Πως κανω γνησια τα windows?

Status
Not open for further replies.

papavmax

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.081
Reaction score
1.601
Καλησπερα παλικακαρια ερωτησουλα πως κανω γνησια τα windows 7?
Το pc μου εβγαλε μην οτι δεν ειναι γνησια τα windows και θελουν επικυρωση
δεν εχω τα κλειδια κωδικους μιας και εγινε φορματ πριν κανα χρονο και εγατασταθηκαν σπασμενα.

Ειδα αρκετα βιντεο στο youtube αλλο ολοι προτεινουν αυτο το προγραμμα που πλεον δεν υπαρχει (...) καποιος αλλος τροπος?
 
Last edited by a moderator:


Μηνύματα
29.258
Reaction score
23.301
Καλησπερα παλικακαρια ερωτησουλα πως κανω γνησια τα windows 7?
Το pc μου εβγαλε μην οτι δεν ειναι γνησια τα windows και θελουν επικυρωση
δεν εχω τα κλειδια κωδικους μιας και εγινε φορματ πριν κανα χρονο και εγατασταθηκαν σπασμενα.

Ειδα αρκετα βιντεο στο youtube αλλο ολοι προτεινουν αυτο το προγραμμα που πλεον δεν υπαρχει http://www.mediafire.com/download/2fg... καποιος αλλος τροπος?
ΤΙ 7ΑΡΙΑ ΕΧΕΙΣ?
 




Μηνύματα
208
Reaction score
166
ναι αλλά η δική μου μέθοδος που διαγράφηκε δεν ήταν πειρατική
είναι μια εντολή των windows σε command prompt και ίσως η απεγκατάσταση ενός update

με αυτή τη λογική θα έπρεπε να διαγραφεί όλο το post αφού αφορά σπασμένα windows
 


Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
ναι αλλά η δική μου μέθοδος που διαγράφηκε δεν ήταν πειρατική
είναι μια εντολή των windows σε command prompt και ίσως η απεγκατάσταση ενός update

με αυτή τη λογική θα έπρεπε να διαγραφεί όλο το post αφού αφορά σπασμένα windows
Μην ξεχνάς όμως ότι η εντολή αυτή στο Command Prompt αφορά την καταχώριση εντολής στην Registry η οποία γίνεται για να μήν προσπαθούν τα windows να εκτελούν τον έλεγχο του WPA (Windows Product Activation).
Κ το Update που απεγκαθιστάς είναι σχετικό με το Windows Autentication.
Στην ουσία καταργεί το tool που αφορά το windows genuine authentication.
Ουσιαστικά το ίδιο πράγμα κάνουν.
Φυσικά κ εγώ παρασύρθηκα κ απάντησα κ είναι λάθος, ανεξάρτητα από το τι μπορεί να κάνει ο καθείς εξ' υμών ιδιωτικά, δημοσίως δεν επιτρέπεται να παραπέμπει ή να βοηθά στην καταπάτηση πνευματικών δικαιωμάτων!:)
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.631
Μηνύματα
2.868.542
Members
37.942
Νεότερο μέλος
mdim051
Top