Προενισχυτής PS Audio

Μηνύματα
1.138
Reaction score
367
Πωλείται ο PS Audio PCA-2 μαζί με το εξωτερικό τροφοδοτικό της PS Audio,Analog HCPS.Πολυ καλή κατάσταση με κάποια σημαδάκια χρήσης στο τροφοδοτικό(βλέπε φώτος).Ηχητικά θα τον χαρακτήριζα ουδέτερο (δεν προσθέτει,δεν αφαιρεί).Ακούς τις πηγές.Ο ενισχυτής ακουστικών που διαθέτει οδηγεί τα πάντα από ακουστικά με περίσσεια άνεση.Το εξωτερικό τροφοδοτικό απογειώνει την απόλαυση!Υπάρχει και η συσκευασία του.
Τιμή 1300 ευρώ. IMG_0085.jpeg IMG_0086.jpeg IMG_0087.jpeg IMG_0088.jpeg
 




salder123

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
274
Reaction score
41
Φίλε πως είναι ηχητικά, είναι μουσικός η ουδέτερος , τι θα άκουγες με ευχαρίστηση τρίτο πρόγραμμα η εν λευκό, θα τον άκουγες πίνοντας ένα ποτήρι λευκό κρασί ή μια βότκα πορτοκάλι. Ευχαριστώ και περιμένω την απαντηση σου με αγωνία
 

Μηνύματα
1.138
Reaction score
367
Φίλε πως είναι ηχητικά, είναι μουσικός η ουδέτερος , τι θα άκουγες με ευχαρίστηση τρίτο πρόγραμμα η εν λευκό, θα τον άκουγες πίνοντας ένα ποτήρι λευκό κρασί ή μια βότκα πορτοκάλι. Ευχαριστώ και περιμένω την απαντηση σου με αγωνία
Ακούω τα πάντα μόνο με malt.
 



Μηνύματα
1.138
Reaction score
367
Θα είμαι σήμερα και αύριο Αθήνα.Έχω πακεταρισμένο και τον προ μαζί μου για όποιον ενδιαφέρεται να τον δει και αξιολογήσει από κοντά.
-10% δέχομαι και κρυπτονομίσματα!;)

Θα είμαι σήμερα και αύριο Αθήνα.Έχω πακεταρισμένο και τον προ μαζί μου για όποιον ενδιαφέρεται να τον δει και αξιολογήσει από κοντά.
-10% δέχομαι και κρυπτονομίσματα!;)
Το σετάκι προ-τροφοδοτικό θα βρίσκεται Αθήνα προς ακρόαση για όποιον ενδιαφερόμενο.
Ας ενώσει κάποιος αδμιν. τα μηνύματα για να μην θεωρηθεί up. Ευχαριστώ!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.588
Μηνύματα
2.866.625
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top