Συγκέντρωση - μπυροκατάνυξη στην Θεσσαλονίκη...

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
αλλη μια κορυφαια συναντηση ελαβε τελος...(για μενα, οι υπολοιποι ακομα θα πινουν λογικα...)
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Re: Απάντηση: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

αμα αρχισουν οι φωτο να ανεβαινουν θα τρεχουμε να κρυφτουμε...
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Re: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

Να ευχαριστησουμε για μια ακομη φορα τον Κωστα ΕΑΡ και το Νικο βεβαια για την τελεια διοργανωση .
Χαρηκα παρα πολυ που ειδα ολα τα παιδια μαζεμενα κ ειπαμε τα χαζα μας...

Περασαμε υπεροχα.

Απο αυριο θ ανεβασω φωτο σιγα σιγα..
 

Μηνύματα
1.998
Reaction score
140
Re: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

μόλις μπήκα σπιτ έχοντας διανύσει περί τα 50 μίλια ( 80χλμ δλδ )
εγώ τους άφησα να ετοιμάζονται να ταΐσουν τα πιράνχας κάτι σουβλάκια που μείνανε

o vlassis-s έχει ένα video που θα καταρρεύσει το youtube
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Απάντηση: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

Ξεκινηστε νεο θεμα με φωτο και εντυπωσεις βρε σεις...οταν ξυπνησετε:116:
 

Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Απάντηση: Re: Απάντηση: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε

πολύ κρεατικο περισεψε, λογω ...σαρακοστης!

Ο Μελιδης το πηρε προσωπικα κι εγκατελειψε το πεδιο μαχης πριν τις μια η ωρα.

Καποιος νηστησιμος χαλβας εξαφανηστηκε σε χρονο ντε τε!!

Ο αεικινητος kotsidis εκλεψε την παρασταση!

Η εκπληξη της βραδιας ...ChrisHat!

Ο Βασιλης Χουρμουζιαδης τελικα παρων για αλλη μια φορα!

Κωστα σ ευχαριστουμε που μας χαρισες αυτην την εξαιρετικη βραδια. Οτι και να πω για σενα ειναι λιγο!
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Απάντηση: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

Ολα ηταν πολυ σουπερ!! Ολα τα λεφτα ηταν ο Κοτσιδης!!
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Απάντηση: Re: Απάντηση: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε

Περιμενω τον Νικο να ξυπνησει να παρουμε το πρωινο μας στο Φρικη hotel!!
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.184
Reaction score
27.660
Απάντηση: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

Όλα ήταν υπέροχα. Η παρέα το κάτι άλλο.
Ο καιρός μας έκανε το χατήρι και δεν άνοιξε η μέση του όπως φοβόμασταν κάποια στιγμή.
Ο Κοτσίδης είναι "βλαμμένος" με περικεφαλαία.
Περίσσεψαν αρκετά ψητά αλλά και πολλά κρέατα, ρεζίλι γίναμε.
Από την ποικιλία γλυκών στο τέλος μερικοί έπαθαν ζάχαρο.
Κάποιοι άκουγαν από τα τελάρα του Κώστα και προσπαθούσαν να πειστούν ότι τα δικά τους ηχεία παίζουν καλύτερα.
Εγώ έφυγα πιο νωρίς στις 1:00 λόγω των υποχρεώσεων μου σαν νοσοκόμος. Δεν μπόρεσα να κάτσω κι άλλο αν και το ήθελα.
Κάποιοι ήπιαν μπύρες μέχρι πνιγμού.
Να ευχαριστήσω κι εγώ τον Κώστα για την υπέροχη φιλοξενία του, τον πλούσιο μπουφέ σαλατικών και εδεσμάτων και για την όμορφη βραδυά που μας χάρισε.
 

Μηνύματα
423
Reaction score
39
Re: Απάντηση: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

Τι να πω... Οι οικοδεσπότες αψογοι σε όλα τους, η παρέα τέλεια ο ψήστης κορυφαίος !!!
Δύο παρατηρήσεις έχω να κάνω:
1. Αυτά τα ηχεία του Κωστα πρέπει να ειναι χαλασμένα. Καποια στιγμή που ηταν σχεδον ολοι εξω τα περιεργαζομουν και διαπιστωσα πως ο ηχος φευγει και απο την πισω πλευρα... Να εχει τετοιες απώλειες απο τόσο ακριβα (όπως λένε -εγω δεν το πιστευω) ηχεια.... (ο Θεός να τα κάνει ηχεία. Σαν τελάρα ηταν που λέει και ο ψήστης...)Παπαπα !τι ναπω.. Και περιμενει μετα να ακουσει κιολας...
2. Δεν περίμενα να φερουν οι οικοδεσπότες μεχρι και τα βυνίλ-κορίτσια. Εκτός του οτι μας κόλασαν , αν δει η γυναικα μου τις φωτογραφίες θα χρειαστω τους δικηγόρους της παρέας... Εγώ της ειπα οτι παω για ηχεία. Αμα δει τις φωτό...τον ήπιαμε!
Αντε !και σε άλλα!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.108
Reaction score
124.674
Απάντηση: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

Απολογισμός κατανάλωσης μπύρας: μόλις 100 μισόλιτρα. αίσχος!

Εκτός από αυτό το άθλιο "σκορ", ΟΛΑ τα υπόλοιπα ήταν απολύτως κορυφαία, η παρέα τρελή, ο κοτσίδης μας ανπιστέφταμπλ, τέλειος (είσαι θεός ρε, πάει και τέλειωσε!) και οι εκπλήξεις της βραδιάς άφθονες, καθώς αιφνιδίως ενεφανίσθη δολοφόνος (Dolfon) και λιπίνσκοχρήστος (Chrishat) και τα παιδιά από το σουφλί μας βγήκαν ακόμα πιο παλαβοί από μας (με τα μεγάλα ενεργά άνταμ και με αντιλόπη από πίσω, αλλά και με απίστευτα λουκάνικα), και και και και και .... σας λέω τέλεια!!!!!!!!!

Ο κόγιας μάζεψε το βινύλιο του κλάους νόμι, το οποίο χρησιμοποιήθηκε ως δίσκος σερβιρίσματος μπύρας, και αναμένεται μεγάλων διαστάσεων συγκριτικό με το αντίστοιχο CD...

οι διαθέσιμες καρέκλες παρέμεναν άδειες, ο κόσμος ήταν στο όρθιο με καλπάζουσες συζητήσεις εφ'όλης της ύλης, και επιδέξια χέρια φωτογράφων (πρώτος ο απίστευτος κοτσίδης με το τρελό του εργαλείο, μετά όλοι οι υπόλοιποι - Τάσος Αμπεσαλόμης, Πέτρος Νταλίπης, Άλεξ Τρυφωνίδης, Βλάσης, κι εγώ όσο προλάβαινα δηλαδή) αποθανάτισαν στιγμές απείρου κάλλους, κι είδα και βίντεο που θα ...σοκάρει! Περιμένω φουλ ανέβασμα φωτογραφιών το συντομότερο δυνατό!

Μπράβο και στον Μιχάλη μας για το εξαιρετικό ψήσιμο των κρεατικών, αλλά και για τις δύο εκδόσεις του μείγματος μπαχαρικών που τα συνοδεύσαμε!

Μπράβο και στο Βασίλη, για τις εξαιρετικές σαλάτες που μας ετοίμασε!

Ένα μεγάλο "ευχαριστώ" σε όλους για την παρουσία σας και για τις εξαιρετικές στιγμές που περάσαμε μαζί, ελπίζω να το ευχαριστηθήκατε όσο κι εγώ, κι εύχομαι να επαναληφθεί το συντομότερο δυνατό!

Να είστε καλά βρε παιδιά!
 

Μηνύματα
1.998
Reaction score
140
Re: Απάντηση: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

ελπίζω να το ευχαριστηθήκατε όσο κι εγώ, κι εύχομαι να επαναληφθεί το συντομότερο δυνατό!
δευτέρα βράδυ είναι καλά? :116::116::116:
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.051
Reaction score
20.464
Απάντηση: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

Μπράβο και στον Μιχάλη μας για το εξαιρετικό ψήσιμο των κρεατικών, αλλά και για τις δύο εκδόσεις του μείγματος μπαχαρικών που τα συνοδεύσαμε!
Μελίδης, η μάνα του λόχου. Ολέ!
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Re: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

Ετοιμαζω λοιπον σιγα σιγα ν ανεβαινουν οι φωτο μου
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Re: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

τωρα μην περιμενετε κ μεγαλεια με τοσες μπυρες που κατεβηκαν, ετσι....
 

Μηνύματα
1.299
Reaction score
313
Απάντηση: Re: Απάντηση: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε

Ευχαριστούμε για τη φιλοξενία, Κώστα!

Όλα ήταν άψογα - με προεξέχοντα τις τεράστιες "οικοδεσποτικές" ετοιμασίες, τον κόπο του Μιχάλη, την μούρλα του Γιάννη και την έλλειψη μπύρας.

Τα "πηγαδάκια" ξέφυγαν από το περιορισμένο πλαίσιο των "βλαμμένων" συζητήσεων: εκτός από "ματζούνια", "καντηλάκια", "καΒλώδια" και "διαβασμένες" ακίδες, ασχολήθηκαν με νηστίσιμα ηχητικά εφέ και επιφωνήματα όπως: "γκλου-γκλου-γκλου...αααα!", "νιαμ-νιαμ-νιαμ...!", "σλουρπ-σλουρπ!", "αγκρρρ...μαμ-μαμ!", "Ωωωωωωχχχ...!" κλπ. Οι χροιές, δε, ήταν...βαριές και ασήκωτες!

Τους χαιρετισμούς μου, σε όλους!
 

Μηνύματα
282
Reaction score
19
Απάντηση: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

ακούω για κρέατα καλοψημένα , λουκάνικα ,κλπ. Εγώ κάτι στεγνά παγωμένα σουβλάκια είδα μόνο. Βεβαία ήμουν και ο τελευταίος που έφτασε στον τόπο του εγκλήματος γι αυτό και σας συγχωρώ. Μπραβο Κωστή , Νίκο , Μιχάλη και όλους όσους του δώσανε να καταλάβει . Πάντα τέτοια και χειρότερα.
 

Μηνύματα
1.998
Reaction score
140
Re: Απάντηση: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

ακούω για κρέατα καλοψημένα , λουκάνικα ,κλπ. Εγώ κάτι στεγνά παγωμένα σουβλάκια είδα μόνο. Βεβαία ήμουν και ο τελευταίος που έφτασε στον τόπο του εγκλήματος γι αυτό και σας συγχωρώ. Μπραβο Κωστή , Νίκο , Μιχάλη και όλους όσους του δώσανε να καταλάβει . Πάντα τέτοια και χειρότερα.
που σαι μάστορα , την επόμενη φορά που θα έρθεις marlboro μαλακο καπνίζουμε
οκ? :142::142::138:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Re: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

Αν καποιος δε θελει να εμφανιστει στις φωτο η τελος παντων υπαρχει καποιο θεμα, προς αποφυγην παρεξηγησης ας μου στειλει ενα μυνημα η ας ενημερωσει να μην ανεβασω φωτο του....
 

Μηνύματα
772
Reaction score
245
Απάντηση: Μπυροκατάνυξη μετά μάσας: άλλη μια αφορμή για να γνωριστούμε από κοντά!

Κι εγώ πήγα λίγο αργά (πρόλαβα όμως τα σουβλάκια πριν παγώσουν)!
Εντυπωσιάστηκα από την προσέλευση του κόσμου και την ποσότητα φαγώσιμων αλλά και μπυρών που περίμεναν στο τραπέζι για να καταναλωθούν!
Τις ευχαριστίες μου στους Κώστα και Νίκο. Επίσης στο Μιχάλη που του είχα υποσχεθεί βοήθεια στο ψήσιμο και δεν το έκανα (τα γενέθλια του γιού μου βλέπετε).
Φυσικά να ξαναγίνουν τέτοιες εκδηλώσεις!

ΥΓ. Όταν κάποιος φωνάζει "χοντρέ" και κάποιος άλλος γυρνά και απαντά, ποιός φταίει; Αυτός που φώναξε ή αυτός που γύρισε;
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.333
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top