ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ για ΑΚΡΟΑΣΗ

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
1.494
Reaction score
0
Νίκο, αν τελικά υπάρξει ακύρωση ή καμμια extra στριμωγμένη θέση θα ενδιαφερόμουν και εγώ να παρευρεθω.
Αν μέχρι προηγούμενη μέρα της ακρόασης έχεις νέα, ενημέρωσέ με.

Ευχαριστώ
 


ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Παιδια ειναι απιστευτο αυτο που συμβαινει.
Μονο σημερα εχω δεχτει αρκετες κλησεις για "ρουσφετολογικη" θεση στην ακροαση της 18ης σε σημειο που να νοιωθω αμηχανια.
Νομιζω πως ο Νικος τα ειπε ολα.
Το κακο ειναι πως ο χωρος δεν προσφερεται για πολλα ατομα αλλα θα κανουμε οτι μπορουμε.
Και η υποσχεση μας απεναντι σας ειναι πως το AVSite δεν σταματαει ποτε!
Θα εχετε και αλλες ευκαιριες ,πολλες ευκαιριες , ετσι δεν υπαρχει κανεις λογος να χαλατε την διαθεση σας.
Ηδη καποιο πουλακι κατι μου ψιθυρισε πως την επομενη εβδομαδα αμεσως μετα την ακροαση της 18ης ετοιμαζεται.... :oops: πολλα ειπα!

Παρακαλω σας πολυ , παρακολουθειτε τις ανακοινωσεις και εαν σαν ενδιαφερει κατι πολυ, δηλωστε αμεσως συμμετοχη.Ειναι ο μονος σιγουρος τροπος.

Οποτε, Νικο και Γιωργο, υποθετω πως καλο ειναι να μην τους πουμε για αυτα που τους ετοιμαζουμε την ημερα της παρουσιασης γιατι τοτε δεν θα μας χωραει ουτε το...Τριανον :wink:
 

Μηνύματα
4.496
Reaction score
2
Μείνετε μαζί μας,και κανένας δεν θα μείνει παραπονεμένος.

Οπως έγραψε ο Αντρέας και που είναι σύμφωνος και ο Νίκος,θα υπάρξει και δεύτερη και τρίτη και πολλές ακόμη διαφορετικές συγκεντρώσεις,αρκεί να υπάρχει διάθεση και απο εσάς,γιατί εμείς απο όρεξη,άλλο τίποτα. :)
 


Μηνύματα
4.927
Reaction score
49
Tην πάτησα, όπως και στα δώρα του AVsite!!! :( :(
Αν ακυρώσει κάποιος let me know pleaseeeee....................... :( :( :(
ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ!!!

Το 3ήμερο πρέπει να πάω οικογενειακώς στην Πάρο διότι ο μικρός Χαράλαμπος πρέπει να παίξει με την μικρή Μελίνα!!!

Αρα να η πρώτη ακύρωση!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Κρίμα Γιώργο. Βέβαια όχι και τόσο κρίμα γιατίθα περάσεις πολύ καλά κοντά στην οικογένειά σου. Στο επόμενο test πιστεύω ότι θα τα ΄πούμε.


- Να πω ότι δεν υπάρχουν σειρές προτεραιότητας

Όποιος προλάβει γράφει για την θέση που προέκυψε...
 




Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Επειδή με έπιασε η όρεξη...

Όλοι οι παρευρισκόμενοι στην ακρόαση, θα πάρουν ένα αναμνηστικό CD με δικές μου επιλογές από περίεργες ηχογραφήσεις και ωραίες μουσικούλες, για να μπορούν εύκολα και μόνοι τους πλέον, να χαλάσουν τα μηχανήματά τους όταν πάνε σπίτι. :lol:

Εξαίρεση θα αποτελέσει ο Γιώργος (sampalis) που λόγω υποχρεώσεων, ενώ ήταν πολύ ενθουσιασμένος με την ακρόαση, δεν θα παρευρεθεί. Το CD σου Γιώργο θα σε περιμένει στην ΗΧΟΕΚΦΡΑΣΗ.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
ΤΣΑΡΟΥΧΙΤΟ (κατα τον Χιροχιτο και το Μοχιτο) το παρτυ θα γινει 25/6 οποτε ετοιμασε μου cd.
 


Μηνύματα
4.496
Reaction score
2
Μήν μας κακομαθαίνετε κ.πρέσβη :)

Γιώργο Samb.να περάσεις καλά,που θα περάσεις ούτως ή άλλως,και δεν χανόμαστε.
Συγκεντρώσεις θα κάνουμε και μπόλικες μάλιστα. :D
 

Μηνύματα
4.927
Reaction score
49
Ευχαριστώ για το CD. Και φυσικά θα περάσω έτσι κι αλλοιώς.

Πάντως κάντε κι ένα τέστ διπλοκαλωδίωσης ή και διπλοενίσχυσης (αν είναι δυνατόν), για να απαντηθούν κάπιοα ερωτήματα που τελευταία συζητιώνται στο forum μας!!!
 



Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.556
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top