Την προσοχή σας παρακαλώ...

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.540
Reaction score
76.920
Επειδή οπως είπε και ο ζιζικης

1. είμαι πολύ πολύ πολύ γλυκιά ψυχή....
2. δεν ήμουν ποτέ υπέρ της ωμής βίας....ούτε των ριπορτς,ούτε τις ρουφιανιάς, ούτε της κλάψας κ του μαμά γιατί εμένα ενώ αυτός μου έκανε αυτό δεν του έκανες τίποτα κλπ κλπ

με το λοιπόν θα πάρω πρωτοβουλία να πω 2-3 πραματάκια...

πάνω κάτω οι περισσότεροι γνωριζόμαστε (διαδικτυακά και όχι μόνο) και ξέρουμε τι καπνό φουμάρει ο καθένας....
οπότε θα μιλήσω απλά χωρίς να με ούτε σας προβληματίσει η κίτρινη κορδέλα

Στα πλαίσια της νέας τάξης πραγμάτων και της αναδιοργάνωσης της κατηγορίας audio(για αρχή)

θα παρακαλούσα όλα τα μέλη να διαβάσουν για μια ακόμα φορά(για μερικούς ίσως να είναι και η πρώτη τους) τους όρους χρήσης και κανόνες λειτουργίας του avsite καλά

πολύ καλά




γνωρίζω ότι τα χρόνια για κάποιους είναι πολλά που γράφουμε εδώ....κάποιοι είναι από την αρχή και σίγουρα ως μέρος της καθημερινότητας τους έχουν παραπάνω άνεση-θάρρος στον λόγο από κάποιους άλλους
+φιλίες με κάποια μέλη
+ρουτίνα
+Κίτσουλας κλπ κλπ

οπότε λογικό και επόμενο σε πολλά πράγματα να υπάρχει μια οικειότητα,ελαστικότητα όπως θέλετε πείτε την ως προς την ανοχή των εκφράσεων....παρεξηγήσιμη πολλές φορές από έναν τρίτο παρατηρητή ή άμεσα εμπλεκόμενο που το κρατά ''αρχείο'' για την επόμενη φορά να το πατσίσει και οδηγεί σε διάφορα μπλα μπλα μπλα...τα γνωστά χαζά

όμως

όπως όλοι έχουμε δει....τους τελευταίους μήνες ο χαβαλές και η πλάκα στην κατηγορία audio, την ραχοκοκαλιά του avsite, έχουν οδηγήσει στην δημιουργία ενός χαβαλέ χωρίς αρχή-μέση και τέλος..... πράγμα ανεπίτρεπτο και άδικο τόσο για τα μέλη που γράφουν όσο και για εκείνα που διαβάζουν


στο εξής (και σε συνεννόηση και με τον συνάδελφο @vet) δεν θα γίνει ανεκτή καμία τρολλοσυμμετοχή στην κατηγορία αυτή.

και το λέω εγώ που είμαι από τους πρώτους των πρώτων που έχω συμμετάσχει σε τρολλάρισμα δίχως τελεία....και το έχω ευχαριστηθεί απίστευτα:biggrin:

δεν αναφέρομαι φυσικά ούτε σε στρατιωτικό νόμο....ούτε σε στέρηση χαβαλέ
μεγάλα παιδιά είμαστε...πιστεύω καταλαβαινόμαστε και κατανοούμε τα όρια που θέτονται ώστε τα νήματα να μένουν καθαρά

το ''καλώδια και θύματα'' ,όπως έχει δώσει άδεια ο Ζιζικ, θα παραμείνει μέχρι νεωτέρας ανοιχτό για όσο πουτενέισον θέλετε....του αξίζει άλλωστε😁

τα υπόλοιπα θέματα όμως φτου κακά!

όπως έχει αναφερθεί κάποια μέλη είναι για highway to hell, προσωπικά δεν με βρίσκει σύμφωνο,το δήλωσα και ίσως κέρδισα μια προσπάθεια να πέσουν οι τόνοι...ίσως

οι κανόνες εμπλοκής είναι απελευθερωμένοι από την πολιτική ηγεσία του avsite...και δεν το παρουσιάζω ως απειλή....(όπως προείπα δεν είμαι υπέρ των ποινών από την ώρα που έχουμε στόμα και αυτιά για να συνεννοούμαστε:wink: )
αλλά για να τονίσω την αποφασιστικότητα της ιδιοκτησίας να επανέλθει το σάιτ στην αρχή της λειτουργίας του....το audio-video


κλείνοντας
θα πω με σεβασμό ένα μότο από έναν άνθρωπο που δυστυχώς δεν πρόλαβα να γνωρίσω ούτε καν μέσα από εδώ

''το avsite είναι τα μέλη του''

ας μην αυτοαδικούμαστε και το αδικούμε λοιπόν


ευχαριστώ
:drinks:
 






Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.476
Reaction score
37.508
.. μαιμου, παραδειγμα προς αποφυγή... 🐒
... διοτι η προς μιμηση ειναι σιγουρη αποτυχία ..
 



Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Επαε ακουμπω το σχολιο μου - απου 'χει δημοσιοτητα το νημα

δεν ξέρω σε ποιον αναφέρεται ο oldy...
κιαμια σχεση δεν εχει η φωτο με πραγματικα προσωπα 'η αποκυηματα τσι φαντασιας μας (μας) (μου) ...
Πε'τους και εσύ ένα βαφανκουλο να στρώσουν χαρακτήρα!!
να κι ενας προαλειφωμενος μονδερατορας :biggrin:
(τουρτα ? ολα καλα ε ? σου πεπσω ρακη κι απακι ε ? κλικα κι ετσι ε ?)
:biggrin::drinks:
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
να κι ενας προαλειφωμενος μονδερατορας :biggrin:
(τουρτα ? ολα καλα ε ? σου πεπσω ρακη κι απακι ε ? κλικα κι ετσι ε ?)
:biggrin::drinks:
Ούτε για αστείο μρε κουμπάρε ολντυ.
Τα αξιώματα αλλά και οι δημόσιες σχέσεις που χρειάζονται για να αναρριχηθεί κανείς σε αυτά, ήταν πάντα ξένα προς την ιδιοσυγκρασια μου.
Κατά τα λοιπά, όλα καλά... και απακι να πεψεις και ρακί! :drinks:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.540
Reaction score
76.920
Ούτε για αστείο μρε κουμπάρε ολντυ.
Τα αξιώματα αλλά και οι δημόσιες σχέσεις που χρειάζονται για να αναρριχηθεί κανείς σε αυτά, ήταν πάντα ξένα προς την ιδιοσυγκρασια μου.
Κατά τα λοιπά, όλα καλά... και απακι να πεψεις και ρακί! :drinks:
υπονοείς κάτι συγκεκριμένο για μένα?
 




vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.225
Reaction score
8.100
Δεν είναι παράλειψη την έκανα από παλιά αυτή την δουλειά. Η επιλογή των συντονιστών είναι θέμα της διοίκησης. Βάζουν άτομα που εξυπηρετούν συγκεκριμένους σκοπούς και δεν δίνουν αναφορά γιατί και πως σε κανένα. Βγήκα να δοκιμάσουμε κάτι δεν έπιασε ξαναμπήκα. Είμαι από το 2007 εδώ καθημερινά οπότε όσοι βιάζεστε να κατηγορήσετε για κάτι ξανασκεφτείτε το λιγάκι ίσως αλλάξετε γνώμη. Αντε τα λέμε...
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.190
Μηνύματα
2.855.525
Members
37.877
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top