Πωλείται Zingali Overture 2s.

Status
Not open for further replies.

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Τα ηχεία βρίσκονται σε δεύτερο σύστημα και είναι σε πολύ καλή κατάσταση. Οι φωτογραφίες που θα αναρτηθούν αργότερα, μαρτυρούν την πραγματική τους εικόνα. Είναι ηχείο κόρνας και αρκετά ευαίσθητο (93 db) και ταιριάζει (θα αποδώσει),
περισσότερο με λαμπάτο σύστημα ή με ένα καλό τρανζιστοράτο ενισχυτή 50-100 watt. Η αγορά τους το 2010 στοίχισε 5.000 ευρώ! Τα ηχεία θα δοθούν με τις μαμά βάσεις τους και στη κυριολεξία εντυπωσιάζουν σε ήχο και φυσική ομορφιά...ειδικά για σαλόνι! Δεν υπάρχουν οι συσκευασίες τους, αλλά μπορούν να μεταφερθούν με ασφάλεια, μιας και διασπάται η βάση από το ηχείο. Πωλούνται προς 2.000 ευρώ το ζευγάρι, με τις βάσεις, τις μεταλλικές ακίδες & πατάκια τους. Λόγω συχνών μετακινήσεων, η επικοινωνία παρακαλώ να γίνει μόνο μέσω κινητού τηλεφώνου: 6974938787. Ευχαριστώ πολύ για άλλη μια φορά το AVSITE για την ανάρτηση της αγγελίας μου. Καλημέρα σας.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Τα ηχεία βρίσκονται σε δεύτερο σύστημα και είναι σε πολύ καλή κατάσταση. Οι φωτογραφίες που θα αναρτηθούν αργότερα, μαρτυρούν την πραγματική τους εικόνα. Είναι ηχείο κόρνας και αρκετά ευαίσθητο (93 db) και ταιριάζει (θα αποδώσει),
περισσότερο με λαμπάτο σύστημα ή με ένα καλό τρανζιστοράτο ενισχυτή 50-100 watt. Η αγορά τους το 2010 στοίχισε 5.000 ευρώ! Τα ηχεία θα δοθούν με τις μαμά βάσεις τους και στη κυριολεξία εντυπωσιάζουν σε ήχο και φυσική ομορφιά...ειδικά για σαλόνι! Δεν υπάρχουν οι συσκευασίες τους, αλλά μπορούν να μεταφερθούν με ασφάλεια, μιας και διασπάται η βάση από το ηχείο. Πωλούνται προς 2.000 ευρώ το ζευγάρι, με τις βάσεις, τις μεταλλικές ακίδες & πατάκια τους. Λόγω συχνών μετακινήσεων, η επικοινωνία παρακαλώ να γίνει μόνο μέσω κινητού τηλεφώνου: 6974938787. Ευχαριστώ πολύ για άλλη μια φορά το AVSITE για την ανάρτηση της αγγελίας μου. Καλημέρα σας.
 

Attachments

  • 87,8 KB Προβολές: 0
  • 109,2 KB Προβολές: 0
  • 79,4 KB Προβολές: 0
  • 79 KB Προβολές: 0
  • 95,9 KB Προβολές: 0


c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Ένα από τα καλύτερα ηχεία βάσης που πέρασαν από το σαλόνι μου. Πραγματικά εντυπωσιακό σε ήχο και εμφάνιση. Ένα ηχείο που γίνεται αποδεκτό αμέσως από όλους! Ανταλλαγή μόνο με harbeth shl5 ή ´αλλο harbeth και τέλος με spendor. Τηλ. Επικοινωνίας : 6974938787. Ευχαριστώ.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
1.620 ευρώ και τέλος. Τα ηχεία είναι σε πολύ καλή κατάσταση προσεγμένα και άριστα συντηριμένα. ´Εχω φτιάξει θήκες προστασίας από τη σκόνη και πωλούνται λόγω διάλυσης συστήματος. Τηλ. : 6974938787. Καλημέρα σας. Ευχαριστώ για άλλη μια φορά, το AVSITE για τη δημοσίευση της αγγελίας μου. Ισχύει η ανταλαγή μόνο με harbeth shl5 συν διαφορά από μεριάς μου, ή άλλο harbeth και τέλος με spendor.
 


c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Καλημέρα σε όλο το forum. Σπάνια ηχεία, τρομερή ποιότητα μονάδων και καμπίνας, με τις βάσεις τους. Έπιπλα στην ολότητα τους, που μπορούν να σταθούν σε οποιοδήποτε σαλόνι χωρίς να δημιουργούν πρόβλημα αισθητικής και χώρου, μιας και μπορουν να τοποθετηθούν κοντα σε πίσω τοίχους (εκτόνωση μπροστά), σε αντίθεση προσθέτουν σε ομορφιά και Ιταλική φινέτσα. Εύκολο στην οδήγηση τους 93 db ευαισθησία 6 ΩM. Ιδανικό για λάμπες με πηγή πικάπ και ποιοτηκά συνοδά μηχανήματα. Είναι πρώτο χέρι πολύ προσεγμένα και η τιμή τους 1.520 ευρώ είναι πραγματική ευκαιρία! Καλή εβδομάδα σε όλους σας και ένα μεγάλο ευχαριστώ στους διαχειριστές του site, για τη δημοσίευση της αγγελίας μου. Ευχαριστώ πολύ! Υστερόγραφο: Οι φωτό είναι δικές μου με κακή ποιότητα κάμερας.
 


c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Υπάρχουν ακόμη ! ! ! Κάποιος σοβαρά ενδιαφερόμενος, μπορεί να τα ακούσει στο σύστημά μου. Η τιμή τους είναι ελαφρά συζητήσιμη. Ευχαριστώ, καλή σας ημέρα.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Καλημέρα σας και καλό μήνα σε όλο το forum. Τα ηχεία υπάρχουν στη τιμή των 1.450 ευρώ. Τηλ. Επικοινωνίας : 6974938787, ευχαριστώ.
 




c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Τα ηχεία είναι καλοπερασμένα και τα δίνω λόγω διαλυσης συστήματος. Είναι άριστα και τα δίνω στα 1.400 ευρώ, τιμή συζητήσιμη... Έλεγχος και ακρόαση στην οικία μου κατόπιν ραντεβού. Τηλ. Επικοινωνίας : 6974938787. Ευχαριστώ και καλή σας μέρα.
 

Attachments


c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
UP ! Στα 1.300 ευρώ !!! Φυσικά ισχύουν τα ανωτέρω, έλεγχος και ακρόαση στην οικία μου, κατόπιν ραντεβού. Τηλέφωνο επικοινωνίας στό : 6974938787, ευχαριστώ.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Τα ηχεία είναι άριστα καθόλα. Τελική τιμή στα 1.200 ευρώ και τέλος. - Ευχαριστώ πολύ.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Στα 1.200 ευρώ, συζητήσιμη.... μέχρι τέλους του χρόνου!!!!
Διαφορετικά από το νέο έτος θα ταξιδέψουν στην πατρίδα καταγωγής τους..... Δεν γίνονται ανταλλαγές και το τηλέφωνο επικοινωνίας είναι : 6974938787. Ακρόαση δεκτή, κατόπιν ραντεβού. Ευχαριστώ πολύ το avsite για άλλη μια φορά, για τη δημοσίευση των αγγελιών μου.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Έφυγαν, καλοάκουστα Στέλιο !!! Ευχαριστώ για άλλη μια φορά το AVSITE για τις δημοσιεύσεις των αγγελιών μου. Καλά Χριστούγεννα, σε όλο το forum !!!
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.315
Μηνύματα
2.858.244
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top