Τα ομορφότερα αυτοκίνητα των τελευταίων 100 ετών



Μηνύματα
29.257
Reaction score
23.301
ΣΥΝΔΥΑΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΕΙΔΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΔΩΡΕΑΝ ΑΕΡΙΟΥ ΠΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΟΥΜΕ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΟΒΑΡΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΥΣΙΜΟΥ ΑΠΟ 500ΕΥΡΩ,ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤ/Α ΕΩΣ 2011 ΜΟΝΤΕΛΑ

Tι είναι αυτό ρε παιδιά?
ΠΑΠΑΝΤΖΑ.....:D
 

D

Deleted member 38719

Guest
Λοιπόν, κυρίες και κύριοι. Επειδή στο τέλος με τόσες ομορφιές - τώρα αρχίσαμε να βάζουμε και μοτέρ - θα κάψουμε τις βαλβίδες του εγκεφάλου μας και δεν το θέλω - να σταθούμε εδώ και να θαυμάσουμε αυτή τη "κορμάρα" κι ας ταξιδέψουμε για λίγα μίλια μέσα στα μεταλλικά μας όνειρα! (θ' αφήσω τη φαντασία και την περιέργεια του καθένα ν' αναζητήσει μόνος του τα γλυπτά που κρύβονται πίσω από το όνομα Zagato)
1938-Lancia-Aprilia-Sport-Reconstructed-Zagato-RA-Rendering-1600x1200.jpg
 

Μηνύματα
29.257
Reaction score
23.301
Λοιπόν, κυρίες και κύριοι. Επειδή στο τέλος με τόσες ομορφιές - τώρα αρχίσαμε να βάζουμε και μοτέρ - θα κάψουμε τις βαλβίδες του εγκεφάλου μας και δεν το θέλω - να σταθούμε εδώ και να θαυμάσουμε αυτή τη "κορμάρα" κι ας ταξιδέψουμε για λίγα μίλια μέσα στα μεταλλικά μας όνειρα! (θ' αφήσω τη φαντασία και την περιέργεια του καθένα ν' αναζητήσει μόνος του τα γλυπτά που κρύβονται πίσω από το όνομα Zagato) View attachment 55452
ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.....

ΜΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΟΡΣΕ 356Α......
 

D

Deleted member 38719

Guest
Είναι μια Lancia Aprilia Sport του 1938 ανακατασκευασμένη απο Zagatο
 
Last edited by a moderator:


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.411
Reaction score
74.719
Είναι λίγο γενικός ο αρχικός ορισμός, αλλά πιστεύω πως αφορά αυτοκίνητα, έστω και μικρής, παραγωγής. Τα χιλιάδες one-off όπως και τα μοναδικά των εκθέσεων δεν μπορούν να συμπεριληφθούν στο χαρακτηρισμό.
 


Μηνύματα
29.257
Reaction score
23.301
ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ......

ΕΔΩ Η ΕΚΔΟΣΗ ΚΑΜΠΡΙΟ ΣΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ "ΖΕΙΣ ΜΟΝΑΧΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ"....

[DOUBLEPOST=1452813793][/DOUBLEPOST]351 ΤΕΜΑΧΙΑ ΜΟΝΟΝ.......

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΗ ΑΞΙΑ.

1,500,000 ΔΟΛΑΡΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.....

https://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_2000GT
 






Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Αργησα πολυ να το εκτιμησω. Τα ειχα στο μυαλο μου πολυ χαμηλα για πολλα χρονια.
[DOUBLEPOST=1452890687][/DOUBLEPOST]Merci beaucoup! :drinks:
 


Μηνύματα
2.001
Reaction score
4.059
Αργησα πολυ να το εκτιμησω. Τα ειχα στο μυαλο μου πολυ χαμηλα για πολλα χρονια.
[DOUBLEPOST=1452890687][/DOUBLEPOST]Merci beaucoup! :drinks:
Αυτοί οι άνθρωποι,έχουν κερδίσει τον απόλυτο σεβασμό μου! Δεν αφήνουν τίποτα στην τύχη.
Όσοι έχουν ζήσει με Ιαπωνικό μηχάνημα,καταλβαίνουν τι εννοώ.
Μπορεί να μην είναι πάντα το τέλειο,συγκριτικά με άλλα,όμως δεν παίζεις στα ζάρια την κάθε μετακίνησή σου,δεν πα'να γίνεται κατακλυσμός.
Με τον καιρό,γινεται σχέση σεβασμού και εμπιστοσύνης.Κάτι σαν τον αναβάτη με το άλογό του!
Κατά τ'άλλα,έχουν και αυτοί τον τρόπο τους να συναρπάζουν!
 


Μηνύματα
2.796
Reaction score
203
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥΣ....

LEXUS LFA

Δεν ξερω αν πατησα like η' ντις-λα'ι'κ γιατι καπου μπερδευτικα.Θελω ενα τετοιο δωρακι μαγκες,υπαρχει κανενας εδω μεσα να μου το φερει στην γιορτη μου??? χα χα χα
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.868.030
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top