Πωλειται η Zotac Geforce GTX 970 4GB καρτα γραφικων

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
224
Reaction score
210
Πωλειται η Zotac Geforce GTX 970 4GB καρτα γραφικων υπολογιστη της Nvidia .

την εχω 4 χρονια κ τη δηνω απλα επειδη εχω παρει αλλη προσφατα.

Δεν παιζω παιχνιδια εκτος κανενα pro αν κ λιγο καιρο πριν κατι doom κ dying light τα επαιζε αψογα στα 1080.

Ειναι μια χαρα για χρηση απο hdmi κ displayport, ολα φυσιολογικα, εκανα επεξεργασια βιντεο 4k και φωτογραφιες.

αλλα δε θα ελεγα το ιδιο κ για την dvi εξοδο μιας που βγαζει μια πρασσινη αποχρωση πανω στην εικονα, δειχνει δηλαδη τα παντα αλλα με μια πρασινη στρωση απο πανω.

Αυτο εγινε μετα απο μια βλαβη που ειχα στη μητρικη παλιοτερα.

Αλλα ποιος χρησημοποιει την dvi εξοδο? ?

Φυσικα δεν επιρεαζει την αποδοση της σε τιποτα, ειναι θεματακι καθαρα της εξοδου που το ειχα κ γω για 3 χρονια περιπου ετσι χωρις να με απασχολει μιας που μονο απο hdmi κ displayport ειχα τις οθονες / τηλεορασεις μου μεχρι κ πριν λιγες μερες που πηρα αλλη καρτα..

120 ευρω

(μη σας επιρεαζει η dvi εξοδο, ετσι την ειχα κ γω για 3 χρονια περιπου κανοντας χρηση επεξεργασιας 4k βιντεο κ φωτογραφιων με συνδεση απο hdmi τηλεοραση κ pisplayport στην οθονη υπολογιστη που ειναι ολα τελεια.
Oποιος ενδιαφερεται μπορω να του δειξω κ το καναλι μου στο youtube για το τι επεξεργασια βιντεο κ φωτογραφιες εκανα τοσο καιρο κ θα καταλαβει οτι δεν εχει προβλημα αλλα κ το τι δυνατοτηες εχει αν κ σχετικα παλια καρτα.)
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Επιτρέπεται κατ' εξαίρεση, κανονικά θα έπρεπε να περιμένεις έναν μήνα. ;)
 


Status
Not open for further replies.

Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.304
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top