Τελικά, υπάρχει hi-fi σήμερα;


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.443
Reaction score
15.134
Δεν τον χωνεύω καθόλου. Σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι, εκείνο το σιχαμένο τραγούδι που τραγουδά αγκαλιά με τη λεσβία.
Αυτόν και την ...Μποφίλιου...
Μακριά κ αλάργα!!!!!!!!
 

Μηνύματα
12.496
Reaction score
14.648
Ναι το ξέρω και του απάντησα για τον Ιωαννίδη. Απλώς έγραψα και για τον Bowie για τον Marlboro, μιας και έγραφα. Θα το καταλάβει ο Σταύρος και μπορεί να θελήσει να συμμετάσχει κιόλας στο να πει την άποψη του για τον Μπάουι. Και αυτό σε πειράζει εσένα ?
 

Μηνύματα
12.496
Reaction score
14.648
Αυτόν και την ...Μποφίλιου...
Μακριά κ αλάργα!!!!!!!!
Δεν την έχω παρακολουθήσει την Μποφίλιου. Πολύ παλιά όταν πρωτοξεκίνησε και δεν της έδινε κανένας σημασία ή την ήξερε, μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον σαν καλή σχετική φωνή και δουλευταρού. Εχω την αίσθηση ότι για πολλά χρόνια ήταν κάπως στο παρασκήνιο και "στήριζε" κάποιους άλλους. ;) Μετά απο χρόνια της "επετράπη" να βγεί μπροστά η ίδια, απο το συστηματάκι. (?). Ας μην πω ποιούς θεωρώ ότι "στήριζε" χα χα
 





Μηνύματα
12.496
Reaction score
14.648
Αυτόν και την ...Μποφίλιου...
Μα καλά , χωρίς Αλκίνοο, Μποφίλιου, και κυρίως Θηβαίο, που τις πας τις κοπελίτσες για να δείτε κανά live ? Σε τρας μέταλ ? που λέει και ο Bhutia, ακόμη γελάω με αυτό. :D
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.443
Reaction score
15.134
Μα καλά , χωρίς Αλκίνοο, Μποφίλιου, και κυρίως Θηβαίο, που τις πας τις κοπελίτσες για να δείτε κανά live ? Σε τρας μέταλ ? που λέει και ο Bhutia, ακόμη γελάω με αυτό. :D
σε reggae/dub λικνίζονται τέλεια!
 

Μηνύματα
12.496
Reaction score
14.648
σε reggae/dub λικνίζονται τέλεια!
Βρε άστα ρέγγε και τα λικνίσματα. Οι επιλογές σου είναι οι παραπάνω αναφερόμενες ή μια καλή ρομαντική όπερα. Θα της ζητήσεις να ντυθεί καλά για ενα σπετσιάλ οκέισον μουσικό δρώμενο, χωρίς να της πείς τι και πως και θα το μάθειι εκείνη τη στιγμή που θα πάτε. Εσυ θα σκάσεις μύτη με κουστούμι, πάλι χωρίς να το ξέρει πριν σε δει. Εαν είσαι και απο επαρχία θα κλείσεις και ένα δωμάτιο σε καλό ξενοδοχείο (καλό ε ? χα χα). Κάνε αυτό να δεις χαρά. :D Και μην πολυμιλήσεις πρίν και μετά και την ξενερώσεις. Σοβαρός. :D Αυτή θα μιλάει και εσυ κυρίως θα ακούς.
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.443
Reaction score
15.134
Βρε άστα ρέγγε και τα λικνίσματα. Οι επιλογές σου είναι οι παραπάνω αναφερόμενες ή μια καλή ρομαντική όπερα. Θα της ζητήσεις να ντυθεί καλά για ενα σπετσιάλ οκέισον μουσικό δρώμενο, χωρίς να της πείς τι και πως και θα το μάθειι εκείνη τη στιγμή που θα πάτε. Εσυ θα σκάσεις μύτη με κουστούμι, πάλι χωρίς να το ξέρει πριν σε δει. Εαν είσαι και απο επαρχία θα κλείσεις και ένα δωμάτιο σε καλό ξενοδοχείο (καλό ε ? χα χα). Κάνε αυτό να δεις χαρά. :D Και μην πολυμιλήσεις πρίν και μετά και την ξενερώσεις. Σοβαρός. :D Αυτή θα μιλάει και εσυ κυρίως θα ακούς.
εγώ κάτι τέτοιο θα προτιμούσα :p



Για την ιστορία, το κομμάτι που παίζει πρέπει να είναι το πιο classic trance, ever...
 


Μηνύματα
12.496
Reaction score
14.648
εγώ κάτι τέτοιο θα προτιμούσα :p

Σε αυτά να πηγαίνεις το Κο Χρήστο @christos77 :D
Δεν είναι για τη δουλειά αυτή. Εξάλλου αυτό θα περιμένει απο εσένα. Ο σκοπός μας είναι η έκπληξη, η σοβαρότητα και το απρόβλεπτο. Αρέσει σε όλες. Θα νιώσει και ιδαίτερη. Για λίκνισμα την έχουν πάει και άλλοι. ¨Ασε που μπορεί να μας τον ακουμπήσει και κανένας εκεί, απο τις φάτσες που βλέπω. :D
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.443
Reaction score
15.134
Δεν είναι για τη δουλειά αυτή. Εξάλλου αυτό θα περιμένει απο εσένα. Ο σκοπός μας είναι η έκπληξη, η σοβαρότητα και το απρόβλεπτο. Αρέσει σε όλες. Θα νιώσει και ιδαίτερη. Για λίκνισμα την έχουν πάει και άλλοι.
Άμα πάρεις τη σοβαρή και την πας εκεί να δεις τι έκπληξη και απρόβλεπτο θα είναι... και αρχίσει να βγάζει το θηρίο που έκρυβε μέσα της πίσω από το ...ταγιέρ!!! :p
 

Μηνύματα
12.496
Reaction score
14.648
Άμα πάρεις τη σοβαρή και την πας εκεί να δεις τι έκπληξη και απρόβλεπτο θα είναι... και αρχίσει να βγάζει το θηρίο που έκρυβε μέσα της πίσω από το ...ταγιέρ!!! :p
Γίνεται και αυτό, δηλαδή το αντίστροφο. Αλλά νόμιζα ότι δεν ξέρεις καμιά σοβαρή. χα χα. Άσε που εκεί κινδυνεύεις να φύγει με κανάν (ή δυο τρεις) άλλους. :D ¨Ασε που η σοβαρή τα ξέρει ήδη αυτά, εσυ νομίζεις ότι δεν τα ξέρει, οπότε δεν θα εκπλαγεί. Η άλλη έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες να μην ξέρει τα άλλα. ;)

Θα κάνεις αυτό που σου λέω τώρα ή θα με σκάσεις ? :D :D
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.443
Reaction score
15.134
Θα κάνεις αυτό που σου λέω τώρα ή θα με σκάσεις ? :D :D
στα """"έντεχνα"""" (σε 4 εισαγωγικά...) δεν θα πήγαινα ακόμα και αν το ζήταγε!
στην όπερα παίζει.... αν και θα προτιμούσα κανένα κουαρτέτο εγχόρδων...
 

Μηνύματα
12.496
Reaction score
14.648
στα """"έντεχνα"""" (σε 4 εισαγωγικά...) δεν θα πήγαινα ακόμα και αν το ζήταγε!
στην όπερα παίζει.... αν και θα προτιμούσα κανένα κουαρτέτο εγχόρδων...
ΟΚ τότε όπερα.

Όχι κλασική και κουαρτέτα. Τεσπά η σειρά , ανάλογα πόσο πολυ σε ενδιαφέρει η κοπέλα είναι : ρομαντική όπερα (όχι άλλη), κουαρτέτο εγχόρδων, κλασική.
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.233
Reaction score
27.035
Γιατί έτσι απο διαίσθηση ή τον έχεις ακούσει να λέει κάτι που δεν σου άρεσε ? Είναι κάπως λίγο .... αλλά είναι καλό παιδί.
Ο Ground control πάντως μου άρεσαν αυτά και κανά δυο άλλα. Όλα τα άλλα ήταν σαν παιδικά τραγουδάκια. Μου άρεσε πολύ ένα που δεν το θυμάμαι ποιό είναι :) και που το άκουγα νέος για χρόνια και δεν ήξερα ότι το λέει αυτός. Είναι ένα που δεν θυμίζει ή "ταιράζει" να το τραγούδαγε αυτός, έξω κάπως ως πρός το στύλ του.
Ο Μπάουι μαρέσει. Όχι τοπ αλλά μαρέσ.
Δεν γουστάρω αυτές τις "αέρινες" "αισθαντικές" φωνούλες (πλην Λάκη Παπά και Πόπης Αστεριάδου, ίσως κάτι λίγα ακόμα μα δεν θυμάμαι τώρα άλλα). Τον Αλκίνοο τον είχα ακούσει από τότε που πρωτοεμφανίστηκε και μάλιστα λάιβ μερικές φορές. Τότε μού είχε φανεί καλός. Μετά όμως άρχισε να εξαϋλώνει και να εξαερώνει τη φωνή του (ολίγον κάλπικα μού φαίνεται) και σύντομα το έκανε μανιέρα. Τη σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι την έχω ήδη γράψει.
..................................................................................................................................
Μα δεν σου είπε για τον Bowie.
Για τον Ιωαννίδη το έγραψε.
Σωστά κατάλαβες.
.............................................................................................................
Αυτόν και την ...Μποφίλιου...
Μακριά κ αλάργα!!!!!!!!
Αυτή μαρέσ, ο κ@λ@ς της δέμαρεσ.
 

Μηνύματα
521
Reaction score
1.152
ΟΚ τότε όπερα.

Όχι κλασική και κουαρτέτα. Τεσπά η σειρά , ανάλογα πόσο πολυ σε ενδιαφέρει η κοπέλα είναι : ρομαντική όπερα (όχι άλλη), κουαρτέτο εγχόρδων, κλασική.
Αυτα κάνετε, χαλατε την πιάτσα και μας τα τρώνε οι καμπιές και μετά δεν έχουμε λεφτά για ιντερκονεκτ της προκοπής.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.977
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top