Πωλείται Denon dvd 3910 silver, Universal player audio (dvd, cd sacd).

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Το ανωτέρω βρίσκεται σε πολύ καλή κατάσταση και πωλείται στη τιμή των 250 ευρώ. Εάν συνδυαστεί με τον ενισχυτή denon avr 4306 και το home cinema (5-1) της Καναδέζικης εταιρείας mirage που έχω στις κατηγορίες ενισχυτή και ηχείων, ως πακέτο, θα δοθούν όλα μαζί στην τιμή χάρισμα των 1.100 ευρώ !!!!!!!! Μια ματιά στις αγγελίες που έχω αναρτήσει στις κατηγορίες πώλησης των ανωτέρω θα σας πείσει για του λόγου το αληθές. Ευχαριστώ πολύ το AVSITE για τις δημοσιεύσεις των αγγελιών μου.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Το DVD 3910 της DENON, είναι σε πάρα πολύ κατασταση και πωλείται στη τιμή των 225 ευρώ !!!!! Εάν δε συνδυαστεί με τον ενισχυτή της DENON AVR 4306, επτακάναλος 130 watts και το home cinema (5-1) πλήρες, της Καναδέζικης εταιρείας MIRAGE που έχω στις κατηγορίες ενισχυτή και ηχείων, ως πακέτο, θα δοθούν όλα μαζί στην τιμή χάρισμα των 990 ευρώ!!!!! Προσοχή όλα μαζί, δηλαδή ενισχυτής, dvd-cd sacd, δύο ηχεία στήλες, δύο ηχεία περιφερειακά με τις βάσεις τους, κεντρικό ηχείο και σαμπγούφερ 10’’ιντσο 200 watts (όλα μεταλλικά, άριστης ποιότητας και κατάστασης) made in Canada, μαζύ με όλα τα περιφερειακά καλώδια των ηχείων της αγγλικής HORD!!!!! Πραγματική μεγάλη ευκαιρία για κάποιον που θέλει να στήσει ένα home cinema υψηλων απαιτήσεων, εξ’ αρχής, πλήρες, με λιγότερο από ένα χιλιάρικο !!!!!!!! Ευχαριστώ το AVSITE για άλλη μια φορά για τη δημοσίευση της αγγελίας μου.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Το dvd -cd sacd της denon 3910, εάν πωληθεί μεμονομένα, στα 200 ευρώ!!!!
Εάν πωληθεί ως πακέτο με το home cinema 5-1 της Καναδέζικης εταιρείας Mirage, που έχω προς πωληση στην κατηγορία ηχείων, θα δοθεί ως δώρο, μαζί με τα ηχεία (4) συν το sub, συν όλα τα καλώδια διασύνδεσης ηχείων και sub, στην εκπληκτική τιμή των 750 ευρώ συζητήσιμη... Κατάσταση άριστη. Τηλέφωνο επικοινωνίας : 6974938787. Ευχαριστώ πολύ το avsite για τη δημοσίευση των αγγελιών μου.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Καλησπέρα σε όλους.
Ξεχασμένη αγγελία το dvd-cd sacd της denon το 3910, υπερκατασκευή, προχθές παρελήφθη από γενικό service από τον κ. Κώστα Τροβά, εξειδικευμένο τεχνικό βορείων προαστίων. Γενικώς καθαρισμός, αλλαγή ιμάντα και ύστερα από έλεγχο που πραγματοποιήθηκε , βρέθηκε άριστο λειτουργικά. Η αισθητική του εικόνα άψογη, πρόκειται για ένα από τα καλύτερα dvd που κατασκεύασε η denon.
Είμαι πρώτος ιδιοκτήτης και υπάρχουν τα σχετικά μάνιουαλ και το άριστο control του.
Η τιμή του μετά το γενικό service είναι 250 ευρώ!!! Πωλείται, λόγω διάλυσης συστήματος.
Περιοχή Μελίσσια. Έλεγχος και δοκιμή στο σπίτι μου, για σοβαρά ενδιαφερόμενους, κατόπιν ραντεβού.
Τηλέφωνο επικοινωνίας : 6974938787.
Παραθέτω σχετικές φωτό της συσκευής.
 

Attachments







Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.312
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top