Τι είδαμε, τι θα δούμε

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Ρε δε πάτε καλά !!!!!
Είναι αυτό που λένε ... ''της έφαγε τον γκόμενο'' αλλά στο πιο κυριολεκτικό;
Μέσα είσαι

ρε τι είναι αυτά που βλέπετε ωρέ!!!
μπείτε λίγο στο κλίμα
Ε τι να κάνω που είμαι λάτρης των θρίλερ....
 






Sleep

Dr. Jekyll & Mr. Hyde
Μηνύματα
686
Reaction score
2.675
Από την πρόσφατη φιλμογραφία, τουλάχιστον εξ όσων έχω παρακολουθήσει, ό,τι κοντινότερο στη θεματική και στην αισθητική του Cronenberg. Για το Raw o λόγος.
 






Μηνύματα
20.125
Reaction score
14.509
Cow falls from sky, sinks boat — http://www.rulesmaster.com/news/view/11

Η Αγελάδα που Έπεσε Από Τον Ουρανό — Un cuento chino — Chinese Take-Away 2011



Ο Ρομπέρτο, ένας μονόχνοτος εργένης που διατηρεί κατάστημα σιδηρικών στο Μπουένος Άιρες, περνάει τις μέρες του ακολουθώντας την ίδια πάντα τελετουργία: τρώει πρωινό, δουλεύει στο μαγαζί του ψιλοδιαπληκτιζόμενος με πελάτες και προμηθευτές, τρώει μόνος βραδινό, διαβάζει μια ντάνα ισπανόφωνες εφημερίδες κόβοντας επιμελώς μικρές, παράδοξες ειδήσεις καθημερινής τρέλας από όλον τον κόσμο και μετά κοιμάται στις 23:00 απαρεγκλίτως. Θυμάται κάθε τόσο τη νεκρή του μάνα, ζει περίκλειστος και αποφεύγει
.....http://tospirto.net/cinema/movie/561



6,8/10
 



Μηνύματα
603
Reaction score
1.376
upload_2017-12-16_19-20-22.jpeg

1922 Εξοχο θριλλερ,αυτη η μεταφορα νουβελαs του steven king,με πρωταγωνιστη τον thomas jane......ισωs στον ρολο τηs καριεραs του.Οι εχοντεs καλο κεντρικο ηχειο,θα απολαυσουν την μνημειωδη hillbilly προφορα του καταραμενου απληστου αυτου αγροτη.Αργο,ατμοσφαιρικο και με ανατριχιαστικη μουσικη υποκρουση.
 

Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.720
Reaction score
10.535
The Farthest (2017) Εκτός διαγωνιστικού τμήματος. Για τα γούστα μου αριστούργημα.

The farthest.jpg


Ντοκιμαντέρ της Nasa για τα Voyager 1 & 2, θα δείτε και τον Κριμιζή σε δυο σκηνές.
Μην κολλάτε που είναι ντοκιμαντέρ, βλέπεται χαλαρά έχει και τις μουσικούλες του. Ένας φυσιολογικός άνθρωπος το βλέπει μια καθημερινή μέρα, όχι σαν εμένα τον βλαμμένο που τις κρατάω για Σαββατόβραδο.
 
Last edited:


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.870
Reaction score
77.471
Απογοήτευση 3-/10 και αν ήμουν στον κινηματογράφο θα έφευγε γιούχα αβλεπί κιόλας

ο δικός μας έκανε άγριο ξέπλυμα...γιατί δεν μπορώ να δικαιολογήσω διαφορετικά το να βάλεις πρωτοκλασάτους-δουλεμένους ηθοποιούς σε ρόλους χωρίς υποκριτική
δηλαδή έπρεπε να μου βάλεις τον Murphy να μου τρεμουλιάζει στο νερό παριστάνοντας την
Σελήνη:headbang::o:D
upload_2017-12-17_3-11-25.jpeg
...ή τον Τοm Hardy να προσπαθεί να υπολογίσει με το θεμελιώδες θεώρημα του λογισμού τα γαλόνια στο ντεπόζιτο?
Λίγο έπαιξε ο Μαρκ και το σωσες..αλλά λίιιιιγο
για τα πιτσιρίκια δεν έχω άποψη...όλη την ώρα ή πνιγόντουσαν ή κοιτάζονταν σαν πιτσουνάκια για το ποιος θα κάνει το πρώτο βήμα:whistling::confused:
Αν δεν νύσταζα θα χτυπούσα έναν Ράιαν να ξεδώσω....να δω σαν άνθρωπος κάνα άντερο να λερώνει τη Γη:newrussian:
Δράση μηδέν
απορώ πως άντεξε να γυρίσει τέτοιες κοιμισμένες σκηνές,χωρίς διαλόγους,χωρίς σασπένς,χωρίς χωρίς χωρίς ένας σκηνοθέτης με γαλόνια

Υ.Γ.1 μέχρι και το Γωγουλίνι του την είπε για τις βόμβες απ΄τα Junkers στην παραλία
- έτσι σκάνε αυτές ή ήταν τζούφια?και γιατί δεν διαμελίστηκε κανένας?:rofl::taunt:



Υ.Γ. 2 και που'σαι Νόλαν...άλλη φορά που θα σου κ@υλώσει να κάνεις ντοκιμαντέρ...να ενημερώνεις το κοινό σου>:(
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.617
Μηνύματα
2.868.204
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top