Πωλείται Streamer/DAC Bluesound Node (model 2021)

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
24
Reaction score
9
Πωλείται ο Network Music Streamer Bluesound Node (το νέο μοντέλο 2021) σε λευκό χρώμα.

Είναι σε άριστη κατάσταση , σαν καινούριο, λειτούργησε μόνο για 4 μήνες σε χώρο μη καπνιστών και είναι φυσικά εντός εγγύησης (αγορά 08/2021 - έχει 2 χρόνια εγγύηση). Δίνεται στην αρχική του συσκευασία με όλα τα παρελκόμενα (τα καλώδια πριν της τροφοδοσίας δεν ανοίχθηκαν καν) όπως φαίνεται στις φωτογραφίες.

Το προιόν δεν θέλει πολλές συστάσεις, είναι streamer με ενσωματωμένο DAC (το οποίο μπορεί να γίνει ByPass σε περίπτωση ύπαρξης εξωτερικού DAC) , και είναι ισως το καλύτερο στα χρήματα αυτά ( 599 ευρώ).

Πωλείται λόγω αναβάθμισης του ενισχυτή σε νέο με streaming δυνατότητες.
Τιμή πώλησης 490 ευρώ, όχι παζάρια και ανταλλαγές παρακαλώ.

IMG_20211225_104505.jpg IMG_20211225_104530.jpg IMG_20211225_104702.jpg IMG_20211225_104855.jpg
 

Μηνύματα
1.063
Reaction score
737
Καλησπέρα και χρόνια πολλά !

Μήπως γνωρίζετε αν το Qobuz μπορεί να παίξει μέσω του οικείου Qobuz app, ή μόνον μέσω του BlueOs app ?

Στην δεύτερη περίπτωση, τουλάχιστον με τους άλλους στρίμερς που έχω δοκιμάσει, πολλά ωραία features και η λειτουργικότητα του Qobuz app χάνονται και απλά έχεις έναν βασικό πλέυερ ...
 

Μηνύματα
24
Reaction score
9
Καλησπέρα και χρόνια πολλά !

Μήπως γνωρίζετε αν το Qobuz μπορεί να παίξει μέσω του οικείου Qobuz app, ή μόνον μέσω του BlueOs app ?

Στην δεύτερη περίπτωση, τουλάχιστον με τους άλλους στρίμερς που έχω δοκιμάσει, πολλά ωραία features και η λειτουργικότητα του Qobuz app χάνονται και απλά έχεις έναν βασικό πλέυερ ...
Καλησπέρα κ χρόνια πολλά!
Φίλε μου δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ Qobuz, οπότε δεν γνωρίζω να σου πω .

Το googlara κ βρήκα ενα παλιότερο post που έγραφε ότι δεν υποστηρίζει την native , αλλά το ίδιο έγραφε κ για το tidal , και πλεον έχει tidal connect, οπότε προφανώς προσθέτουν νέα features.

Τώρα τι μπορεί να χάνει σε σχέση με την native εφαρμογή Qobuz δεν ξέρω, αλλά η υλοποίηση του tidal στο BluOS ήταν πλήρης γενικά.
Μάλιστα πολλές φορές το προτιμούσα γιατί σου έδινε την δυνατότητα αλλαγής της έντασης της μέσα από τη εφαρμογή, που το Tidal connect δεν υποστηρίζει.
 



Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.095
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top