Στο στέκι του Ερρίκου


Μηνύματα
234
Reaction score
133
Τέτοια χρησιμότητα ανταποκρίνεται και σε άλλες...δραστηριότητες στην καθημερινότητά μας. :biggrin:
Τους εκτιμούμε δε με την...απουσία τους.

Η υλοποίηση του Petermeni πάντως θυμίζει το συνδυασμό Lyra/Basus από τη Thrax Audio...
Αυτή η εταιρεία είναι επίσης ανακατεμένη με...Yatrus.
Όσον αφορά τα ηχεία, το έχουμε συζητήσει και μάλλον εκεί το πάμε. Τώρα για το άλλο, ημέρα ανάπαυσης και απουσίας για όλους σήμερα. Κι εσείς παντρεμένος να υποθέσω ;)
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Όσον αφορά τα ηχεία, το έχουμε συζητήσει και μάλλον εκεί το πάμε. Τώρα για το άλλο, ημέρα ανάπαυσης και απουσίας για όλους σήμερα. Κι εσείς παντρεμένος να υποθέσω ;)
Σίγουρο είναι ότι είμαι αρκετά έξυπνος για να...παντρευόμουν.Πόσο έξυπνος είμαι για τα υπόλοιπα δεν είναι τόσο... σίγουρο.

H γραμμικότητα απόκρισης που διακρίνει πάντως τα ATC έστω και απουσία χορταστικής ενέργειας σε μιάμιση τουλάχιστον οκτάβα εξασφαλίζει υψηλότατη ακρίβεια στην τρίτη οκτάβα,εκεί όπου εδρεύει η αίσθηση του slam,επιτρέποντας κιόλας άνετη σύζευξη με sub για τις δύο πρώτες.
 

Μηνύματα
234
Reaction score
133
Σίγουρο είναι ότι είμαι αρκετά έξυπνος για να...παντρευόμουν.Πόσο έξυπνος είμαι για τα υπόλοιπα δεν είναι τόσο... σίγουρο.
Να ρωτησω την γυναικα μου...
H γραμμικότητα απόκρισης που διακρίνει πάντως τα ATC έστω και απουσία χορταστικής ενέργειας σε μιάμιση τουλάχιστον οκτάβα εξασφαλίζει υψηλότατη ακρίβεια στην τρίτη οκτάβα,εκεί όπου εδρεύει η αίσθηση του slam,επιτρέποντας κιόλας άνετη σύζευξη με sub για τις δύο πρώτες.
Για τα ηχεία τώρα αυτό που εννοούσα είναι ότι το σκέφτομαι να ταΐσω την κάτω κούτα ( J ) με ξεχωριστό ενισχυτή με όλα τα μοντέρνα καλούδια.

Υγρ Περιμένω άνθρωπο να μετρήσει το χώρο και να με ορμηνέψει για να κάνω μια αρχή με ... θεραπείες.
 




Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Πολύ ησυχία έχει πέσει στο νήμα.
Μήπως να μιλούσαμε για τα καλώδια;
:focus:
Έχεις συγκεκριμένες κινήσεις προγραμματισμένες. Έκανες κάτι, έστω διερευνητικά;
 





Μηνύματα
234
Reaction score
133
Έχεις συγκεκριμένες κινήσεις προγραμματισμένες. Έκανες κάτι, έστω διερευνητικά;
πηρα μια γνωμη και οργανωνω και δευτερη. ο πρωτος μου εδωσε καποιες οδηγιες για ορισμενες κατασκευες οποτε μολις τις κανω θα ερθει παλι. Θα κανουμε δουλιτσα πιστευω.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
πηρα μια γνωμη και οργανωνω και δευτερη. ο πρωτος μου εδωσε καποιες οδηγιες για ορισμενες κατασκευες οποτε μολις τις κανω θα ερθει παλι. Θα κανουμε δουλιτσα πιστευω.
Τελικά δεν αποφεύγεται ο ρόλος του ΄΄κακού΄΄ σε αυτήν την υπόθεση...Υπάρχουν διαθέσιμα μετρητικά δεδομένα για να πιστοποιηθούν καταρχάς οι προβληματικοί τομείς και ακολούθως ο βαθμός διόρθωσής τους μετά τις όποιες επεμβάσεις ;
 

Μηνύματα
234
Reaction score
133
Τελικά δεν αποφεύγεται ο ρόλος του ΄΄κακού΄΄ σε αυτήν την υπόθεση...Υπάρχουν διαθέσιμα μετρητικά δεδομένα για να πιστοποιηθούν καταρχάς οι προβληματικοί τομείς και ακολούθως ο βαθμός διόρθωσής τους μετά τις όποιες επεμβάσεις ;
Δεν εισαι κακος, καλος εισαι και ολοι σε αγαπανε...
Θα τις ανεβασω!
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.056
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top