Τα αποτελέσματα της πίεσης του αέρα!

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Είπα και εγώ...
Αλλά και πάλι οι μηχανές αναζήτησης θα μπερδευτούν, καλύτερα άλλαξέ το σε Bl0w J0bs

0 = μηδέν

:619:
 

Μηνύματα
20.140
Reaction score
14.551
Απάντηση: Τα αποτελέσματα της πίεσης του αέρα!

Εγω λεω να τον σβησουμε...:143:
 

Μηνύματα
20.140
Reaction score
14.551
Απάντηση: Re: Τα αποτελέσματα της πίεσης του αέρα!

Είπα και εγώ...
Αλλά και πάλι οι μηχανές αναζήτησης θα μπερδευτούν, καλύτερα άλλαξέ το σε Bl0w J0bs

0 = μηδέν

:619:
Οι μηχανες αναζητησης παραπονεθηκαν για τις ετησιες αναφορες μας στην Ερωτικη Εκθεση?


Spiegel: Ζηλεύουμε τους Ελληνες:116:
 


Μηνύματα
20.140
Reaction score
14.551
Απάντηση: Τα αποτελέσματα της πίεσης του αέρα!

I was surprised that there were so many laid-back people who were not afraid to look funny!:444:
 


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.618
Reaction score
30.932
Απάντηση: Τα αποτελέσματα της πίεσης του αέρα!

δηλαδή ας ουμε ρε Κρις πως το βρήκες αυτό το σαητ (ναουμ)?

:105:
Έχει άλλοθι τα φωτογραφικά, δεν τον πιάνεις. Θα μας πει πως είδε δουλειά του φωτογράφου στο φλίκερ. Και καλά.
 



Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Re: Απάντηση: Τα αποτελέσματα της πίεσης του αέρα!

Έχει άλλοθι τα φωτογραφικά, δεν τον πιάνεις. Θα μας πει πως είδε δουλειά του φωτογράφου στο φλίκερ. Και καλά.
Κοπγόσκυλο! :107:

 


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Τα αποτελέσματα της πίεσης του αέρα!

@chrisB: Θα σε παρακαλούσα να σταματήσεις τα «κολπάκια» τέτοιου τύπου. Ξέρεις πολύ καλά πως είτε παίζεις στο όριο, είτε το ξεπερνάς. Δεν ξέρω αν θεωρείς το avsite μπορντέλο και αυτό σου δίνει το δικαίωμα να γράφεις φωναχτά για τσιμπούκι@ και λοιπά (ακόμα κι αν παίζεις με τις λέξεις).....
Εγώ δεν το βλέπω έτσι και οφείλω να προστατέψω τον χώρο αλλά και όλα τα μέλη.

Αν συνεχίσεις έτσι, θα ανοίξει η πόρτα της μόνιμης εξόδου σου.
Να θεωρήσεις το παρόν ως warning!!
 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Τα αποτελέσματα της πίεσης του αέρα! !!!!!!!

My oh my!

Ποιος αστροπέλεκας το σκέφτηκε αυτό?


Ρε σεις πολύ squeeky clean δεν έγινε?

Μήπως το κονκλάβιο θα έπρεπε να κάνει μια στάση -έστω και για καφεδάκι- και να συσκεφθεί ολίγον πιο ψύχραιμα?

 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Re: Απάντηση: Τα αποτελέσματα της πίεσης του αέρα!

@chrisB: Θα σε παρακαλούσα να σταματήσεις τα «κολπάκια» τέτοιου τύπου. Ξέρεις πολύ καλά πως είτε παίζεις στο όριο, είτε το ξεπερνάς. Δεν ξέρω αν θεωρείς το avsite μπορντέλο και αυτό σου δίνει το δικαίωμα να γράφεις φωναχτά για τσιμπούκι@ και λοιπά (ακόμα κι αν παίζεις με τις λέξεις).....
Εγώ δεν το βλέπω έτσι και οφείλω να προστατέψω τον χώρο αλλά και όλα τα μέλη.

Αν συνεχίσεις έτσι, θα ανοίξει η πόρτα της μόνιμης εξόδου σου.
Να θεωρήσεις το παρόν ως warning!!
Κάνε ότι νομίζεις!

Ούτε τσιμπούκια ανέφερα (σε προκαλώ να βρεις που ανέφερα για τσιμπούκια!) , ούτε μπορντέλα, ούτε άλλες αηδίες που βάζεις με το μυαλό σου!

Ούτε ασχολούμαι με εσένα προσωπικά και ας τα παίρνεις όλα προσωπικά!
Δεν σου έχω καμία όρεξη για να το κάνω αυτό.


Η εμπάθειά σου ούτε κρύβεται ούτε τρώγεται πια!

Ο τίτλος που έβαλα στο νήμα δεν ήταν οριακός, ήτανε ακριβής, ίδιος με το ξένο site και καθόλου πρόστυχος! Παρόλα αυτά τον λογόκρινες.

Η προστυχιά σε χαρακτηρίζει, για αυτό και τα βλέπεις όλα έτσι.-


ΥΓ. δεν το θεωρώ καθόλου σαν warning αυτό! Το θεωρώ σαν υποκρισία ολκής! Καθόλου παράξενο από εσένα.
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Re: Απάντηση: Τα αποτελέσματα της πίεσης του αέρα!

Κάνε ότι νομίζεις!

Ούτε τσιμπούκια ανέφερα (σε προκαλώ να βρεις που ανέφερα για τσιμπούκια!) , ούτε μπορντέλα, ούτε άλλες αηδίες που βάζεις με το μυαλό σου!

Ούτε ασχολούμαι με εσένα προσωπικά και ας τα παίρνεις όλα προσωπικά!
Δεν σου έχω καμία όρεξη για να το κάνω αυτό.

Η εμπάθειά σου ούτε κρύβεται ούτε τρώγεται πια!

Ο τίτλος που έβαλα στο νήμα δεν ήταν οριακός, ήτανε ακριβής, ίδιος με το ξένο site και καθόλου πρόστυχος! Παρόλα αυτά τον λογόκρινες.

Η προστυχιά σε χαρακτηρίζει, για αυτό και τα βλέπεις όλα έτσι.-


Μέχρι τη 1 έχεις φύγει με ban.
Σου δίνω το χρόνο να απαντήσεις στα εξής:

  • τι σημαινει bl0wj0b (με ο και όχι 0, όπως ο ίδιος πρότεινες. Γιατί άραγε?). Λέγε.....
  • οι περισσότεροι τι κατάλαβαν όταν διάβασαν τον αρχικό σου τίτλο?
  • οι μηχανές αναζήτησης γιατί θα πρέπει να συμπεριλαμβάνουν το avsite στις αναζητήσεις για bl0wj0b?
  • που ακριβώς είδες πως πήρα κάτι επί προσωπικού?
  • αν ο τίτλος που έβαλες δεν ήταν οριακός αλλά απλή μεταφορά, και καθόλου πρόστυχος, τότε γιατί όλα τα γελάκια εκ μέρους σου στο thread? Με την λογική αυτή, μπες στην κατηγορία των ταινιών και κάνε μας ένα review (ή έστω copy paste) για τα άπαντα της Jenna Jameson
 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τα αποτελέσματα της πίεσης του αέρα!

Μέχρι τη 1 έχεις φύγει με ban.
Σου δίνω το χρόνο να απαντήσεις στα εξής:

  • τι σημαινει bl0wj0b (με ο και όχι 0, όπως ο ίδιος πρότεινες. Γιατί άραγε?). Λέγε.....
  • οι περισσότεροι τι κατάλαβαν όταν διάβασαν τον αρχικό σου τίτλο?
  • οι μηχανές αναζήτησης γιατί θα πρέπει να συμπεριλαμβάνουν το avsite στις αναζητήσεις για bl0wj0b?
  • που ακριβώς είδες πως πήρα κάτι επί προσωπικού?
  • αν ο τίτλος που έβαλες δεν ήταν οριακός αλλά απλή μεταφορά, και καθόλου πρόστυχος, τότε γιατί όλα τα γελάκια εκ μέρους σου στο thread? Με την λογική αυτή, μπες στην κατηγορία των ταινιών και κάνε μας ένα review (ή έστω copy paste) για τα άπαντα της Jenna Jameson
Πολύ σου πέφτει που σου απαντάω με το ύφος που έχεις, αλλά ας το κάνω για να δεις τα προφανή!

- Πρότεινα Bl0w J0b αντί του blow job που o Στριφτός έβαλε, για να μην μπερδεύονται τα search engines . Είπα να τον διευκολύνω αν και σε καμία περίπτωση από αυτό δεν δημιουργούνται λάθος εντυπώσεις για το avsite.

- Το Blowjob που έβαλα αρχικά είναι και ο τίτλος του φωτογραφικού set όπως τον διάλεξε ο δημιουργός του. Τα παράπονά σου εκεί! Η λογοκρισία σου είναι απαράδεκτη. Ένας σωρός διαχειριστές το είδανε και κανένας δεν είχε πρόβλημα. Εκτός από εσένα, καθόλου περίεργο.
-Το τι νομίζεις εσύ ή ο καθένας σε σχέση με την πραγματικότητα, ποσώς με ενδιαφέρει. Αυτό που έβαλα δεν είναι ούτε πρόστυχο ούτε σοκαριστικό.
-Blowjob στα επίσημα αγγλικά σημαίνει ανεμούριο. Έβαλα και φωτογραφία από πινακίδα αεροδρομίου.

Ξέρεις μόνο τη slag εκδοχή του γιατί την έμαθες από αυτά που προφανώς διάβαζες: τσόντες!

- το προσωπικό το είδα γιατί μόνο εσύ προσωπικά έχεις πρόβλημα μαζί μου, προσωπικά! Αν καμώνεσαι ότι δεν το βλέπουμε, δεν σημαίνει ότι δεν το βλέπουμε.

- τα γελάκια μου σε πείραξαν? των άλλων όχι? τους ρώτησες?

- το τι review θα κάνω και τι όχι, είναι δικός μου λογαριασμός, και δεν θα σου δώσω αναφορά. Για την Jameson κάνε εσύ review μιας και εσύ την ανέφερες!
 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Και αυτό το "Μέχρι τη 1 έχεις φύγει με ban." τι είναι?

Ban με χρονοδιακόπτη? :142:
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Re: Τα αποτελέσματα της πίεσης του αέρα!

Και αυτό το "Μέχρι τη 1 έχεις φύγει με ban." τι είναι?

Ban με χρονοδιακόπτη? :142:

Όχι.
Ενημέρωση ήταν.


Ελαβες ban μίας (1) εβδομάδας.
Το θέμα κλειδώνεται και θα ξανανοίξει αν επιστρέψεις.
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.684
Μηνύματα
2.869.886
Members
37.944
Νεότερο μέλος
beetlejeans
Top