Τα Μαμόθρεφτα - Dirty Deeds (2005)

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Απάντηση: Re: Τα Μαμόθρεφτα - Dirty Deeds (2005)

Αυτό που ίσως δεν κατάλαβε η Ελένη είναι ότι προμοτιον τέτοιων ταινιών είναι άκαρπο εδώ μέσα αλλά τώρα μάλλον το κατάλαβε οπότε ας περιμένουμε λίγο,
Κανεις λαθος...:121:

Δεν εχουμε προβλημα με το ειδος των ταινιων αλλα τον τροπο που εγινε αυτο.Εδω την ακουσα επειδη ειπα μια καλη λεξη ..:126:
 

Μηνύματα
465
Reaction score
54
Απάντηση: Τα Μαμόθρεφτα - Dirty Deeds (2005)

πλακα μου κανετε ετσι? 9 σελιδες για καποιον/καποια που trollarei/spamarei τα δυο ελληνικα forums στη κατηγορια των ταινιων?
Οσο για τη συγκεκριμενη ταινια, φυσικα και δεν ταιριαζει σε ενα audio video site κατα τη γνωμη μου. Διαφορετικα θα παρουσιαζαμε οτι σαβουρα βγαινει καθε εβδομαδα στα video clubs.
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Απάντηση: Τα Μαμόθρεφτα - Dirty Deeds (2005)

Οσο για τη συγκεκριμενη ταινια, φυσικα και δεν ταιριαζει σε ενα audio video site κατα τη γνωμη μου. Διαφορετικα θα παρουσιαζαμε οτι σαβουρα βγαινει καθε εβδομαδα στα video clubs.
Και ποιος κρινει τι ειναι σαβουρα και τι οχι ?
 

Μηνύματα
94
Reaction score
5
Απάντηση: Τα Μαμόθρεφτα - Dirty Deeds (2005)

Και ποιος κρινει τι ειναι σαβουρα και τι οχι ?
Φανταζομαι η αισθητικη του μεσου ορου των μελων τι αλλο ?

Σε ενα φορουμ πχ για μαναβηδες μια ταινια για τον ερωτα της ζουμερης μαναβισσας με τον απεναντι ανταγωνιστη της και παλαι ποτε εχθρο της ,θα ηταν σε περιοπτη θεση στις συζητησεις τους ακομα και η ταινια να ειχε γυριστει με κινητο τηλεφωνο.

Ετσι ειναι τι να κανουμε.....Αν τα Μαμοθρεφτα δεν ενδιαφερουν κανεναν θεματολογικα εδω μεσα η αλλου και θεωρειται σαβουρα σαφεστατα και στο μελλον τετοιες ταινιες θα αποφευγονται συνειδητα η υποσυνειδητα.


Εκτος αν γινεται εκ του πονηρου ολος αυτος ο τεχνητος ντορος πιθανολογωντας οτι και η αρνητικη διαφημιση δεν παυει να ειναι διαφημιση...


Αν και δεν πιστευω οτι υπηρχε τοσο σατανικος σχεδιασμος...
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.780
Reaction score
83.689
Απάντηση: Τα Μαμόθρεφτα - Dirty Deeds (2005)

Και ποιος κρινει τι ειναι σαβουρα και τι οχι ?
Τι σε νοιάζει βρε Μελέτη; :142:

Αν εμένα μου αρέσει μια ταινία δε πα' να τη λένε αηδία όλοι οι άλλοι, μου είναι αδιάφορο. Φυσικά και το αντίθετο.
Με λίγα λόγια κριτής είμαι εγώ ο ίδιος, που ξέρω τι θέλω.
Τη συγκεκριμένη ταινία δεν πρόκειται να τη δω επειδή είναι low budget. Ούτε κριτική είδα, ούτε υπόθεση, ούτε ηθοποιούς. :144:
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Απάντηση: Τα Μαμόθρεφτα - Dirty Deeds (2005)

Φανταζομαι η αισθητικη του μεσου ορου των μελων τι αλλο ?

Σε ενα φορουμ πχ για μαναβηδες μια ταινια για τον ερωτα της ζουμερης μαναβισσας με τον απεναντι ανταγωνιστη της και παλαι ποτε εχθρο της ,θα ηταν σε περιοπτη θεση στις συζητησεις τους ακομα και η ταινια να ειχε γυριστει με κινητο τηλεφωνο.

Ετσι ειναι τι να κανουμε.....Αν τα Μαμοθρεφτα δεν ενδιαφερουν κανεναν θεματολογικα εδω μεσα η αλλου και θεωρειται σαβουρα σαφεστατα και στο μελλον τετοιες ταινιες θα αποφευγονται συνειδητα η υποσυνειδητα.


Εκτος αν γινεται εκ του πονηρου ολος αυτος ο τεχνητος ντορος πιθανολογωντας οτι και η αρνητικη διαφημιση δεν παυει να ειναι διαφημιση...


Αν και δεν πιστευω οτι υπηρχε τοσο σατανικος σχεδιασμος...

Για τον ντορο θα συμφωνησω απολυτα..


Τωρα γενικως για τις ταινιες και ποιες ταιριαζουν στο υφος ενος τεχνολογικου φορουμ εδω εχω καποιες ενστασεις με μελη που κατα καιρους θετουν τετοιο θεμα (εν μεσω συζητησης πχ )..:137:

Γιατι η αισθητικη του καθενος διαφορετικη και οι προτιμησεις πολλες ..:137:

Ξερω τι αρεσει σε εμενα , ξερω τι θα ηθελα να βλεπω εγω στο φορουμ και τι δεν θα ηθελα ,απο κει και περα δεν ξερω ποια ειναι τα ορια και αν υπαρχουν καν καποια ορια με τα οποια να επιβαλλω στον αλλο τι θα παρουσιασει..

Πχ αν παρουμε τα dirty deeds (ας μην τα πουμε καλυτερα μαμοθρεφτα )..ποσο να απεχουν πχ απο ενα american pie (που θα το ειδαν ουκ ολιγοι,..δεν εννοω οτι ειναι ταινια αναφορας..:138: ) ? Και γιατι να ειναι εκτος υφους φορουμ και να ειναι εντος ενα πολυ αγριο splatter πχ ?
 


Μηνύματα
1.998
Reaction score
140
Ο κουνιάδος μου μόνο τέτοια βλέπει και ευχαριστιέται και ακούει μόνο σουξέ και και και ,
Είπαμε ο τρόπος του προμοτιον έκανε όλη την φασαρία ,
 

JL_

Μηνύματα
797
Reaction score
19
Re: Απάντηση: Τα Μαμόθρεφτα - Dirty Deeds (2005)

Αν και δεν πιστευω οτι υπηρχε τοσο σατανικος σχεδιασμος...
Είσαι αδυσώπητος... :142::143::143::143:
 

Μηνύματα
94
Reaction score
5
Απάντηση: Τα Μαμόθρεφτα - Dirty Deeds (2005)

Άλλη μια ταινία που την αδικεί το διαφημιστικό μπατζετ.




Αυτος που εκανε το ορθογραφικο λαθος στον τιτλο της ταινιας την αδικει πιο πολυ απο ολους παντως.....
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Απάντηση: Τα Μαμόθρεφτα - Dirty Deeds (2005)

Αυτος που εκανε το ορθογραφικο λαθος στον τιτλο της ταινιας την αδικει πιο πολυ απο ολους παντως.....

:138: :142:
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Απάντηση: Τα Μαμόθρεφτα - Dirty Deeds (2005)

Τωρα γενικως για τις ταινιες και ποιες ταιριαζουν στο υφος ενος τεχνολογικου φορουμ εδω εχω καποιες ενστασεις με μελη που κατα καιρους θετουν τετοιο θεμα (εν μεσω συζητησης πχ )..:137:

Γιατι η αισθητικη του καθενος διαφορετικη και οι προτιμησεις πολλες ..:137:

Ξερω τι αρεσει σε εμενα , ξερω τι θα ηθελα να βλεπω εγω στο φορουμ και τι δεν θα ηθελα ,απο κει και περα δεν ξερω ποια ειναι τα ορια και αν υπαρχουν καν καποια ορια με τα οποια να επιβαλλω στον αλλο τι θα παρουσιασει..

Πχ αν παρουμε τα dirty deeds (ας μην τα πουμε καλυτερα μαμοθρεφτα )..ποσο να απεχουν πχ απο ενα american pie (που θα το ειδαν ουκ ολιγοι,..δεν εννοω οτι ειναι ταινια αναφορας..:138: ) ? Και γιατι να ειναι εκτος υφους φορουμ και να ειναι εντος ενα πολυ αγριο splatter πχ ?
+1.

Το πρόβλημα δεν είναι η ταινία. Το πρόβλημα ήταν η παρουσίασή της, οι θεωρίες συνομωσίας και όλα τα τραγικά που γράφτηκαν σε όλα τα θέματα που άνοιξε η HelenMel.
 

Μηνύματα
94
Reaction score
5
Απάντηση: Τα Μαμόθρεφτα - Dirty Deeds (2005)

:138: :142:


E μα ετσι ειναι.....meletov.

Πως το λεει ο λαος.....να δεις

Βρακι δεν εχει ο πισινος μας ,γαρυφαλλο στο αυτι.

Ας διορθωνουμε πρωτα την ορθογραφικη βιτρινα της εταιρειας μας και μετα ας κανουμε και στους πτωχους μαθημα για το ποια ταινια αξιζει. Να υπαρχει μια κλιμακωση βρε αδερφε. Πρωτα το Α μετα το Β.

Εδω πηγαμε κατευθειαν στο Ω και αυτο απο μια κλεφτη ματια. Ε.... καποια στιγμη θα σου ζητησουν και το Γ και τοτε.....
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.663
Μηνύματα
2.869.216
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top