Τι είδαμε, τι θα δούμε

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.871
Να το δουμε,να μη το δουμε;
Πες κατι ρε Μαϊμού :)
-> ειναι στο Ertflix. οπως και το Paris,Texas του ιδιου σκηνοθετη.
(θεωρω οτι τα εχουμε δει πολλες φορες ολοι, ωστε και δεν χρειαζεται καποια επεκταση)
The American Friend, προκεται μια Βιμ Βεντερζική μεταφορα του γνωστου βιβλιου Ripley's Game - με αλλαγμενο λιγο το τελος.
Ο Ουρανος παν'απ το Βερολινο (κατα λεκση μεταφραση του γερμανικου τιτλου)- Winds of Desire (ο εγγλεζικος τιτλος) - Φτερα του Ερωτα (ο ελληνικος, αν δεν κανω λαθος) - προκειτα για ενα take του Βιμ να αποδωσει (μεσα απο την ιστορια) κατι απο το Βερολινεζικό 80ς εσανς (και οχι μονο) ... ασε δε που δεν μπορω να αποκαλυπσω(ή να εκφρασω) τι εμπεριεχεται στη ταινια.
 
Last edited:

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.318
Reaction score
93.889

jag

Μηνύματα
9.276
Reaction score
27.596
...ξέρεις τι θα δεις όταν πρωταγωνιστεί η Gina Carano. :biggrin:
Στα όρια του μέτριου. 4,5/10
 





Μηνύματα
2.408
Reaction score
3.624
Thor: Love and Thunder, 6,5-/10. Παιδική απογοήτευση...




Η Sphera ή είχε καμμένο tweeter στο κεντρικό ή καθώς καθάριζαν πείραξαν το eq πάλι. :rolleyes: :rolleyes:
6.5 και απογοήτευση δεν πάνε μαζί.

Αν το κάνεις 5 τότε ναι είναι απογοήτευση και συμβαδίζει η βαθμολογία.
 
  • Like
Reactions: jag





Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.411
Reaction score
74.719
6.5 και απογοήτευση δεν πάνε μαζί.

Αν το κάνεις 5 τότε ναι είναι απογοήτευση και συμβαδίζει η βαθμολογία.
Απογοήτευση: Δυσάρεστο συναίσθημα λόγω μη ικανοποίησης ή μη πραγματοποίησης επιθυμητού γεγονότος. :rolleyes: :rolleyes:

Αισθάνομαι απογοήτευση, για παράδειγμα, για τη χειρότερη από το Ragnarok αλλά αξιοπρεπή νέα ταινία, όπως αισθάνομαι απογοήτευση για τη μη κατανόηση της λέξης απογοήτευση. :p:biggrin:
 

Μηνύματα
2.408
Reaction score
3.624
Απογοήτευση: Δυσάρεστο συναίσθημα λόγω μη ικανοποίησης ή μη πραγματοποίησης επιθυμητού γεγονότος. :rolleyes: :rolleyes:

Αισθάνομαι απογοήτευση, για παράδειγμα, για τη χειρότερη από το Ragnarok αλλά αξιοπρεπή νέα ταινία, όπως αισθάνομαι απογοήτευση για τη μη κατανόηση της λέξης απογοήτευση. :p:biggrin:
Άστο, θα τη δω και θα κάνω εγώ το Honest review.. :roflmao:
 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.754
Reaction score
83.584
Gray Man

IMG20220718224157.jpg


Χθες, Δευτέρα, μόνος μου σε θερινό σινεμά. Μόνος μου κυριολεκτικά σε έναν άδειο κινηματογράφο. :party:

Απρόσμενα καλή περιπέτεια. Από αυτές που οι κριτικοί βγάζουν σπυράκια.

Ένα παράπονο μόνο. Ο Ryan Gosling δεν ταιριάζει για τέτοιο ρόλο. Περισσότερο μοιάζει με όμορφο δημόσιο υπάλληλο παρά με σκληρό εκτελεστή.



Από αύριο θα υπάρχει στο Netflix.
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.967
Reaction score
20.486
Gray Man

View attachment 258135

Χθες, Δευτέρα, μόνος μου σε θερινό σινεμά. Μόνος μου κυριολεκτικά σε έναν άδειο κινηματογράφο. :party:

Απρόσμενα καλή περιπέτεια. Από αυτές που οι κριτικοί βγάζουν σπυράκια.

Ένα παράπονο μόνο. Ο Ryan Gosling δεν ταιριάζει για τέτοιο ρόλο. Περισσότερο μοιάζει με όμορφο δημόσιο υπάλληλο παρά με σκληρό εκτελεστή.



Από αύριο θα υπάρχει στο Netflix.
Μπήκε στα υπόψιν. :thumbsup:
 

Μηνύματα
2.408
Reaction score
3.624
Χθες, Δευτέρα, μόνος μου σε θερινό σινεμά. Μόνος μου κυριολεκτικά σε έναν άδειο κινηματογράφο. :party:
Καντήλια που θα άκουσες απο του υπαλλήλους που κάτσανε και κάνανε προβολή γι έναν μόνο.... :p :roflmao:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.088
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top