Τα Ντου και Ντου, μας κάναν ...ντου!!!





Μηνύματα
3.997
Reaction score
3.828
Πριν 20 χρόνια, ένας φίλος βγάζοντας μονομπλόκ τελικούς από τη συσκευασία τους, βρήκε ένα ζευγάρι λευκά γάντια.
Μου προξένησε φοβερή εντύπωση η αιτιολογία της ύπαρξης τους, ψάρωσα!!
Τα ντου και ντου όμως...λάρζ!!!
Δύο ζεύγη παρακαλώ μη και μαγαρίσουμε το κόσμημα!!
Αλλά....μαύρα του κιλού καλώδια ρεύματος οι τσίπηδες...!!!
Ευτυχώς έχουν γνώσιν οι φύλακες και οι οχιές μου παραμονεύουν!! (Έχω και ανακόντα, αλλά είναι μοναχός του, αζευγάρωτος).
Παρεάκι υπό το βλέμμα του αρχηγού και...παληού, όπως και να το κάνουμε!!!
 

Attachments

Last edited:

Μηνύματα
20.071
Reaction score
14.368
Πριν 20 χρόνια, ένας φίλος βγάζοντας μονομπλόκ τελικούς από τη συσκευασία τους, βρήκε ένα ζευγάρι λευκά γάντια.
Μου προξένησε φοβερή εντύπωση η αιτιολογία της ύπαρξης τους, ψάρωσα!!
Τα ηχεία είναι « μη μου απτου».
 

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
2.948
Reaction score
6.648
Ωχ, δεν μπορώ να πω ότι δεν ζήλεψα τώρα λίγο.

ΟΚ, οι λόγοι που προτίμησα τα Geithain είναι πολύ συγκεκριμένοι (και δεν το μετάνιωσα), αλλά όπως και να το κάνουμε, αισθητικά άλλη κλάση τα Dutch!

Καλορίζικα και καλοάκουστα!
 




Μηνύματα
3.997
Reaction score
3.828
Τα νέα δε νέδερλαντς ΔΕΝ είναι δικά μου, φιλοξενούνται...ναι ναι ναι!!
Ευγενής κίνηση ντέμο, του Χρήστου Χατζηστάμου(προσοχή: τοποθέτηση προϊόντος!!!).
Θα απαλύνουν τον πόνο μου για όσο λείψουν τα γκρίμμ(κάτι τσουρτσουρίζει στο ένα ηχείο και θα πάνε στο μπαμπά τους για γούτσου-γούτσου).
Αν μου αρέσουν αντίστοιχα με τα Γκριμ, θα μείνουν.
 

Μηνύματα
3.997
Reaction score
3.828
Ωχ, δεν μπορώ να πω ότι δεν ζήλεψα τώρα λίγο.

ΟΚ, οι λόγοι που προτίμησα τα Geithain είναι πολύ συγκεκριμένοι (και δεν το μετάνιωσα), αλλά όπως και να το κάνουμε, αισθητικά άλλη κλάση τα Dutch!

Καλορίζικα και καλοάκουστα!
Σου εύχομαι πολλές ώρες ευχαρίστησης από την ακρόαση σου. Αγνόησε την όποια αισθητική!!!
Εμένα μου αρέσουν τα "κακά" ηχεία στο καθιστικό (βίτσιο Καρδιτσιώτικο) και τα Γκέη τα αγόραζα χαλαρά!!!
Αν κρατήσω τα Ντου και Ντου, τα κατάμαυρα θα πάρω!!!!
Αν το ηχείο "σκοτώνει" τι να το κάνεις το γύρωθεν επιπλάκι?? Να σε πείσει ότι είναι ακόμη καλύτερο?
Πάμε αντρίκια και δε μασάμε, τουλάχιστον μέχρι νάρθει η ώρα για να βάλουμε ηλεκτρική σκούπα, να σιδερώσουμε κλπ κλπ...
 



Μηνύματα
22.265
Reaction score
15.541
Τα νέα δε νέδερλαντς ΔΕΝ είναι δικά μου, φιλοξενούνται...ναι ναι ναι!!
Ευγενής κίνηση ντέμο, του Χρήστου Χατζηστάμου(προσοχή: τοποθέτηση προϊόντος!!!).
Θα απαλύνουν τον πόνο μου για όσο λείψουν τα γκρίμμ(κάτι τσουρτσουρίζει στο ένα ηχείο και θα πάνε στο μπαμπά τους για γούτσου-γούτσου).
Αν μου αρέσουν αντίστοιχα με τα Γκριμ, θα μείνουν.
σιγα μην παιξουν σα τα γκριμ...
 


Μηνύματα
27.023
Reaction score
24.954
Αηντε λοιπόν καλοάκουστα και αν σου αρέσουν καλοκράτητα. Εκ του καλώς κρατείν. :lolsign:
 

Μηνύματα
22.265
Reaction score
15.541
μια χαρα θαναι, αλλα δεν θαναι γκριμ.....
...καμια σχεση βασικα, αλλα τελος παντων.

θα μας πεις...
 

Μηνύματα
27.023
Reaction score
24.954
Το πολύ πολύ να παίζουν παρέα με τα αγρίμια όταν θα επανέλθουν εκείνα , για να σηκώνεις στάθμες , αφού τα αγρίμια είναι ήμερα στις στάθμες.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.028
Reaction score
124.482
Τα γκριμ που'χεις είναι αφρός, μόνο από me Geithein ξεπερνιουνται 100%.

Άμα θες ντέρμπι, να γίνει σφαγή, χρειάζεται σύγκριση των γκριμ με genelec the ones (8351B-8361A) + sub, εκεί ναι, θα είναι ντέρμπι σε κοινές στάθμες, μα τα genelec έχουν πολύ παραπάνω γκάζια, οπότε άμα δώσεις γκάζι, η πυξίδα θα δείξει genelec, σε νορμάλ στάθμες όμως, ε, θα είναι πραγματικό ντέρμπι.
Και τα δύο, κεντάνε.

Τα d&d είναι στα λεφτά των 901 της me, οπότε δε βλέπω λόγο ύπαρξης, πέραν της εμφάνισης lifestyle κλπ.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.190
Μηνύματα
2.855.512
Members
37.877
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top