Τελικοι Ενισχυτες Audio Analogue Donizetti Cento

Status
Not open for further replies.

jnk

Μηνύματα
99
Reaction score
84
Donizetti front.JPG
Donizetti top.JPG
Donizetti front.JPG
Donizetti top.JPG
Audio Analogue Donizetti back.JPG
Back panel.JPG

Προς πώληση δυο τελικοί ενισχυτές της Audio Analogue, Donizetti Cento, fully balanced, dual mono σχεδίαση, 2x100 watt στα 8ohm.
Και οι δυο ενισχυτές είναι πραγματικά σε άριστη εμφανισιακη και λειτουργική κατάσταση και με ελάχιστες ώρες λειτουργίας.
Έρχονται με τα κουτιά τους - τα εγχειρίδια χρήσης τα έχω σε μορφή pdf.
Δεκτός κάθε έλεγχος - για ακρόαση μόνο κατόπιν συνεννόησης και κατά προτίμηση στο χώρο μου (κέντρο Αθήνας).
Λόγω βάρους (17 κιλά έκαστος), θα προτιμούσα η συναλλαγή να γίνει χέρι με χέρι.

Τιμή¨στα 700 ευρώ έκαστος (από 2450 ευρώ που είχαν καινούργιοι).

Για ανταλλαγές, θα με ενδιέφεραν τα εξής - Pathos Aurium, Pathos Converto MkI/MkII/Evo, Goldnote HP7 - μόνο σε ασημί χρώμα.
Για περαιτέρω πληροφορίες και φωτογραφίες, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου με πμ.
Ευχαριστώ πολύ!
 

jnk

Μηνύματα
99
Reaction score
84
Μείωση τιμής - στα 600 ευρώ έκαστος πλέον (και ελαφρώς συζητήσιμη).
Η τιμή είναι πάρα πολύ καλή, με δεδομένη τη ποιότητα κατασκευής, τη τοπολογία (dual mono - fully balanced), καθώς και το χαρακτηριστικό αέρινο ήχο της εταιρείας...
Για τυχόν ανταλλαγές, παραμένει το ενδιαφέρον για Pathos Aurium η Pathos Converto, σε ασημί χρώμα.
Ευχαριστώ πολύ
 

jnk

Μηνύματα
99
Reaction score
84
Αννανεωση αγγελιας, τιμη πλεον στα 500 ευρώ έκαστος .


Καλησπερα σας , ενδιαφερομαι δια τον ενα απο τους δυο τελικους που εχετε προς πωληση . Σας παρακαλω ενημεωστε με σχετικα . Με εκτιμηση , Π.Α Θεοδωροπουλος
 

jnk

Μηνύματα
99
Reaction score
84
Και οι δυο ενισχυτές έχουν πλέον νέους ιδιοκτήτες - ευχαριστώ πολύ τους συμφορουμιτες Βαγγέλη και Παναγιώτη για την γνωριμία και την συναλλαγή και τους εύχομαι καλές ακροάσεις.!
Και ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Avsite για τη φιλοξενία της αγγελίας.!
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.562
Μηνύματα
2.865.650
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top