πολεμικη αεροπορια και αρκετους ξαδερρφους δικηγορους
ρωτω λοιπον
το σκυλακι το δικο σου ενοχλει .........ας πουμε με αυτο που κανει ενα σκυλι μονο
τα αδεσποτα δεν τον ενοχλουν ,η ειναι και αυτος αδεσποτος ρωτησε τον σε παρακαλω πολυ τι ειδους πραμα ειναι
 

Μηνύματα
3.761
Reaction score
2.898
Η εθνικοτητα δεν παιζει ρολο στις παραξενιες και τον κομπλεξισμο των ανθρωπων.
συμφωνώ αλλά εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω , γιατί ένας λαϊκός άνθρωπος
κάνει έτσι!

να πεις ότι ήταν κάνας Παριζιάνος κυριλλές , να πω , πάει στο διάολο την έχει δει
κάπως!
Αλλά άνθρωπος του μόχθου και της ξενιτιάς να μου τη βγαίνει έτσι...
(άσχετο αν όλη τη μέρα ξύνεται δε φαίνεται να γεννήθηκε πλούσιος)
 

Μηνύματα
7.704
Reaction score
4
Ρε παιδια συγνωμη και μην μου το πατε στο ρατσιστικο αμεσως!
Οι Αλβανοι τα ετρωγαν τα σκυλια! Υπηρχε πεινα! Περιμενετε εσεις ως δια μαγειας να αποκτησαν φιλοζωικα αισθηματα?

(Οχι οτι εχουμε και εμεις πολυ καλυτερα απο την στιγμη που δεν απαιτουμε την στειρωση στα αδεσποτα!)
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Re: Που επιτρεπεται να βγαλω τον σκυλο μου βολτα?

συμφωνώ αλλά εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω , γιατί ένας λαϊκός άνθρωπος
κάνει έτσι!

να πεις ότι ήταν κάνας Παριζιάνος κυριλλές , να πω , πάει στο διάολο την έχει δει
κάπως!

Α δεν το ξερεις;
Η σιχασιάρηδες και αυτοι που αντιδρούν στα κατοικίδια , είναι κατά πλειοψηφία αυτοί που ζούνε μεσα σε μαντριά.
Ειλικρινά σας λεω.
Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι καβγάδες ειχα με το σπιτονοικοκύρη μου στο ασβεστοχωρι θεσσαλονικης οπου κατοικούσα πριν λιγα χρονια ,από ένα τυπο που μεγαλωσε μεσα σε μαντριά. ( η πλακα ηταν πως δεν ηταν μονος του)

Το ασβεστοχωρι για οσους δεν γνωριζουν δυο πραγματ εχει σε πληθώρα ( λατομία και μαντριά)






Ε…. και Ασβεστοχωρήτες.
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Άσχετο αλλά σχετικό - Κι εμένα ο γείτονάς μου είναι ψαράς και το φορτηγό του βρωμάει όσο φαντάζεστε κι ακόμα παραπάνω. Επειδή όμως έχω την καλή διάθεση να συμβιώσω, και μπορεί να έχω άλλα ελαττώματα αλλά κακορίζικη δεν είμαι, αποφάσισα ότι δεν θέλω να ενοχληθώ, συνήθισα, και δεν ενοχλούμαι. Κι ευτυχώς, επειδή όλα είναι στο μυαλό μας, ακριβώς έτσι σκέφτεται όλη μου η οικογένεια, κι έτσι περνάνε οι γείτονες καλά κι εμείς καλύτερα...
 

GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Να βαλεις τον GTX να τον πηγαινει βολτα!
Να δεις που δεν θα του μιλησει κανεις...:mad_1:

:happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5:
Η αλήθεια είναι οτι ενώ στην Ειρήνη την έχουν πεί (άτοπα) 2-3 φορές, εμένα δε μου έχει πει ποτέ κανείς τίποτα, τί να φταίει??? Πάντως εγώ στη θέση της καλώς ή κακώς δε θα τους αντιμετώπιζα τόσο ψύχραιμα και θα άκουγαν τουλάχιστον κανένα "Γαλλικό" :happy_9: :happy_9:

Το κορυφαίο της υπόθεσης δεν το ξέρετε όμως...

Μιλάμε για αυτό το παρτέρι!!!! :crazy_1: :crazy_1: :crazy_1:

 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.521
Reaction score
30.897
..............το οποιο εχει ξεραθει απο τα ουρα του σκυλου σου...... "happy_1"
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.218
Reaction score
27.778
Απάντηση: Που επιτρεπεται να βγαλω τον σκυλο μου βολτα?

Αλβανός, άεργος και αγόρασε μονοκατοικία ε;
Χμμ. Εμπόριο μου μυρίζει.
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Re: Απάντηση: Που επιτρεπεται να βγαλω τον σκυλο μου βολτα?

Αλβανός, άεργος και αγόρασε μονοκατοικία ε;
Χμμ. Εμπόριο μου μυρίζει.

μπορεί η essance de kopria να του χαλάει την ποιότητα της φυτείας!!

Ασχετο απο αυτό, ενα εχω να πώ. Τα τόσα περιστέρια που πετάνε και κυριολεκτικά μας βομβαρδίζουν σαν μικρογραφίες B52 δεν τους μάραναν? Ξέρεις τι κουτσουλιά σκάει μύτη ειδικά στον Πειραιά γύρω απο την Φίλωνος?

Επίσης δεν αντέχω τους φοβητσιάρηδες με τα σκυλιά που αρχίζουν πανικόβλητοι να τρέχουν και να φονάζουν/στριγκλίζουν.... 99.9999999% αν περάσεις δίπλα απο ενα Dobermann ατάραχος και αγνοώντας το αυτό δεν θα σε κοιτάξει κάν!

Γενικά τα τελευταία χρόνια λίγο ο Ελληνας βελτιώθηκε σε θέματα κατοικιδίων. Τόσα Petshop Που εχουν ανοίξει στην Αττική τουλάχιστον δείχνουν οτι αν μην τι άλλο γίναμε λίγο περισσότερο φιλόζωοι
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Τα προαναφερθέντα στα μούτρα τους.

Κομπλεξικοί άνθρωποι που δεν αντέχουν να έχουν ένα φίλο που να τους αγαπάει τόσο, και συνεπώς θέλουν να μην έχουν ούτε οι άλλοι.

Απόγονοι που προέρχονται από τη διασταύρωση μικροβιοφοβικών μανάδων με πατεράδες που σιχαίνονται τα σκυλιά γιατί τους θυμίζουν τον παπού τους που ήτανε βοσκός, πράγμα που είναι ντροπή.

Ουφ!
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Τα προαναφερθέντα στα μούτρα τους.

Κομπλεξικοί άνθρωποι που δεν αντέχουν να έχουν ένα φίλο που να τους αγαπάει τόσο, και συνεπώς θέλουν να μην έχουν ούτε οι άλλοι.

Απόγονοι που προέρχονται από τη διασταύρωση μικροβιοφοβικών μανάδων με πατεράδες που σιχαίνονται τα σκυλιά γιατί τους θυμίζουν τον παπού τους που ήτανε βοσκός, πράγμα που είναι ντροπή.

Ουφ!
+11111 Μαράκι ετσι είναι μερικοί το βλέπουν going back to their roots
 

Μηνύματα
5.087
Reaction score
14
Κομπλεξικοί άνθρωποι που δεν αντέχουν να έχουν ένα φίλο που να τους αγαπάει τόσο, και συνεπώς θέλουν να μην έχουν ούτε οι άλλοι.

Απόγονοι που προέρχονται από τη διασταύρωση μικροβιοφοβικών μανάδων με πατεράδες που σιχαίνονται τα σκυλιά γιατί τους θυμίζουν τον παπού τους που ήτανε βοσκός, πράγμα που είναι ντροπή.

:bravo:
 

Μηνύματα
20.123
Reaction score
14.496
Aπο αυτα που διαβασα σ αυτο το 8εμα...:

Ποσο ανακουφιζομαι, που δεν ειμαι φανατικη φιλο ζωος και αλβανιδα αεργος με μονοκατοικια στην Ελλαδα!:-o
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Aπο αυτα που διαβασα σ αυτο το 8εμα...:

Ποσο ανακουφιζομαι, που δεν ειμαι φανατικη φιλο ζωος και αλβανιδα αεργος με μονοκατοικια στην Ελλαδα!:-o
τότε καλά κάνεις που είσαι "εν τη Τζερμάνια"!:happy_9: :happy_9: :happy_9:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.714
Reaction score
83.428
Προτιμώ να δω με φίμωτρο κάποιους ανθρώπους....

(Xfader σκάσε! ) :happy_5: :happy_5: :happy_5:
Γιατί να σκάσω;;;
Αφού συμφωνώ μαζί σου, ασχέτως λόγου! :happy_8:

Μόνο που στον άνθρωπο πάνε περισσότερο τέτοια. :happy_9:

 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.865.440
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top