Πωλειται το Realme 7 pro με 8 ram και 128 μνημη

Status
Not open for further replies.

paulk

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
118
Reaction score
10
Πωλειται της πεννας αψογο χωρις γρατζουνια (δειτε τις φωτογραφιες) το realme 7 pro με 8 ram και 128 μνημη αγορασμενο 30/10/2020 δηλαδη 2 μηνων συσκευη με αποδειξη απο κοτσοβολο με 3 χρονια εγγυηση στο χρωμα που βλεπετε σε αψογη κατασταση φοραει ηδη επανω ζελατινα στην οθονη με το κουτι και τα παρελκομενα του αχρησιμοποιητα την θηκη σιλικονης που ειχε μεσα στο κουτι αφορετη,,,,ακομα μια μαυρη θηκη αυτή που βλεπετε στην φωτο σε αψογη κατασταση (αξιας 10 ευρω) και περιμενω ακομα να μου ερθουν μια θηκη βιβλιο book μαυρη και ενα τζαμακι προστασιας (αξιας 20 ευρω).....Οποτε δεν χρειαζεστε εξτρα αξεσουαρ...Ολα μαζι στην Τιμη 270 ευρω……Στελνω παντου με ελτα ταχυδρομειο με αριθμο αποστολης τα μεταφορικα δικα σας..(Με ελτα ταχυδρομειο δεν υπαρχει θεμα καθυστερησης εγω εχω παραλαβει κανονικα πακετα τις τελευταιες μερες,,το μεγαλο προβλημα ειναι οι κουριερ)...Τηλεφωνο εποικεινωνιας 6994735470
 

Attachments


paulk

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
118
Reaction score
10
ακυρη δεν πωλειται παρακαλω να την κλειδωσετε.

παρακαλω να γινει up με αλλαγη τιμης στα 250 ευρω,,με εγγυηση απο κοτσοβολο και οχι απο σκρουτζομαγαζα με 1 χρονο που δινουν....
 

paulk

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
118
Reaction score
10
παρακαλω να γινει up με αλλαγη τιμης στα 230 ευρω,,με εγγυηση απο κοτσοβολο με 3 χρονια και οχι απο σκρουτζομαγαζα με 1 χρονο που δινουν....
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.865.034
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top