ΤΗΧ-Διαφωνίες

Μηνύματα
27.318
Reaction score
25.347
Απάντηση: Re: ΤΗΧ-Διαφωνίες

Αμαν! Τι έγινε μου πουλήσατε τα ηχεία και δεν το πήρα χαμπάρι?

Λοιπόν νομίζω ότι τα λόγια πλέον είναι περιτά και μένει να δούμε κάποια πράγματα στην πράξη.

Δυστυχώς το σύστημα μου θέλει λίγο καιρο ακόμη για να ολοκληρωθεί γιατί ανοιξα πολλά μέτωπα εικόνας-ήχου και ζορίστηκα αλλά θα τελειώσω που θα πάει.

Mια είναι η λέξη κλειδί!

CABARET!
Εσυ κάνε μώκο τωραααααααααααααα.
 

Μηνύματα
27.318
Reaction score
25.347
Απάντηση: ΤΗΧ-Διαφωνίες

Ολα οταν λέμε ολα ενουμε ολα ολα μα ολα τα λευτά................................
 


argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: ΤΗΧ-Διαφωνίες

οχι ανθρωπος
αθρωπος
απο το καλαθρωπους:126:
 




argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: Re: ΤΗΧ-Διαφωνίες

Εσυ κάνε μώκο τωραααααααααααααα.
πως εκφραζεσαι ετσι
θα ερθει ο γομακιας και θε σε κανει του αλατιου:143:
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: ΤΗΧ-Διαφωνίες

και για να ξυπνουν τα αιματα μαι φωτο απο τοτε που ο θεμης νομιζε οτι το hc ηταν στοματικο διαλυμα
1997

 


argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: ΤΗΧ-Διαφωνίες

σωτηρη ασπασου το thx αλλιως θα σε φαει ο καρμπονιτης
και οχι τιποτα αλλο δεν σε λενε γιωργο:143:


 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: ΤΗΧ-Διαφωνίες

διονυση παρε και ενα μακ που σου αρεσει
ολα σφραγισμενα, απο οσους αμερικανους κατασκευαστες ξερω ο λουκας τους ειπιασε ολους πελατες
τυχαιο δεν νομιζω
 

Μηνύματα
3.469
Reaction score
150
Συνέχεια από εδώ......


Η "τεράστια" :)143:) εμπειρία σου με τα παιδικά λοιπόν είναι όντως πολύ χρήσιμη τι να σου πω!

Πέραν της πλάκας και φιλική συμβουλή! Σταμάτα να αγοράζεις το οτιδήποτε, βάλε στόχο το καλύτερο και χτύπα το έστω και αργότερα γιατί χάνεις λεφτά χωρίς λόγο.
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: ΤΗΧ-Διαφωνίες

εγω ειμαι σε θεση να χανω λεφτα
εσυ ?
και πουσαι αγορασε κανα ηχειο που να χτυπα πανω απο 115 db χωρις να τσουρουφλιζει τα τουιτερακια του και μετα ξαναμιλαμε.:143:
Και κατι ακομα τα 5 απο τα 7 ηχεια μου ειναι ασφραγιστα.
 


Μηνύματα
3.469
Reaction score
150
Re: Απάντηση: ΤΗΧ-Διαφωνίες

εγω ειμαι σε θεση να χανω λεφτα
εσυ ?
και πουσαι αγορασε κανα ηχειο που να χτυπα πανω απο 115 db χωρις να τσουρουφλιζει τα τουιτερακια του και μετα ξαναμιλαμε.:143:
Και κατι ακομα τα 5 απο τα 7 ηχεια μου ειναι ασφραγιστα.
Μια χαρά τα βγάζω τα 115 άσε που είναι άχρηστα μιας και η στάθμη αναφοράς είναι 105 for the movies.

Εγώ περιμένω ν'ακούσω στάθμες στα δικά σου βασικά γιατί ακόμα ΔΕΝ. Την επόμενη φορά που θα έρθω θα έρθω με SPL.

Κι όταν θα πάρω ξανά ηχεία για Home Cinema ετοιμάσου ν'ακούσεις 24,000 Watt να γουστάρεις για αρχή. Ένα είναι σίγουρο όμως ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Klipsch και ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΠΑ!

Για την ώρα τη βγάζω με 4,400 στα 8 Ohm (6,100 στα 4) και 5,000 βατάκια τα σαμπ.
 

Μηνύματα
3.469
Reaction score
150
Re: Απάντηση: ΤΗΧ-Διαφωνίες

εγω ειμαι σε θεση να χανω λεφτα
εσυ ?
και πουσαι αγορασε κανα ηχειο που να χτυπα πανω απο 115 db χωρις να τσουρουφλιζει τα τουιτερακια του και μετα ξαναμιλαμε.:143:
Και κατι ακομα τα 5 απο τα 7 ηχεια μου ειναι ασφραγιστα.

Και κάτι ακόμα! Μακάρι να είσαι πάντα σε θέση να χάνεις λεφτά! Αλήθεια! Εγώ αυτή τη στιγμή δεν είμαι.
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: Re: Απάντηση: ΤΗΧ-Διαφωνίες

Μια χαρά τα βγάζω τα 115 άσε που είναι άχρηστα μιας και η στάθμη αναφοράς είναι 105 for the movies.

Εγώ περιμένω ν'ακούσω στάθμες στα δικά σου βασικά γιατί ακόμα ΔΕΝ. Την επόμενη φορά που θα έρθω θα έρθω με SPL.

Κι όταν θα πάρω ξανά ηχεία για Home Cinema ετοιμάσου ν'ακούσεις 24,000 Watt να γουστάρεις για αρχή. Ένα είναι σίγουρο όμως ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Klipsch και ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΠΑ!

Για την ώρα τη βγάζω με 4,400 στα 8 Ohm (6,100 στα 4) και 5,000 βατάκια τα σαμπ.
οταν παρεις να μου πεις να κερασω
τη βγαζεις με τα μισα απο ψηφιακους ?
στα σαμπακια τρεχω μεπολυ πανω απο 4400 βατ
αν και δεν χρειαζεται τοσο ρευμα
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Απάντηση: ΤΗΧ-Διαφωνίες

Αυτός είναι ο πόλεμος των βατ που κατηγορούσε χρόνια ο Σπίνουλας?, και οι απλοί εραστές του ήχου? όχι, από περιέργεια ρωτάω!:142:
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: Re: Απάντηση: ΤΗΧ-Διαφωνίες

Και κάτι ακόμα! Μακάρι να είσαι πάντα σε θέση να χάνεις λεφτά! Αλήθεια! Εγώ αυτή τη στιγμή δεν είμαι.
το θεμα δεν ειναι να χανεις παντα , αλλα και να κερδιζεις κατι
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.687
Μηνύματα
2.869.959
Members
37.945
Νεότερο μέλος
konstantinos2k
Top